МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 49 тема

  • 43 877
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Доволни ли сте от MAC Studio Face and Body Foundation, виждам че е и малко по-голям от другите - 50 мл.

Не. Страшен мазноч. За едни снимки ме гримираха с него преди години. Няколко пъти минаваха с матираща пудра през няколко часа и пак беше тотален мазноч. За мазна кожа абсурд. На суха може да пасва по-добре.
На суха е екстра. Стои красиво, въпреки, че няма почти никаква покривност, някак уеднаквява тена и блърва несъвършенства. Аз обаче ако го нося 2 дни поред пъпчасвам.
Снощи намерих нови (да се чете, че в БГ ги няма) цветове на Fresh wear в Алпите и днес съм с подкожна, болезнена пъпка на челото... надявах се този път да ми се размине. Ако някой иска да го пробва, отговаря на цвят 130- да ми пише. Стои страхотно, мега много ме е яд.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Момичета, имам един леко страничен въпрос.
Имам пудра на МАС - Mineralize skinfinish. Използвала съм я, но искам да я дам на сестра ми. С какво мога да я почистя отгоре?

# 47
  • Мнения: 7 529
И аз пъпчасвам от всички ФДТ-ни на Лореал. Не знам коя е съставката, която не ми понася. Виж, ББ пудрата им ми е любима, но за жалост не се намира в България (бях се заредила преди време от един магазин за паралелен внос, страхотен продукт).

Момичета, имам един леко страничен въпрос.
Имам пудра на МАС - Mineralize skinfinish. Използвала съм я, но искам да я дам на сестра ми. С какво мога да я почистя отгоре?

Напръскай със 70% спирт отгоре и я остави да изсъхне за час.
И не, 95% спирт не е по-добре, научни изследвания са доказали, че се изпарява твърде бързо, за да разбие клетките на бактерии и вируси.

# 48
  • Мнения: X
Минералната им пудра също е много добра. Ако искаш дай линк да погледна за bb пудра?

# 49
  • София
  • Мнения: 9 394
Напръскай със 70% спирт отгоре и я остави да изсъхне за час.
И не, 95% спирт не е по-добре, научни изследвания са доказали, че се изпарява твърде бързо, за да разбие клетките на бактерии и вируси.
Съвсем вярно!
Точно това щях да пиша и аз.
При размени и подаръци действам така и си имам специално шишенце от 10мл за отливки, в което държа 70% спирт и си пръскам червила, сенки, бронзъри, пудри, четки. Бързо, лесно и ефективно решение! Simple Smile

# 50
  • Мнения: 30 961
И аз ги пръскам така.

# 51
  • Мнения: 35
Дълги години ползвах червило MAC Myth, докато не открих леко по-розов вариант Fleshpot. Просто не мога да го сменя, толкова любимо. Заедно с него харесвам и Too Faced Melted Sugar, почти еднакви са цветовете. Too faced ми е малко по-плътно, по-ярко и пигментирано.
Не ми стоят добре много наситени цветове и нюдовете са ми за предпочитане, но...

Сега обаче харесах едно червило от новото видео на Никол:

Показва го на 02:43 сек.
https://www.youtube.com/watch?v=4oK1l7MxUx0

Tom Ford и казва, че е неутрален цвят. Много ми харесва. Знам, че не на всеки ще стои добре, но просто ме прикова този цвят. Някой знае ли какъв е?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Според мен червилото може и да е NARS Audacious серята. Те са с квадратни изцяло черни гилзи. На най-задния ред в ляво първите две са май TF, след това NARS и тя взима именно едно от тях.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 830
Според мен червилото може и да е NARS Audacious серята. Те са с квадратни изцяло черни гилзи. На най-задния ред в ляво първите две са май TF, след това NARS и тя взима именно едно от тях.

И на мен ми прилича на НАРС, а не на Том Форд. Неговите имат по-ъглите златни кантове и вътре гилзата (в частта под капачката) е златна, а тази е черна.

# 54
  • Мнения: 434
Има ли някой вече новите цветове на Gloss Bomb на Fenty? Имам оригиналните три и ги нося постоянно, както и петте от коледния сет, обаче изключително много ме сърбят ръцете да взема другите два нови, които засега нямам (безцветния и светлорозовия) и сякаш имма нужда някой да ме побутне да взема решение. Струват ли си наистина при положение, че ми се струва, че разликата между Fussy и Sweet Mouth няма да е огромна. Hot Chocolit го имам в мини сета и според мен той си заслужава, защото е различен от останалите и бих го взела в пълен размер в бъдеще.

# 55
  • Мнения: 30 961
Аз искам най- тъмния и ще го купя скоро. Той е шоколада май.

# 56
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 676
В Сефора няма ли намаление за празника?

# 57
  • Мнения: X
20% на парфюми.

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за новата темичка. Purple Heart

Много харесах прасковения лак от пролетната колекция на Диор, но нещо го няма никъде. Някой знае ли дали ще бъде изобщо наличен в Европа?

# 59
  • Мнения: 2 184
Трика за поставяне на руж Ивана Лисак от първа страница ми е много полезен и ми се получиха нещата...четене,гледане,какво ли не пробвах,а всичко сме си имали във форума тук се оказа,огромно благодаря на всички,които споделят,отделят време,труд,страхотни сте!

Общи условия

Активация на акаунт