Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 124
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 35
Здравейте мили приятели тъкмо се сънувах да нося бяла булченска рокля.Аз съм омъжена и във момента съм бременна много се стресирах от съня Имали други сънували такъв сън.Аз преди сънувах моя приятиятелка като булка и тя след известно време абортира.
Доколкото знам не е на хубаво да се сънуваш в булчинска рокля. Преди време майка ми беше сънувала баба ми в булчинска рокля и след няколко месеца баба почина.

Не се стресирай излишно. За всеки човек е различно. Имам приятелка, при която нищо не се случва, а често сънува булки или пък как и падат зъби (и в двата случая е лош знак).При мен, обаче, този сън не е на добре. Всеки път се случва нещо лошо. Преди месец сънувах ромска сватба. Булката- ромка си свали роклята и ми я даде на мен. Седмица по-късно баба ми се разболя и почина.

# 331
  • Мнения: 53
Здравейте, откакто се разделих с приятеля ми, постоянно го сънувам, сънувам как съм с него на различни места и все не мога да излезна и тръгна от мястото....искам да спра да сънувам такива сънища.

# 332
  • Мнения: X
Нали казват, че когато сънуване нещо трябва да обърнем повече внимание на думите в него.
Бях в една стая и ме беше страх, толкова страх че даже се скрих под леглото в стаята. Имах едно усещане, че не мога да избягам, въпреки че вратата не беше затворена. Имах чувството, че ако тръгна да бягам от стаята, дръжката на вратата ще се счупи и ще остана завинаги в тази стая.  А и в стаята също така беше един приятел, дето преди горе-долу месец завърши Дентална медицина и реално това, което му казах беше ' В момента съм пред дилема. Едновременно искам да уча дентална медицина сега и в същото време не искам да уча това никога' Joy

# 333
  • Мнения: 31 697
Здравейте, откакто се разделих с приятеля ми, постоянно го сънувам, сънувам как съм с него на различни места и все не мога да излезна и тръгна от мястото....искам да спра да сънувам такива сънища.
Като го забравиш, ще спреш да го сънуваш.

# 334
  • Мнения: 8 806
Здравейте, откакто се разделих с приятеля ми, постоянно го сънувам, сънувам как съм с него на различни места и все не мога да излезна и тръгна от мястото....искам да спра да сънувам такива сънища.
ако искаш да имаш нов приятел, скъсай със стария, но не само на думи, а и вътрешно.  Според мен не е приключила още работата...или го обичаш, или искаш да му кажеш нещо, или се надяваш да се сдобрите.

# 335
  • Мнения: 230
Здравейте, откакто се разделих с приятеля ми, постоянно го сънувам, сънувам как съм с него на различни места и все не мога да излезна и тръгна от мястото....искам да спра да сънувам такива сънища.

Приложи тази техника.

https://www.youtube.com/watch?v=tJt6Itx9WzA&t=1706shttps://w … x9WzA&t=1706s

# 336
  • Мнения: 31 697
Здравейте, откакто се разделих с приятеля ми, постоянно го сънувам, сънувам как съм с него на различни места и все не мога да излезна и тръгна от мястото....искам да спра да сънувам такива сънища.

Приложи тази техника.

https://www.youtube.com/watch?v=tJt6Itx9WzA&t=1706shttps://w … x9WzA&t=1706s

45 минути?
Защо просто не опишеш техниката и да се спести време?

# 337
  • Мнения: 53
Здравейте, откакто се разделих с приятеля ми, постоянно го сънувам, сънувам как съм с него на различни места и все не мога да излезна и тръгна от мястото....искам да спра да сънувам такива сънища.

Приложи тази техника.

https://www.youtube.com/watch?v=tJt6Itx9WzA&t=1706shttps://w … x9WzA&t=1706s

Много благодаря!

# 338
  • София
  • Мнения: 11 472
Сънувах, че искам да се качвам на летящ балон. Гледам го, влизам, обаче нещо водачът не ми вдъхва доверие и слизам, отказвам се да се качвам. После пак се колебая, после виждам друг хора да се качват, и си викам - абе, нали сме пандемия, няма да се качвам и се отказваме. Много странен сън, чета из нета - летящ балон, пък ако се возиш, ако падаш, ама нищо конкретно....

Последна редакция: пт, 11 дек 2020, 10:11 от Ronald

# 339
  • Мнения: 31 697
Балона ми се струва символ на някаква заблуда, нещо фалшиво, абе въздух под налягане.
Може би някаква заблуда и ще се усетиш. Така го разбирам.

# 340
  • София
  • Мнения: 11 472
Балона ми се струва символ на някаква заблуда, нещо фалшиво, абе въздух под налягане.
Може би някаква заблуда и ще се усетиш. Така го разбирам.
Мерси, Елорка! За чий го сънувам?
При мен има два типа сънища, не знам при вас как е - едните влизат "рязко", след което се будя, другите, като тоя с балона, са част от някакъв по-дълъг сън, но тези влизащите "рязко" да най-брутални, та дори и да спя повърхностно ги усещам точно като "рязко влизане". Да, разбира се, винаги са изключително неприятни и никога хубави.
Чудя се за какво ми се причинява това, понякога направо не ми се заспива. И е така от 2-3 години може би, то да е от вчера....

# 341
  • Мнения: 31 697
Не  ги взимай навътре.
Аз пък какви неща сънувам ако ти кажа Grinning
Стресовото ежедневие, проблеми могат да доведат до кошмари.
Чела съм, че кошмарите са начин на подсъзнанието да се справи с проблемите. Твърде много емоции и стрес. И с кошмарите някак си мозъка се опитва да подреди нещата, знам ли.

# 342
  • София
  • Мнения: 11 472
Не  ги взимай навътре.
Аз пък какви неща сънувам ако ти кажа Grinning
Е, ако са някакви фантастични - интересно е.
Сподели, ако ти се пише какви са.

# 343
  • Мнения: 8 806
Сънувах, че искам да се качвам на летящ балон. Гледам го, влизам, обаче нещо водачът не ми вдъхва доверие и слизам, отказвам се да се качвам. После пак се колебая, после виждам друг хора да се качват, и си викам - абе, нали сме пандемия, няма да се качвам и се отказваме. Много странен сън, чета из нета - летящ балон, пък ако се возиш, ако падаш, ама нищо конкретно....
според мен, изпускаш нещо хубаво, в живота, нещо, което ще те 'изигне нагоре' с някоя област, а си се вживял/а в 'пандемията' и с нея се оправдаваш, заради нея се отказваш от пътя си един вид.  И то не е да го изпускаш, без да го забележиш, а ти знаеш за какво става дума (някакво събитие, цел), но  само страх, колебание, другите го правят, а ти не, един вид, някой ще те измести даже, докато се страхуваш.
Спираш телевизора  и мислиш за кое събитие/план става дума.

# 344
  • София
  • Мнения: 11 472
Сънувах, че искам да се качвам на летящ балон. Гледам го, влизам, обаче нещо водачът не ми вдъхва доверие и слизам, отказвам се да се качвам. После пак се колебая, после виждам друг хора да се качват, и си викам - абе, нали сме пандемия, няма да се качвам и се отказваме. Много странен сън, чета из нета - летящ балон, пък ако се возиш, ако падаш, ама нищо конкретно....
според мен, изпускаш нещо хубаво, в живота, нещо, което ще те 'изигне нагоре' с някоя област, а си се вживял/а в 'пандемията' и с нея се оправдаваш, заради нея се отказваш от пътя си един вид.  И то не е да го изпускаш, без да го забележиш, а ти знаеш за какво става дума (някакво събитие, цел), но  само страх, колебание, другите го правят, а ти не, един вид, някой ще те измести даже, докато се страхуваш.
Спираш телевизора  и мислиш за кое събитие/план става дума.
Мерси и на теб!
Не гледам ТВ, но и не се сещам за такова събитие:)
Иначе - благодаря за интересното тълкуване!

Общи условия

Активация на акаунт