ОСМОКЛАСНИЦИТЕ Баба Марта ще закичи, да са здрави и засмени ученици

  • 28 285
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Мартенска

Опции:

* Може да изберете максимум 8 опции.

# 45
  • Мнения: 3 915
Идвайте, момичета, идвайте за разтуха при нас. Тук е спокойно, а сме минали през иглените уши, за които се стягате. Ще се чувствате сред свои!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 052
Привет,
Човек да не изчезне по македонско за 3 дни, а вие нова тема до 4 страница сте докарали.
Аз също ще се включа на 21.02 в 18 ч., така че няма да е празна голямата маса Kissing Face

# 47
  • София
  • Мнения: 6 149
Спунк редактирала последното мнение се чудя всички ли сте се отдали на почивка, а ви намирам чак на трета страница. А докато прочета и се запиша станала четвърта.
И аз за петък ще се класирам за 18:00 - 18:05 ч.
И сина ми следващата година ще продължи в АВО В2.2 FCE. Трябваше да е тази година, даже бях платила, но след класирането, за да не се обърква с немския го отложих.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 085
Да, редактирах последния пост в старата тема, за да дам линк към тази. Хич не съобразих, че няма да излезе индикация за непрочетен отговор. Извинявайте! Тъкмо ще видим кому кога ще му залипсваме. Joy

... да им връча една кучешка каишка и да ги карам да я извеждат навън ....
Това ме подсети как няколко дни подред търсихме единия повод на кучето. Накрая се оказа, че синът ми си го разнася в джоба. На училище го водил, на тренировка, до НДК го разходил... Head Band

# 49
  • София
  • Мнения: 1 210
От 3 години и половина сме с котка (спонтанно взета).
Върна ми детските усещания за вълшебство тази сива кадифена госпожица. ❤️
А и сега с това НВО, няма по-хубаво нещо от мъркаща сгушена котка. Всеки ден успява да ми върне оптимизма. 😊
Има и още едно предимство. Познават темите, които се падат на НВО. Joy Да не забравиш 2-3 дни преди изпитите отваряш учебника и пускаш котката. Където легне -това ще е. Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 7 174
Ахахах!
Помня го това от миналата година (четох ви много подробно, да 😁).
Смятам напълно нечестно да се възползвам от тази привилегия.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 430
Ще пусна гущера Grinning Някой попита с какво се храни - листа от репички, червеи,  ябълка. Има ли явили се на Лонгман? В нашето училище беше на 20 януари. Не знам кога се очакват резултати.

# 52
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Леко нахлувам от седмокласната, ама понеже сте подхванали кучета и котки...
Ами вземете си.
Разкошно е просто!
От 3 години и половина сме с котка (спонтанно взета).
Върна ми детските усещания за вълшебство тази сива кадифена госпожица. ❤️
А и сега с това НВО, няма по-хубаво нещо от мъркаща сгушена котка. Всеки ден успява да ми върне оптимизма. 😊

Може и така да е, но като се сетя за всички ангажименти, които идват заедно с нея и рЕзко ми се изпарява желанието за домашен любимец от какъвто и да е вид.

Английски, или какъвто и да е друг език, като допълнителни уроци ще включим в десети клас. Той и тогава няма да иска, но аз мисля, че ще е наложително.

За петък ще се опитам и аз да се класирам от първите, защото ще си тръгна и по-рано.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 085
Хайде гласувайте!

... Има ли явили се на Лонгман? В нашето училище беше на 20 януари. Не знам кога се очакват резултати.
Май няма още резултати. До 2 март трябва да ги разпратят по училищата.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Къде сте били вие, аз съм ви изтървала. Връщам се да чета.

# 55
  • София
  • Мнения: 920
Да почерпя виртуално , вчера бях рождненничка.
По повод на косматковците - вкъщи са 3 - 2 котки и куче. Мисля, че има баланс, като изключим, че всекидневно се пуска прахосмукачка - много косми. Кучето е като част от обзавеждането - по цял ден лежи. Сигнализира само ако се звънне на нашата врата. Котките са активни сутрин и вечер. Проблема с пътуванията сме го решили - кучето или е с нас или на хотел за кучета, а котките остават у дома с хранилка на батерии. Но с кучето има ангажимент сериозен, трябва да се възпита. Сега в момента е любимец на квартала и всички са убедени, че по-добро и умно куче от него няма, ама само аз зная колко време и нерви ми отне, за да го възпитам. Не бих се лишила от нито едно от животните. Всяко си има характер и индивидуалност, вече са членове на семейството.
Докато порастне куч наяде всички врати, ядеше мазилка от стената. Голямата котка разнася чорапи, които не са прибрани след пране. А по - малката все още е лудетина и ни забавлявя.
В момента "учим" Die Lorelei von Heinrich Heine.  Оплетох си езика с този немски.

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Селена, да си жива и здрава!

Привет и в новата тема. Вики днес е за първи път на училище след грипната ваканция и още една седмица болна. Изпусна много часове немски и сега не знам как ще започне. опитвахме се с клипчета и няколко книги да хване изпуснатата граматика, но изпитвам пълна безпомощност, когато не успявам да й помогна. Имат за задача да пишат за певец/спортист и тя избра Григор, но някак не й достигат познатите думи, за да напише кратко представяне.

# 57
  • Мнения: 107
Здравейте, много ми се иска да дойда на срещата, но още не съм сигурна, че ще успея. За всеки случай- в кои Халби ще бъде?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 317
За всеки случай- в кои Халби ще бъде?
В Халбите на Три уши от 18-18.30, докато ни изгонят с метлата
Ще те чакаме!!!

# 59
  • Мнения: 107
Благодаря ти, Fair Lady!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт