МОН - промените продължават (4)

  • 62 929
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 646
Според мен е същото петиция  но коригирана. При опит за подписване,  ме информира, че вече съм я подписала.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 358
Петицията е същата от снощи, но авторът ѝ заяви, че я редактира с част от писмото.
Ще пратя писмото, точно защото мога да направя промени и да го пусна от свое име..
Т.3 е и за училищата, където изобщо нямат възможност/умения/желание да въведат дистанционно обучение.

# 167
  • София
  • Мнения: 5 079
Според мен е същото петиция  но коригирана. При опит за подписване,  ме информира, че вече съм я подписала.

Не ми звучи редно да се поправи нещо, което е подписано, без знанието на вече подписалите се.

# 168
  • Мнения: X
Т.3 е и за училищата, където изобщо нямат възможност/умения/желание да въведат дистанционно обучение.
Точно това може да бъде използвано срещу идеята за всеобща ваканция и дистанционно обучение. Лятната ваканция е дълга. По-добре да удължат учебната година и да направят прекъсване сега. Същевременно да се работи в посока дистанционно обучение.
Днес в Добричка област близо 22% от децата не са отишли на училище. Едва ли всички са болни.
Скрит текст:
Според мен е същото петиция  но коригирана. При опит за подписване,  ме информира, че вече съм я подписала.
Не ми звучи редно да се поправи нещо, което е подписано, без знанието на вече подписалите се.
Няма ли опция да си оттеглиш подписа?

# 169
  • София
  • Мнения: 5 079
Май че има опция, стига да знаеш, че някой е променил текста след като си подписал.

# 170
  • Мнения: 6 646
Май е по-добре добре самостоятелно да се пускат имейли, поне ще съм сигурна с какво съдържание са.

# 171
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма време за такова нещо. Петицията гледах, че има вече над 7000 подписа.

# 172
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нали има тема за петицията?
В колко теми ще самите с нея?

# 173
  • Варна
  • Мнения: 3 131
Затова винаги съм твърдяла, че учебната година трябва да започва на 1 септември и да приключва по - рано или както е в случая тези ваканции не биха се отразили на материала. Против всякакво лятно удължаване съм относно настоящата ситуация.

# 174
  • Мнения: 6 646
Така е, но не знаех, че има опция за промяна на петиция, без да са информирани подписалите.
Няма да си оттегля подписа за тази петиция, Но за другия път ще знам.Simple Smile

# 175
  • Мнения: X
https://www.mon.bg/bg/news/3882
Поради извънредните обстоятелства с развитието на заболеваемостта с коронавирус и предпазването на разпространението днес, 13.03.2020 г., на всички места, където няма грипна ваканция в момента, учениците са освободени да не присъстват в училище по преценка на родителите.

# 176
  • Варна
  • Мнения: 3 131
Какво се очаква от понеделник за училищата?

# 177
  • Мнения: 9 954
Смятам 2 седмици карантина

# 178
  • Мнения: 6 958
Кой и как очаквате да знае? Днес трябва НС да вземе решение за извънредно положение. Никой не знае подробности за мерките. Информация ЕЖК е вредна.

# 179

Общи условия

Активация на акаунт