💄Новите ни козметични похождения - 88

  • 85 931
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
# 706
  • София
  • Мнения: 3 859
Ако има превъплащение на синьото в парфюмите, то новата Бронзова богиня мога да определя като най-лятното, най-преливащото от енергия и свежест азурно. Blue Heart

# 707
  • софия
  • Мнения: 4 180
На коя марка е палитрата? Изглежда много хубаво Heart Eyes

# 708
  • Мнения: 2 782
Базата е любимата ми. Палитрата ми прилича на Диор, но като да не е. Много ми харесва. Коя е?

# 709
  • София
  • Мнения: 6 302
Худа нюд е да, лайт версията.
Базата я повтарям Heart

# 710
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Любимият ми лосион за ръце на Rituals- The Ritual of Sakura беше изчерпан, затова проба с новия Ritual of Jing.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 10:42 от Blue Turquoise

# 711
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Любимият ми лосион за ръце на Rituals- The Ritual of Sakura беше изчерпан, затова проба с новия Ritual if Jing.

Моля после споделете на какво ухае крема... Аз много се чудя на дезодоранта от серията... Dao изпръсках вече два, Сакура и Самурай не ми допадат, та се оглеждам за следващ антиперспирант. За мен Дао е най-добрия ползван дезодорант някога!!!
И по темата:

Дезодоранта диня ни е трети!!! подред!!! Вкъщи всички обожаваме аромата на диня и всеки пръска, където и каквото му хрумне с него Blush

Крема на Дева ми е подарък от мила съседка на 85 години, на която помагах, когато мога с покупките в последните два месеца. Между другото го пробвах и много ми допадна. Изключително приятно съм изненадана от наистина леката консистенция, финия аромат, че даже и приличния състав. А цената около 5 лева ме шокира!!! Невероятно попадение, което с удоволствие ще подновя... Стига да стигна до него и да го свърша обаче.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 814
Част от покупките ми през този месец
От козметична кутия:

# 713
# 714
  • София
  • Мнения: 602
Няколко неща, на които отдавна им се точех! Sparkling Heart







Тази я подновявам, но си взех мини този път.


А на тези не устоях, защото са на промоция! Grinning

# 715
  • Мнения: 1 529
Скрит текст:

Може ли мнение за крема на Hada Labo?

# 716
  • Мнения: X
Този балсам го заглеждам от тоооолкова много време. Бихте ли споделили как изглежда цвета нанесен на устните и има ли стейн?
Кремът на Hada Labo е много приятен и лек гел крем, попива бързо, ако се направи "сандвич" с розова вода, кожата изглежда много напомпана и свежа. В началото е малко лепкав и при нанасяне BB крем/фдт застават прекрасно без да мръднат цял ден. Не омазнява допълнително, за суха кожа би бил слабичък, но за комбинирана е чудесен. За предстоящото лято е добър избор.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 23:05 от Анонимен

# 717
  • Мнения: 222
1.Серум за steampod - подновявам
2.Автобронзант Ziaja capuacu серията има уникален аромат
- подновявам
3.Lancome rosy plump го взех защото нямаше от любимия ми Диор максимайзер 😒 но някак не ме спечели колкото Диор
4.Фдт Artdeco със сияен финиш - не очаквах да ми хареса толкова 😁 поставен на лицето е досущ като Guerlain Lesentiel. Плюс е че се усеща по леко на лицето от Герлен 😍а минус че не исъхва като него и може би е по цапащ.


5. Влюбих се в пастата за зъби на Pearl Drops 😍 никога не съм усещала зъбите ми толкова добре полирани и за толкова дълго време.

6. Venus starter pack - набарах го на промоция за 13лв от Кауфланд 😁 Отново от фаворитите ми.

7. Шампоан Lakme Full defense - харесва ми
8. Балсам Лакме color stay - идва ми слаб
9. Lakme Chroma боя за коса - не я заменям за друга защото няма конкуренция 😁

10. The ordinary argireline solution - Чакам да пристигне

11. B.tan pre shower 9minute tan - Чакам да пристигне

Последна редакция: чт, 21 май 2020, 04:43 от aliasbarbara

# 718
# 719
  • София
  • Мнения: 9 489
NUXE PROMO NUXURIANCE ULTRA суха кожа 50ml + флуид за околоочен контур и устни 15ml

Общи условия

Активация на акаунт