На море в България 2020 г.! - 1

• 43 449
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
Това е просто прекрасно! Дали ще починеш от топлинен удар или от Ковид все тая!

# 706
Да вземат както за пушачите да опнАт найлонки, за да сложат климатици Wink Smile

# 707
  • София
Е как па някой ще им почива на морето не ми е ясно....

# 708
А пък по Нова казаха за плажове без тАкси, за да се спаси туристическия сезон.
Ангелкова сутринта каза,че ще има такси за чадърите , ще се мъчат за символична цена.Едва ли ще са безплатни.Не вярвам.

Няма да са безплатни , казаха "символична" такса .
Изхранването ще е на смени по часове и определен брой хора . басейните може и да не работят .
Никаква почивка няма да е това , ще си отменям резервацията , но ще чакам максимално дълго да видя дали ще има шанс да ми върнат цялата сума . Все пак платила съм за нещо , което няма да получа . Надявам се хотела изобщо да не отвори.
В момента в Русия има бум на корона вирус , какви туристи ще пускаме...

# 709
  • Варна
Транспорта освен с кола също е проблем.Вчера се видя какво стана с полета от Амстердам - почти веднага открити 3ма коронясани , познайте какво е станало с останалите 90 с които са дишали глава до глава и то няколко часа . А за автобус  50 души наблъскани като сардели въобще не си го представям.
Морето е мн. студено и не се и мисли за топване даже , правим само слънчеви бани - трупаме Витамин Д и трепем вируси  Simple SmileSimple SmileSimple Smile .Вчера не ставаше - облачно и студено та отложихме Фичоза за днес - вече взе да напича Simple Smile

# 710
  • Варна
Водата е много студена. Не разбирам защо заблуждавате хората, че става за плаж. Има и внезапни, полицейски проверки.

# 711
  • Варна
Ами много добре си става за слънчеви бани.Разбира се , че къпането е невъзможно при 12 - 13 градуса ама никой не си и помисля.Какви полицейски проверки по дивите плажове ? Жива душа няма наоколо освен рибарите Simple Smile Нямам идея как се пращат снимки ама сме си по бански Simple Smile

# 712
  • Sofia
Това с пристигащите самолети учудва ли ви, защото мен не! Откакто сме в ИП са ежедневие, само за днес са седем.... Единствено Раяните спряха, БГ еър и Уиз си летят та пушек се вдига. Докато ние си седим по къщите, търпейки загуби от всякакъв характер, заразоносителите прииждат и след като хубаво пообиколят цялата рода, идва ред за запълване на болниците. Какво ИП, какви 5 лева?
Скрит текст:

# 713
  • Варна
Повечето полети все пак са анулирани ! Simple Smile

# 714
  • Sofia
Повечето полети все пак са анулирани ! Simple Smile
Мдааа, седем на шест анулирани - прекрасно!

# 715
Колкото и да прехвърлям вариантите, не виждам как ще им се получи този с 14-дневното "луксозно карантиниране" за сметка на почиващия.

Tова не е вярно, идеята е да не съдиш хотелите, че си се заразил. Затова ще се подписва декларация.

# 716
  • Варна
Peterky, до Аспарухово- Галата няма ли КПП?

# 717
На мен Ник Травел, ми се криха 2 седмици и нито по телефон, нито по имейл ми реагираха. От МТ също ми мрънкаха, че видиш ли ТО/ТА работели от вкъщи и да съм търпелива ще ми отговорят, но да не си искам парите,  а да си поискам ваучер. Да, аме не! Вече три пъти ми отказват да ми отменят почивката от 13.06.20 г. без неуостойка в размер на 30 % от цялата стойност на пакета, което всъщност е внесеният от мен депозит. Били превели моят депозит на хотела, с което хотела ми пази стаята и не може сега да ми го върнат ей така. Отказват да ми преодоставят и ваучер, защото датите ми за настаняване на се покриват с ИП. Не мина и моето позоваване на т. 2 от раздел I на указанията на МТ и на КЗП, че мога да си отменя резервацията без неустойка, преди да е настъпил момента на настаняване, при ИП, но и това не признават. Опитах всякакви доводи да дам, че не може да си ползвам почивката, но нямаше резултат. Таксуват ме като клиент, който без причина по собствено желание си отменя резервацията. Аз сама предложих да ми заменят почивката с ваучер, но не са съгласни. Хотелът щял да си работи по време на моя престой и няма основание да ме обещетяват с ваучер.
За сега се опитват да ми пренасочат резервацията за септември, но да видим дали и това ще стане, че ми писаха, че хотелът бил пълен за септември!!!! Зададох и редица въпроси, след като ме натискат да си ползвам почивката и като няма да ми я отменят без неустойка, то какъв точно пакет ще ползвам, защото още нищо не е ясно относно ОИ, басейни, СПА, чадъри на плажа, анимация и т.н. Как и кой може да ми гарантира, спазването на мерките и хигиената в хотела и на плажа? Дали хотелът ще се посещава от чужедстранни туристи, т.к. до сега това беше основният им контингент? Очаквам нов следващ отговор.
Не ми е проблем да се откажа и да не си взема обратно парите, защото не са много, но ме дразнят с непрофесионалзма си и с наглото си държание. Дори само за спорта, ще продължавам да си държа на моето, защото просто ме амбицираха да го правя.

# 718
Здравейте! Има ли някой с резервация към Съни турс през август, който да е поискал замяна за бъдещ период с ваучер. Имам резервация за 15 август, но категорично не искам да ходя на море тази година. Звънях им и ми казаха, че в момента не се занимават с толкова далечен период. Писах им, а трети ден няма отговор. Изключително несериозно за мен.

# 719
  • Варна
До 15 Август едва ли ще има проблем с ходенето на море, няма нужда да канселирате. Ако тогава няма извънредно положение едва ли ще имате основание за канселиране.

Общи условия

Активация на акаунт