Обещание - сериал (bTV/Kanal 7)

  • 101 979
  • 748
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 116
Мисля, че този клип отговаря на въпроса какво намирам в артистите, изпълняващи главните роли:
Йозге-то е изключително красив, сдържан, желаещ и търпелив образ в ролята си на Рейхан ... Heart

# 346
# 347
  • Мнения: 428
Здравейте, днес изгледах серията по бТВ и доста се позабавлявах с физиономиите на Джемре и единствената почти сексуална сцена с голия до кръста Демирджи. Спор няма, личи си, че човекът тренира редовно, а и косматите гърди му отиват, че то в последно време взехме да приемаме мъжкото обезкосмяване за нещо задължително.  Добре изглеждат заедно ГГ, но някакси тъжни ми изглеждаха, разхождайки се по крайбрежието. Самотни заедно, това си помислих. Личи си, обаче, че няма да продължи дълго това упорство на Емир. Кефи и начинът, по който Рейхан се противопоставя на Джемре. Абе, с две думи, хареса ми.
Между другото, гласуването продължава - ГД е вече трети. Линковете са на 20 страница. Може да се гласува по един път на 24 часа от едно устройство.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 20:37 от dani_pop

# 348
  • Мнения: 4 677
добър вечер


днешния епизод отново беше вълнуващ и напрегнат, яд ме е само на тя гаднярка Джемре плете си кошницата както иска , но и се радвам че не успя да отиде с Емир на преглед.

# 349
  • Мнения: 96
Ооо,определно тренира.Simple Smile Личи му отвсякъде.какви ръце само Simple Smile Да рядко се вижда вече космат мъж Joy

За Джемре - чак детето я научи, че е голяма гаднярка Joy

Ох ,аз не изтърпях  ,че като подкарах напред сериите  и тази днешната вече не ми беше непозната,не можах да се развълнувам чак толкова .Наистина сцената беше близо до еротична Blush

# 350
  • Мнения: 189


Аз вече съм почти убедена ,че извън сериала имат връзка.Гьокберк е коментирал снимката на Йозге в превод:Моята светлина (или нещо от този род).

# 351
  • Мнения: 428
Е, то след днешните коментари всички са убедени, че са заедно. Мой свят, казват е преводът познавачите. А и нейният отговор съвсем взриви Инстаграм.И градината неговата, и дуварът същият, въобще и най-големите скептици се убедиха.

# 352
  • Мнения: 1 335
И двамата са много готини.  А пичът е със страхотно телосложение, и съответно ръце. Които, както знаем са си доста важни. Адски много му личи, че е левичар!

# 353
  • Мнения: 4 677
добро утро
много се радвам че тия двамата са си заедно, толкова си подхождат и са толкова сладки

# 354
  • Мнения: 110
Е, то след днешните коментари всички са убедени, че са заедно. Мой свят, казват е преводът познавачите. А и нейният отговор съвсем взриви Инстаграм.И градината неговата, и дуварът същият, въобще и най-големите скептици се убедиха.



Здравейте! Може ли да ми кажете, какъв е нейният отговор.

# 355
  • Мнения: 428
Larisaaa, това е отговорът и.

# 356
  • Мнения: 428
Една снимка от профила в инстаграм на Гюл Арджан. Както се казва, жалко, че не се случваха нещата по този начин в сериала.

# 357
  • Мнения: 11 524
@dani_pop, нали каза, че не си гледала "Завинаги", препоръчвам ти.
От понеделник 25 май, ще го излъчват от 1 еп. по bTV Lady от 12 до 13ч, ако имаш възможност, гледай
https://www.dnes.bg/tv.php?tv=9339&date=2020-05-25


А "Обещание" видях, че вчера беше прекъснато от почти едночасов брифинг и после продължи до след 15.30

# 358
  • Мнения: 4 677
добър вечер
може ли някой на кратко да ми разкаже какво стана в днешния епизод не успях да го гледам
предварително благодаря








# 359
  • Мнения: 11 524
добър вечер
може ли някой на кратко да ми разкаже какво стана в днешния епизод не успях да го гледам
предварително благодаря


Давай го малко по-леко със снимките, не е нужно да изсипваш толкова много. Една-две са достатъчни. Огромни снимки, все на едни и същи хора, всички ние ползваме гугъл, може да ги виждаме. Престараваш се малко.

А когато си изпуснала серия, има БТВ Плюс: https://btvplus.bg/produkt/seriali/24936/sezon-1/obeshtanie-epizod-76
това е днешният епизод

Общи условия

Активация на акаунт