ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 509

  • 23 930
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 477
Честит празник на свободата !
Проф ,да почива в мир баща ти . Амин!

Особата знае с кого се забърква .Наясно е че не може да му се качи на главата . За него е поредната,освен ако наистина не е хлътнал .
Мернах слухове при девушките ,Мурат Боз ухажва доведената му щерка ,дето се омотах че била негова . Мурат и Аслъ Енвер преживяха бурна любов и сега наистина са разделени .

 Хаканчо по релеф Heart Eyes


един пресен капитаан , репортерите са го интервюирали.
Не остарява тоз човек бе Two Hearts побеляла брада му прилича.
 Каза че е щастлив от рейта на Ябълката . Аксой го извади от нафталина .  Има неуспешни опити, по едно време го гласяха и за водещ. Не е потвърдено ,но се говори че ще има и четвърти сезон на ЗЯ . Аксой как го прави този фокус без главните:flushed: Вкарват нови лица и герой . Тувана е аут от сериала ,изигра си каквото трябва.
 фотосесията на Бенсуто.   Хубавка е .





 стайлинга ми допада , няма прекалена шерания.

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 21:40 от femmi2

# 46
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Благодаря, момичета! Hug

Бенсуто мииии   Heart Eyes
И Каптана   Crazy 
хем не остарява, хем има приятно поведение с журналистите, хем има хубав тембър на гласа.  Heart Eyes   

Али Атай онзи ден на галата на Nuh tepesi - https://instagram.fhen1-1.fna.fbcdn.net/v/t50.2886-16/89070115_2 … e2485406b9a7eda65

И малко от нашата си красота да сложа.

# 47
  • Мнения: 27 477
Здравейте !
Мдам ,капитанчето има  готин тембър.
Чудех се дали да го пиша ,ама и без това няма хабери . Витаят слухове ,че нашия супермен и Толга Сърташ ще участват заедно в екшън . Толга не съм го гледала,като актьор, но изкара доста сезони в едно дизи ,забравих му името. Последното в което участваше окапа с Джансу Дере .
Нищо потвърдено няма засега или поне лайк от някой. Екшъните ги харесвам . Ча му допада адреналина .


оххх , това е страхотно и муз.фон е  тамъм Hands Pray

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 00:31 от femmi2

# 48
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Това за Толга Саръташ го е написала една от най-лъжливите блогърки, така че едва ли е вярно. То в Турция дори и нормалните медии леко жълтеят и докато сам Ча не каже или Гинчо, нямам вяра на никого. Противно на всички спрежения за 150 килограмовия борец, Ча ходи на фитнес и поддържа добра форма, така че ще очакваме новините от него. По принцип името ЧУ си е реклама и всеки гледа да се закачи за него, присъства ли в новина, е гаранция че ще бъде отразена. Което ме подсеща че оная разпоретина пак се пиари на гърба на Ча, грозния и чичко може да спонсорира филма и, но не може да филмира никого от феновете и. Едни бягат след жълтурите и се молят да ги отразят, нищо че са известни само с креватните си истории, други бягат от жълтурите, старателно крият своя ЛЖ и се молят да не ги отразяват... двете лица на съдбата...

На снимката Фера в черно как рязко бухна в тези серии, а после с бялото сакенце накрая рязко беше отслабнала. Като я видях такава подпухнала тук и се сетих как дни преди пускането на Мъпет шоуто когато интервюираха който им паднеше от АФК и продължаваха да им задават въпроси за Ча и Хазал, в едно токшоу Аху Сунгур се наложи 10 пъти да я питат докато най-накрая измъца нещо за здравето на Хазал към края на сериала.  Каза също че след сериала не се е чувала и виждала с Ча въпреки видимо много топлите им отношения на сета. Каза и че не знаела дали Ча се вижда с Хазал след АФК.  Беше си помислила че ще говорят за нея самата и в началото отказваше да отговаря на въпроси за други хора. Е предаде се, нямаше накъде към 1 час само това я ровеха, нищо че на няколко пъти се опита да каже че има нова роля.... Питаха я за килограмите на Хазал, която към момента на питането вече беше влязла в отлична форма, беше започнала снимките на АШК-а. Та Ахуто им каза също след  като я въртяха няколко минути, че не знаела за състоянието на Хазал към края на АФК, разбрала след финала.  По думите и, за диабета знаели само няколко човека на СП които просто трябвало го да знаят, заради безопасността на Хазал. На въпрос за Ча дали е знаел, не искаше да отговаря, отговори на въпроса с въпрос  "А вие как мислите? Те бяха по цял ден заедно" Каза че единственото което можела да каже от свое име и наблюдения, че била забелязала че Хазал започнала да се храни с различна от общата храна, но мислела че е каприз или просто диета, а не заради болест, т.е. по нищо не личало . По това време и Ча хапвал различни неща, носели им храната отделно и просто си мислела че капризничат. Въртяха я и за отношенията и с Хазал и тя каза че и се извинила по телефона. Хазал приела извиненията, но не са се срещали. Каза че за да се случат нещата голяма заслуга за този телефонен разговор имала Дениз Оур.

Красива Бенсу, на мен ли ми се струва или са и позамазали кокалите, сега изглежда много добре.

# 49
  • Мнения: 27 477
О, и аз така докато няма от някой достоверно потвърждение за проекти в нищо не вярвам .
Ранини ,Бирсен ,баш клюкаря .
Гинчо и подопечения малчът, като риби. То бива мистерия ,нервя се понякога Rage За бореца коджа няма да го бъде . Всичко е съчинено .
Жената отишла за себе си да говори но я разпитват с въпроси за главните . Дениз Оур от вас знам ,че е била за кратко представител на Ча заради скандала с дрогата . Тя урежда мъпета . Керем бос няма да го изпусне .  Късметлия е но и други неща са нужни да се задържиш.

 рускините са изръчкали фото от архива.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 00:19 от femmi2

# 50
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Хазал е споделила в сторито си призив и списък с нужди на бежанците в района на Одрин.

"Помощта се събира чрез AFAD и ASAM за нечовешкото положение на бежанци и имигранти в Одрин, което разлага и всички нас.
В петък и събота два камиона тръгнаха в помощ на района. Тези, които се интересуват и искат да получат по-подробна информация, могат да се свържат с @denizlilal или @selindenizliburnaz.
Оставям и списъка с нужди за тези, които се интересуват."

AFAD (службата за управление на бедствия и извънредни ситуации на подчинение на МВР)
ASAM (асоциация за солидарност с търсещи убежище (бежанци) и мигранти)

# 51
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Остават часове до пускането на третия сезон. Мисля че както и предишните ще бъде достъпен на платформата след полунощ. Явно по този случай днес са пуснали нещо като импровизирана викторина на Ча и Хазар, подобна на онова блиц интервю. Клипа не могжа да го сложа, но нещата на вид изглеждат така:






# 52
  • Мнения: 27 477
Разгеле ,Нетфликса да пусне нещо . Очакваме и фотосесията с геройте .
Ммм ,готин Ча Heart Eyes  Поддържана брада и къса прическа е най . По -добре набола брадица и така става .
Същата викторина има и за Атие . Бяха се събрали от каста на сериала.
Какво казват Хазар и Ча ?
Прочетох имената на геройте . Браво и Евет.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 14:30 от femmi2

# 53
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравейте:)
Аз да сложа и видеото. Фунда Еригит пита, Ча  и Хазар отговарят.



ПП във vbox-a може да се гледа, а тука не, или поне при мен е така. Нишо, няма да го махам Sweat Smile

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 15:44 от 'Маргарита

# 54
  • Мнения: 27 477
Мергарелкеее ,излюпили се .Grin Майтапим се бе мило Hug
Ще гледаш ли Хаканчо новия сезон?
Дано да го докопат с добро качество.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 16:06 от femmi2

# 55
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, първите два сезона ги изгледах, защо пък да не отделя време и на следващия Sweat Smile Не е нещо, което чакам с нетърпение, ама все пак... И най-вече заради Ча.

# 56
  • Мнения: 27 477
Марги ,харесвам фантастика по принцип . Гледала съм такава .
Заради любимеца прецъквам Протектора.  Първи е тамъм ,ама втори ,боза направо. Трети сезон имам усещането че ще е добър Rolling Eyes
Хаканчо ако се пребори с вируса Евалла ! По цял свят плъзна коронавируса и хората са паникьосани . С тази бежанска вълна се усложнява положението . Хората не са виновни. Дано намерят начин и хората да им помагат .



ПП:Марги отваря се и вижда при мен от тук в бокса .

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 18:32 от femmi2

# 57
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тъкмо се чудех, Феми. Значи и тук може да се гледа? Ще го оставя в такъв случай.

# 58
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Маргито ми Hug
Бях си набелязала да те помоля да скроиш още няколко кадъра за първа страница, че не знам какво му е на единия, ама все изчезва от та.

Ранини е коментирала че Киво е подписал с платформа, старателно избягвала името, но едва ли е някоя от местните, вероятно става въпрос за Нетфликс. Направил е и един тур за овации из Зорлу, където се появяват звездите когато искат да ги снимат, фасонът му ала матрицата Whistling



Щях и да коментирам изявлението за помощ за бежанците от Хазал. Сякаш е по-добре да стои настрана. Сега хормоните и бушуват, майчинското и чувство е  силно изострено и и е болно като гледа такива неща по ТВ. Сигурна съм че ако Фико не беше толкова малък, щеше лично да отиде на място. Но тези хора сами не мислят за децата си като са ги помъкнали, или съзнателно ги разголват и разплакват в това време за да подсилят ефекта.  И не става въпрос за бягащи от война. Защото война се води само на една малка част от територията на Сирия, другаде гражданите и си живеят нормално. Пък и сирийците сред бежанците са един малък процент. По-добре да не казвам нищо повече.
Дано ние тук да оцелеем ако се отприщи тази вълна през нашите граници.

# 59
  • Мнения: 27 477




 Маргиии от любимата ти фотосесия

Общи условия

Активация на акаунт