Да задържа ли бебето ?

  • 7 860
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 186
По логиката ти, Дренке, да закриваме форума, а?

Имаш проблем със съвети? Хората дават съвети за вземане на някакво решение, а не му присвояват правото да си взема решенията сам. Разлика прави!

# 166
  • Мнения: 17 407
Пренасянето на лично преживяно се нарича проекция, не е личен опит
Не те съветвам да ми търсиш логиката, щото ако я намираш, не би направила подобен извод.
Понеже на някоя някой лекар, забележете ѝ “дуднел” нещо, решила тя да се изкаже, че нейното е правилното, към друг случай отнесено.
Simple Smile

# 167
  • Мнения: 3 186
Е, това са глупости. Във всяка тема е така. Защо не се заяждаш в някоя от другите?

# 168
  • Варна
  • Мнения: 6
Искам да кажа, че никой в тази тема не ми е казал ''направи аборт'', аз си имах собствено виждане за ситуацията и пуснах темата с цел да получа съвети от жени вече правили такъв или пък не, и с цел да потвърдя моето решение, аз съм изключително благодарна, за това че ми се представиха сценарии за това ако направя аборт или задържа бебето. В крайна сметка крайното решение си беше мое и то не зависеше от отговорите тук, а по-скоро затвърди моето виждане за нещата в този период от живота ми. Аборта е факт,аз вече съм  добре, отношенията с човека до мен също. Не съжалявам, че направих този избор, защото знам, че за момента това беше най-правилното и силно се надявам, че когато ни дойде истинското време да имаме детенце, няма да пускам тема дали да го задържа.
На този етап от живота си, целите са ми съвсем други от това да се чудя как да свързам двата с края с бебе на ръце. От тук нататък ще бъда много по предпазлиза от към безопасен секс.
Благодаря Relaxed

# 169
  • София
  • Мнения: 35 117
Бъди щастлива, мило момиче!

# 170
  • Мнения: 17 407
Е, това са глупости. Във всяка тема е така. Защо не се заяждаш в някоя от другите?

В друга тема ми обясняваш, че имам нужда от духовни практики, изглежда обичаш да даваш уклон на хората. Напомням ти и на тебе, че аз се въздържам да те охарактеризирам - теб, и всички списващи.
Милото момиче да вземе да се научи, че вземеш ли решение, не е си го сверяваш с хорското мнение Wink

# 171
  • София
  • Мнения: 35 117
Хорското мнение дава крила, които и мама не мож ти даде.
Печално.

# 172
  • Мнения: 21 473
И защо да не си го сверяваш с хорското мнение?
Това е форум за взаимопомощ и споделяне на опит.

# 173
  • Мнения: 17 407
Помисли си, но не ми отговаряй. И аз съм питала откъде да си купя това-онова.
Simple Smile

# 174
  • Мнения: 3 186
Радвам се за момичето.

Дренке, личните примери и проекции правят форума колоритен. Опитай да затвориш на хората устата обаче. Ако смяташ за нередно, най-добре се обърни към модератор, да не допуска подобен род допитвания.

ПП Взела съм си бележка за етикетите и характеристиките. Ще работя по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт