Той не иска бебе!!!

  • 7 409
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 861
Четох само първото мнение. Няма как да си бременна във втората седмица, срамота, че си на 29 год. и бъкел не знаеш за тези неща.
Смени бащата е моя съвет.
Хайде да си прочетеш написаното, да го осмислиш, да попрочетеш тук-там, пък после да пишеш.
Ако не става - смени главата.
Аз да чета? Аз съм прочела повече по темата от всеки друг, когото познаваш, без да съм медицинско лице. Разбирам да беше на 20-24 год, да не знае, но 29 годишна жена, на която поне 3 от приятелките й имат деца и вече са били бременни....това е неграмотност. Но това няма значение, други са й по-големите проблеми.
Какво? - някакъв проблем с моите мнения ли имаш?

# 121
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Скрит текст:
Четох само първото мнение. Няма как да си бременна във втората седмица, срамота, че си на 29 год. и бъкел не знаеш за тези неща.
Смени бащата е моя съвет.
Хайде да си прочетеш написаното, да го осмислиш, да попрочетеш тук-там, пък после да пишеш.
Ако не става - смени главата.
Аз да чета? Аз съм прочела повече по темата от всеки друг, когото познаваш, без да съм медицинско лице. Разбирам да беше на 20-24 год, да не знае, но 29 годишна жена, на която поне 3 от приятелките й имат деца и вече са били бременни....това е неграмотност. Но това няма значение, други са й по-големите проблеми.
Какво? - някакъв проблем с моите мнения ли имаш?

Ти също трябва повечко да четеш, особено преди да пишеш. Още в първия пост авторката пише, че няма приятели о познати, няма и родители. На 29г нямах кьорава приятелка с дете при нея, че и за бременности да ми говори. Откъде извади поне 3 приятелки с деца все едно я познаваш?

Две деца съм родила и пак не разбирам нищо от показания тест. Моите тестове ги правех с едни листчета, които приятелка, работеща в клиника за семейно планиране ми беше дала. Не бяха като купешките в пластмаса и с две прозорчета. Само ми каза, че ако има една черта вероятно не съм бременна, ако са две - вероятно съм, ако няма черта тестът е невалиден. Ако няма черта, веднага нов тест. И в трите случая се повтаря след седмица. Това беше.

Това, дето авторката го показа не съм го и сънувала.

Докато не се роди сина ми памперс не бях сменяла и пелена не бях прала. Отгледах го и не е умрял, нито аз.

Никой не се ражда научен.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 19:07 от Nevena Virolan

# 122
  • Мнения: 7 006

Какво? - някакъв проблем с моите мнения ли имаш?

Нямам проблем с ничии мнения,от къв зор пък това?Въобще,що за простотия е да имаш проблем с чуждото мнение?!?

Просто ти казвам,че няма нужда от такива обидни епитети.
Първо,че се излагаш,второ,че може да те баннат.
Всеки си шета на акъла.
Със здраве!

# 123
  • Мнения: 861
Не, наистина няма смисъл. Права си.

# 124
  • Мнения: 6 181
И аз до 33 ни тест за бременност бях виждала, ни памперс, ни бебе .. пък какво да говорим за г.с. Хич не ме беше вълнувало, че да ги знам тия неща, а пък за какво са ми преди това .. само памет да заемат.
А този тест на авторката, по пътя на логиката, вероятно показва седмиците закъснение.

# 125
  • Мнения: 5 061
Поправка. Без значение дали са от една религия разбиранията и желанията са различни. Така че пак съм на мнение да се разделят.
Авторке, с бременност или без, не мисля, че ще останете заедно доживот. При толкова жени, които не могат да имат деца, аз съм на мнение да го задържиш, но да положиш усилия нищо да не му липсва. Ако можеш - не му мисли. А детето все някога ще си намери любящ татко.

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 19:23 от Yan25

# 126
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Остави го, така или иначе мюсюлманите се женят за мюсюлманки в най-честия случай. С бременност или без, не мисля, че ще останете заедно доживот. При толкова жени, които не могат да имат деца, аз съм на мнение да го задържиш, но да положиш усилия нищо да не му липсва. Ако можеш - не му мисли. А детето все някога ще си намери любящ татко.

Кукуууу, авторката е мюсюлманка. Чукча чете ли?

В Германия е изключително лесно за самотна чужденка да положи малко усилия и хоп, детето и има колкото детето на двама местни, които имат наследствени къщи от баби и чичовци, майки и бащи да им помагат, а и са двама.

Дъщеря ми на 3 години искаше да идем в магазина и да и купим татко който е като Спидерман и мама, която прилича на Дора изследователката. Така и с това дете.

# 127
  • София
  • Мнения: 17 595
Бебето си е твое. Никой на света не може да те принуди да го убиеш. Ти пък никого не можеш да принудиш да го гледа. Раздели се със спермодарителя - това при всяко положение трябва да направиш, боклук е, потърси си жилище, върни си живота (е, или него изхвърли, което е, принципно, по-логичното) и... междувременно ще трябва да решиш какво да правиш с детето си.

Съдисти като съдници.Blush
Мисля, че е все тая не ми търсете правописни грешки не сме в училище


Да, така е, не сме в училище - предполага се този етап да е завършен за всички потребители. Неграмотното писане по принцип е демонстрация на неуважение към читателите. Фактът, че не си си направила труда да провериш написаното означава, че цениш собственото си време повече, отколкото времето на хората, чиито съвети търсиш... Наглата забележка ("все ми е тая") дори няма да коментирам!

Последна редакция: сб, 29 фев 2020, 22:24 от katiABV

# 128
  • София
  • Мнения: 35 324
Четох само първото мнение. Няма как да си бременна във втората седмица, срамота, че си на 29 год. и бъкел не знаеш за тези неща.
Смени бащата е моя съвет.
Хайде да си прочетеш написаното, да го осмислиш, да попрочетеш тук-там, пък после да пишеш.
Ако не става - смени главата.
Аз да чета? Аз съм прочела повече по темата от всеки друг, когото познаваш, без да съм медицинско лице. Разбирам да беше на 20-24 год, да не знае, но 29 годишна жена, на която поне 3 от приятелките й имат деца и вече са били бременни....това е неграмотност. Но това няма значение, други са й по-големите проблеми.
Какво? - някакъв проблем с моите мнения ли имаш?
Четеш, четеш, ама новите технологии убягнали. Дигиталните тестове показват И седмиците. Авторката е във втора седмица, пък ти думай, как не може...

# 129
  • София
  • Мнения: 38 969
Това, че в Бегемамата изчисляваме всичко в г.с., не значи, че всички останали го правят.

# 130
  • София
  • Мнения: 24 839
На мен ми звучи твърде превзето това с гестационните седмици.
Има си български думички, с които да кажеш на жената в коя седмица от бременността е.
Явно, има хора, които не знаят че "гестация" означава точно това-бременност.

# 131
  • Мнения: 3 186
Жената имаше нужда да се поизтъкне със знанията си и да се почувства единичка по-добре.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 36 799
Дъщеря ми скоро ще направи осем години, демек не е като да не съм била бременна, но понятие си нямам от гестационни седмици.

# 133
  • София
  • Мнения: 35 324
Което е много хубаво, Хайче!
В едни други подфоруми, жените цъкат ден по ден.
Най е хубаво да си бременееш в неведение и със здраве.

# 134
  • Мнения: 9 431
Абсурт,
Поне в последните 13 години, навсякъде се използва термина гестационна седмица (г.с.) в литературата и от лекарите. Жената има съвсем други проблеми, които смята, че вече е решила, така че да и пожелаем успех.

Общи условия

Активация на акаунт