Лидл 137 - По женски...

  • 118 918
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 27 497
Сироп от касис за разреждане не е нов вече Blush

# 781
  • Мнения: 438
Да ви питам- за или във какво бихте използвали мления джинджифил от азиатските подправки?

# 782
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз не си падам по  UHT, някак ми променя вкуса на млякото.  Пък и в обикновените кутии/шишета са доста трайни (всички марки) .  Wink
А кои са необикновените?
Извън майтапа - тя трайността затова е голяма - защото е използвана UHT-технология и асептични опаковки. Бутилка нямам в момента, но ето надписът на кутията:


Жълтата ряпа и при нас беше на 1,49.

Тези в Лидл са унгарски и са мазнички, и освен това ги оглеждайте за перца Simple Smile
О, да! За Нова година правихме патица вкъщи, голямо поскане я посках. Ама аз без друго всичко, що е от пернато, го преглеждам доста щателно.

За сиропа от касис - у нас вече втора бутилка свърши. Забравихме за него днес.

# 783
  • София/Перник
  • Мнения: 983
Имате ли отзиви за тротинетката? Мисля да взема на дъщеря ми, но ми се иска да чуя мнения преди това...
Мога само да споделя мнението на съпруга ми, който купи една вчера - изглеждала стабилна, издържала до 100кг, щял и той да я пробва. Купи я, защото счупиха две тротинетки нашите щураци. Дано тази издържи повече. Отделно, че за тези си пари била изгодна. Това пак според ММ. Не я е отворил и дефакто опит нямаме, но вече е налична. Не зная до колко полезна бях.

# 784
  • shumen
  • Мнения: 18 009
Правя мед с джиндифил на детето и си го хапва сутрин по една лъжичка за имунитет.
Ние имаме такава тротинетка,но не от Лидл,и е здрава.

# 785
  • Sofia
  • Мнения: 21 624
Да ви питам- за или във какво бихте използвали мления джинджифил от азиатските подправки?
Основно в азиатски рецепти, на които сме фенове.

... тя трайността затова е голяма - защото е използвана UHT-технология и асептични опаковки.
Разбира се. Simple Smile

# 786
  • Мнения: 6 710
Долче, знам че италианска беше тази ряпа Grinning , но се прежалихме и я пробвахме, много ни хареса. И италианските моркови много харесвам (на връзка ).
Замъкнах се днес до Лидл, нямаше много хора, нормално заредено, варивата и макаронените бяха по-малко.
Купих пъстърва, пържих, малката яде с кеф, заредих продукти за седмицата.
Луканката и вкъщи не се хареса, отдавна съм купувала, не повторих
От изварата купувам кашкавалената на Родна стряха мисля беше , харесва ми, както и кремообразната.

# 787
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
...
Така и не стигнах тази седмица до Лидл, ще пробвам утре, че уж щях да готвя и патешко. Та казвате, че луканката клийн лейбъл е много мазна, някой одобряващ я има ли?
Аз и хлапето я харесваме и редовно имаме в хладилника от нея, заедно с шпека от същата серия Wink

Ако се гътна, от италианската фелд салата ще да е - хапнах си порядъчно, и за утре имам Wink

# 788
  • Мнения: 27 497
Фортуна, и аз харесвам кашкавалената и кремообразната от изварите. Другите просто нямам навик да ги купувам. Преди като имаха нещо между моцарела и извара наречено "млечен продукт по италиански" също много ми харесваше... Blush Ряпата я заглеждам, много крехка изглежда, но не взимам, ама ще. Май ще уважа първо жълтата ряпа.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 23:27 от dolce miele

# 789
  • Мнения: 534
Половин година чакам хлебопекарна .Сега я пускат в следващарта брошура.Не виждам за колко количество е.Някой ако знае да пише.

# 790
  • София
  • Мнения: 5 547
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-16-03-do-22-03-broshura/view/flyer/page/1 Новата брошура.
Лъки за теб специално КАНТУЧИНИ.

# 791
  • Мнения: 6 710
Бялата ряпа наистина е много крехка, жълтата е по-влакнеста. Втората я ядохме и печена с други кореноплодни, и сурова на салата.
Обикновено пусканите хлебопекарни са до 1500 гр

# 792
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
И Лидл яхна вълната XXL сапун, препарати тоалетна хартия и храна.Че и ядки на намаление, след писанията за /панацеята/ селен в тях Simple Smile . Другата седмица май нищо жизнено необходимо не виждам.Ще тичам след малко за уреда за рязане на хартия, цяла седмица го чакам.

# 793
  • Мнения: 10 159
А пък аз виждам, че тази година по- навреме предлагат яйцеварката (този път няма да чакат да мине чак Великден).
Фолиото за многократна употреба какво предимство има спрямо обикновената хартия за печене?

# 794
  • Мнения: 20 162
Няма тоалетна хартия ххл от другата седмица. Expressionless

Общи условия

Активация на акаунт