Лидл 137 - По женски...

  • 118 881
  • 2 174
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 35 109
Още ли тече играта с бележките? Имам много за регистрация.
Пълно спокойствие беше в магазина. Зеленчуци, месо намалени. Лаленца под 2 лв. Взех задължително! И най- доволна съм, че фъстъците с катерицата са под 2 лв. Така ми се бяха довели Wink забравих да погледна за юая.ръкавици няма никакви

# 1 591
  • Мнения: 27 484
Пийкок, кои са тези фъстъци?

# 1 592
  • Мнения: 6 281
Мая нямаше на Драгалевци. Ръкавици също. Иначе всичко което търсих беше налично. Хора -доволно на дълга опашка виеща се по паркинга. Джинджифил имаше бол, стори ми се че на ниска цена, но не съм гледала подробно.

# 1 593
  • Мнения: 35 109
Пийкок, кои са тези фъстъци?
Пържените
Скрит текст:

# 1 594
  • Мнения: 684
Малко встрани от актуалната тема:
Преди ИП взехме шкаф за баня. Тези дни го сглобихме, от три дни стои в банята и част от кантовете му вече започнаха да се отлепят. Не се мокри директно, но все пак е баня и след къпане си има пАра.
Но все пак изрично пише, че е за баня.
Дали мога да го върна (след като вече е сглобен🤨) или просто да го преместя в друга стая и да не се занимавам?

# 1 595
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз имам шкаф за баня от Лидл/бял/от около 2 години,не е мръднал.

# 1 596
  • Мнения: 35 109
Аз имам шкаф за пералня, който стои в банята от поне 3 г. И не е мръднал

# 1 597
  • Мнения: 684
На третия ден Confused

# 1 598
  • Мнения: 5 056
В Лидл на Раковски пък към 17 ч. нямаше никой на опашка. Попитах охраната дали да влизам и ме пуснаха. Оградили са и там касиерите, посрещнаха ме с дезинфектант за ръцете. Имаше си всичко, за което бях отишла. Е, за мая не съм гледала, но примерно имаше сода бикарбонат, а миналата неделя нямаше. Надявах се да са заредени градинарски неща, но ще трябва и утре да ходя.

# 1 599
  • Мнения: 8 934
Блу, пиши им лично съобщение във фейсбук и им изпрати снимката, много коректно отговарят.

# 1 600
  • София
  • Мнения: 5 547
Ами връщай го, и аз имам шкаф стои в банята, която няма прозорец, а само вентилатор.
Моят е купуван преди 4 години, а може и повече, в идеално състояние е , етажерките са ми стъклени, както и вратичката, явно са влошили качеството.

# 1 601
  • Мнения: 27 484
Да ви споделя моите драми от снощи Joy Наскоро си купих четката/маша с горещ въздух и нали писах тук, че съм много доволна. Снощи не нагряваше  (духаше хладен въздух)- сменях на първа, на втора степен и все същото по отношение на температурата. Сума ти време суших, опитвах да изправям и нищо... Тъкмо се тюхках, че ВЕЧЕ се е развалил уредът и си представях как го нося за ремонт и забелязах, че студената струя била включена Stuck Out Tongue Winking Eye Това ми е първи уред на който тази функция се задейства чрез плъзгач, на всички останали сешоари и маши въздушната струя работи само докато е натиснат съответния бутон и няма как да не забележиш, че е натиснат. Как точно се е активирал плъзгача не разбрах. Grinning Но може да е от помощ за някой със същия проблем. Stuck Out Tongue Winking Eye А иначе за минутки се справя четката, днес пробвах на косата на детето и функцията сешоар и също доста добре се справя.

# 1 602
  • Мнения: 39 302
Престраших се и преди 2 часа отидохме с ММ до Лидл. Въобще не бях в час какви са промоциите, но поне кокосово масло взех, брашно, сметанки, заквасена сметана, домати консерви, малко замразен зелен боб и броколи, кокосови стърготини.

# 1 603
  • Мнения: 27 484
Иска ми се да отида утре и да е останала още от свинската саздърма ХХЛ, заквасената сметана ХХЛ, и от киселото мляко също. Не помня какви са промоциите от утре, но май много малко неща ме заинтригуваха. Та вероятно ще пазарувам обичайните неща плюс каквото е останало от ХХЛ офертите. Надявам се да заваря и намалено месце  Blush
Препоръчвам формите за тарталети- това ми е трети комплект. Heart Жалко, че вече не ги предлагат с форма сърце, а са само кръгли, но пак са хубави.

# 1 604
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
При нас временно е спряно приемането на стоки за връщане в Лидл и молят клиентите да купуват само наистина най-необходимото. Удължават карантината с още две седмици.
Ще трябва стоки, които нормално купувам от Лидл да ги купувам от магазина, в който работя. Не е най-добрия вариант, но ще се справим.

Общи условия

Активация на акаунт