Тренировки в домашни условия - 103

  • 28 872
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Не помня вчера, абе аз вчера съм тренирала, а мислех, че съм почивала, ужас. Синчето е болно, тази година се утрепа да боледува ,не беше боледувал 10 години, всъщност не е отсъствал от училище нито един ден по болест, а сега … Само от януари до сега за трети път, и все в грипната ваканция. Със сигурност е грип, вчера нищо му нямаше през деня, вечерта нещо едни червени очи и викам дай да му премеря температурата, 39, та го втресе, та не може да я свали вече 24 часа. Та, за това ми е дълъг деня и си мисля, че не съм тренирала.
Звезд, права си, А литъл обсесд е, аз дори не съм се замисляла, че има и АЛМО и АЛО и 90О, абееее лудост някаква. Та, днес ААА, което би следвало да е за Армс и абс и какво беше още, демек уж горна част, но всъщност повече от половината упражнения са си за гъзче отново. Не се оплаквам, отбелязвам, макар че исках повече горна част. Понеже пак ми дойде кратко откъм натоварване, добавих ЛМ инвинсъбъл 1 тренировка, 7 минути, та общо заформих някакво изразходване на калории, което е по-прилично. За утре съм предвидила кардио, но няма да е от АЛО, защото ми се видя много лабаво, ще направя ЛМ грит или онзи деншния хийт, или този уъркаут лайк Нина, който май е доста подобен. След това продължавам с АЛО. Ще взема и АЛМО да потърся, явно ще ми хареса, а и ще ми отговори повече на целите.
Весела вечер!
Агент, добре , че си ти да ровиш и да даваш научни факти, та да се успокоя, че имало цикличност в тренировките дори и ежеседмично.

# 61
  • Мнения: 4 406
Любче, бързо да минава и леко!
Аз с толкова хора се срещам, дано не прихвана нещо!

Няма вече, по цял ден съм почти на крак, изморена съм, свърши тази работа. Отивам си сега и правя  бицепс, трицепс и половин рамене, другата половина утре!
Лека вечер!

# 62
  • Мнения: 1 194
Люба, третото А е точно за гъзче (ass). Grinning
АЛМО са по-дълги тренировките, иначе все така 'убави.
По принцип и АЛО, и АЛМО, и 80ДО са си с насоченост за долна част. Няма например тренировка само за горна част, както в 21 ДФ. Отъм често споделя, че любимите тренировки са й тези за крака, а и целта й е да расте дупето, защото генетично не е много надарена там.

Агент, има наистина резон в правилото на 5-те тренировки. Ето на, вчера правих за втори път през последната седмица долна част от АЛМО, точно защото си спомнях как се бях изкефила първия път. Е, явно първия път съм била нацелила деня си във форма. Вчера не ми беше толкова весело.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Дан_че, АЛМОто от вк ли го имаш?

# 64
  • Мнения: 1 194
Да, от там, в облака на Инсанити го има.

Редактирам:
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 20:23 от D_ana

# 65
  • Мнения: 2 876
За днес -  20 минути степ с Джин Милър и Best of Step Reebok TV. И тази тренировка ми беше непозната, като поне частта, която правих, беше с базови движения.
https://youtu.be/73_8eaQV9o0
След това - 20 минути крака със собствено тегло и кръгли ластичета: Legs and Glutes Torture Workout с треньор холандец от ирански произход на фона на безумна латино чалга, но пък от един поглед към задните части на човека става ясно, че знае какво прави.
https://youtu.be/5u0FHcrAFzQ
П.п. помня Оутъм в ХиЧ. Почти без дупе беше, но сега сякаш залита в другата крайност.

# 66
  • Мнения: 4 740
За днес Табата от Xtrain ,обаче до табата 3 стигнах,4 или  там колкото остават до края , довечера,че фитбита ми засече много висок пулс ,а той ми е противопоказен за хиперинфункцията ми.
Замислям се дали да не добавя един ден ,чисти силова тренировка за дупе ,примерно на ФБ ,много кардио ми идва ,а ми се иска дупето да ми  порасне  малко повече .

# 67
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
За днес -  20 минути степ с Джин Милър и Best of Step Reebok TV. И тази тренировка ми беше непозната, като поне частта, която правих, беше с базови движения.
https://youtu.be/73_8eaQV9o0

П.п. помня Оутъм в ХиЧ. Почти без дупе беше, но сега сякаш залита в другата крайност.
Мерси за тренировката, Звезди, абонирана съм з аканала, но и аз не я бях виждала. Любимите ми степ стъпки обаче, какво нещо е да научиш нещо на 16 год Simple Smile

А залитането не е само нейно, световен тренд беше, последните 4-5 год фокусът е на дупе/бути/задни части/бразилски извивки/етц. Като гледаш програми отпреди 7-8-9 год трудно се намира тренировка, която да се каза "задник". Бедра + крака=да, бричове - да, както и да е ... Бич, ако ще го правиш по-голямо и кръгло си вземи седмиците от 80ДО 2-ри цикъл за дупе и си ги прави със сериозни тежести и стегнати ластици (по 2-3 едновременно) по 1 на седмица поне или 1 80ДО Booty + 1 ALO/ALMO Booty. Това, което мен е радва в тези конкретно е, че доста добре е изолирано дупето, защото най-често срещания ефект при тези, които работят за дупе са и поувеличени крака (краката хипертрофират много по-лесно от дупето, да не говорим, че са относително малко упр за дупе, където краката не участват!)
https://bretcontreras.com/growing-glutes-without-growing-the-legs/

Иначе си права за Табатасайз, и аз изкaрах първите 3 табатки, злобно съскайки за хай импакт упражненията и после продължих само на степа докрая Simple Smile

57/99 Колездене 69 мин
58/99 Cathe XTrain Chest, Back & Shoulders

Непо, не мажа по много - т.е. слагам си маската/маслата на косата, сплитам на плитка или увивам на кок, слагам шапка за баня за парников ефект и си тренирам. На лицето слагам от белещите се, а не от съхнещите
или шийт маска. После бум в банята!

Също така, Бич, горещо препоръчвам да заменяш по-бруталното кардио от Екстрейна със такова от Лоу Импакт Сериите и (LIS). Пулсът ти няма да удря червената зона нон-стоп, но ще е висок, а и ставите ти ще са ти благодарни Simple Smile За ориентация как тя самата ги комбинира гледай това:
Скрит текст:
Week 1
Monday Burn Sets: Chest, Back & Shoulders
Tuesday Cardio Supersets
Wednesday Total Body Trisets: Lower Body
Thursday Bi's & Tri's
Friday Low Impact Challenge
Saturday Slide & Glide
Sunday Yoga Relax

Week 2
Monday Chest, Back & Shoulders
Tuesday Turbo Barre
Wednesday Low Impact Challenge
Thursday Burn Sets: Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 1
Friday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Saturday AfterBurn
Sunday Yoga Max or Day off

Week 3
Monday Total Body Trisets: Upper Body
Tuesday Legs: Premix 2: Legs All Sections
Wednesday Slide & Glide
Thursday AfterBurn
Friday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Saturday Super Cuts
Sunday Yoga Relax or Day Off

Week 4
Monday Burn Sets: Chest, Back & Shoulders
Tuesday Low Impact Challenge
Wednesday Burn Sets: Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 1
Thursday Turbo Barre
Friday Cardio Supersets
Saturday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Sunday Yoga Max or Day off

Week 5
Monday Chest, Back & Shoulders
Tuesday Slide & Glide
Wednesday Bi's & Tri's: Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 2
Thursday Legs: Premix 3 Legs All Sections + Rear Delts
Friday Athletic Training
Saturday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Sunday Yoga Relax or Day Off

Week 6
Monday Burn Sets: Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 1
Tuesday Cardio Supersets
Wednesday Turbo Barre
Thursday Burn Sets: Chest, Back & Shoulders
Friday Low Impact Challenge
Saturday Slide & Glide
Sunday Yoga Max or Day off

Week 7
Monday Legs: Premix 3 Legs All Sections + Rear Delts
Tuesday AfterBurn
Wednesday Turbo Barre
Thursday Super Cuts
Friday Total Body Trisets: Upper Body
Saturday Cardio Supersets
Sunday Yoga Relax or Day Off

Week 8
Monday Chest, Back & Shoulders
Tuesday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Wednesday Total Body Trisets: Lower Body
Thursday Bi's & Tri's Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 2
Friday Low Impact Challenge
Saturday Slide & Glide
Sunday Yoga Max or Day off

Week 9
Monday Burn Sets: Chest, Back & Shoulders
Tuesday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Wednesday Athletic Training
Thursday Burn Sets: Bi's & Tri's
Friday Legs: Premix 3 Legs All Sections + Rear Delts
Saturday AfterBurn
Sunday Yoga Relax or Day Off

Week 10
Monday Total Body Trisets: Upper Body
Tuesday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Wednesday Athletic Training
Thursday Burn Sets: Bi's & Tri's
Friday Legs: Premix 3 Legs All Sections + Rear Delts
Saturday AfterBurn
Sunday Yoga Relax or Day Off

Week 11
Monday Burn Sets: Chest, Back & Shoulders
Tuesday Turbo Barre
Wednesday Bi's & Tri's Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 2
Thursday Low Impact Challenge
Friday Cardio Supersets
Saturday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Sunday Yoga Relax or Day Off

Week 12
Monday Chest, Back & Shoulders
Tuesday Total Body Trisets: Lower Body
Wednesday Bi's & Tri's: Premix 2 * Bi's & Tri's + Core 2
Thursday Slide & Glide
Friday All Out Low Impact Hiit: Premix 1 Low Impact Hiit + Core #1
Saturday Super Cuts
Sunday Yoga Max or Day off

PS Някои нации са облагодетелствани откъм дупета и се раждат с такива, а други са си плоски и цял живот се мъчат да ги "закръглят". Една наша прекрасна съфорумка преди години беше снимала филм в Намибия и се смяхме много, защото първото което аз забелязах е, как стърчат буквално дупетата дори на много малки деца.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 15:46 от Agent Provocateur

# 68
  • Мнения: 3 491
А беше време малките дупета да се възприемат за красиви:grinning: На мен не ми харесва, когато има голям контраст- грацилна структура и голямо дупе, някак неестествено ми изглежда. Но явно основно съм си формирала естетическите възприятия във време, в което малките дупета бяха на мода.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 15:36 от Amanda.D

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
За днес опитах де се самоубия с този брутален хийт https://www.youtube.com/watch?v=ZMO_XC9w7Lw - ЛМ Грит с Нина. ЪЪ, нищо, че е с Нина, брутален е направо. За който не обича подскоци, да не го прави, има си. Лудост някаква, ще го правя пак.
Аз харесвам големи дупета, бразилски, но естествени, не като на Ким К. При нея ми е грозно.
Весел ден, мерси за АЛМО, момичета, ще си го запазя и ще го правя.

# 70
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Съгласна, Аманди, ние растяхме във времето на аеробиката и малките, почти несъществуващи дупета. Но истината е, че грацилна структура и масивно дупе изключително рядко се среща и изключително трудно се постига и поддържа, особено при бяла жена. Затова и са толкова популярни имплантантите в дупетата.
https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/buttock-enhancement/animation
http://---shoretner923-2BCST9N

# 71
  • Мнения: 3 491
Сега децата растат в съвсем различна среда. Често, когато питам вкъщи - дали с тия дънки не ми изглеждат прекалено големи задните части, децата коментират - "ама момичетата не трябва ли да са с големи дупета"Simple Smile
За мен Оутъм си идеална, не знам защо се бори за по-голямо дупе. Или просто акцентира на това, за да следва тенденцията.

# 72
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Или просто акцентира на това, за да следва тенденцията.
Търсенето определя предлагането!

# 73
  • Мнения: 1 194
Вчера Total body core 21ДФРТ със 7.5 и 5 кг. Днес Lower fix с 9 кг.
Харесах си чалгаджийската тренировка на Звезди от вчера и врътнах и нея, така че днес краката са доволни.
Утре ще работя от вкъщи, така че сутринта спокойно мога да направя Upper fix.

# 74
  • Мнения: 7 719
И аз харесвам добре оформено, стегнато  и твърдо Дупе. Не Гъзище. Grinning Към момента това на щерката ми е любимо и олицетворява точно това, което харесвам, но по разбираеми причини, няма да ви го покажа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес - йога с Касандра, елемент Вода, акцент върху хипс, точно от нещо такова имах нужда, идеално ми дойде.

Момичета, имам проблем с къде по- умните, къде не чак толкова- спортни часовници. И с Фитбит, и с Полар, и със смарт часовника на Самсунг /кожена верижка/ получавам обриви /често граничещи с рани/ и дискомфорт по китките. Редувам ги, въртя, сменям, но ефектът често е никакъв, напоследък дори двете китки са ми зачервени от въпросните аксесоари. При вас как е положението? И ако се намери някой със съвет- цена няма да има.
ПП. През нощта не ми се свалят, защото си следя продължителността на дълбокия сън.

Общи условия

Активация на акаунт