БисИри - II част или отново за правописа и правоговора.

  • 19 520
  • 403
  •   1
Отговори
# 375
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

По всяка вероятност струпейчета newsm78

# 376
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529

Съдейки по контекста, аз го оприличавам на " струпейчета"    newsm78 - ставаше въпрос за корички някакви по бебешка главичка

# 377
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
    
Какво да направя за да ми доиде по рано цикала за да мине по барзо - заглавие на тема  Stop

# 378
  • Мнения: 3 447
удшомява
Димана, как си го пропуснала бе, и ти си писала в тая тема Laughing

# 379
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
удшомява
Димана, как си го пропуснала бе, и ти си писала в тая тема Laughing

Сраааааам   Embarassed Embarassed А темата коя е? Да й направя ревизия  Mr. Green

# 380
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Цитат
по майченство сам но не сам на постоянен договор а на временен разбрах че титолярката ми ще се завраща през септември разговарях с директорката на цеха и тя ми обесни че ще ме варнат на работа само заняколко дни зада ме преназначат и пак ще си изляза по май4инство.Понеже несам запозната толкова със законите и се притеснявам дане стане така да си изгубя втората година вазможно ли е това което са ми обещали да стане или просто ме лажат колкото да несе притеснявам?
   

ooooh! ooooh! ooooh!

# 381
  • Мнения: 3 447
удшомява
Димана, как си го пропуснала бе, и ти си писала в тая тема Laughing

Сраааааам   Embarassed Embarassed А темата коя е? Да й направя ревизия  Mr. Green
За щръкналите дупета... май има още хляб там, бягай Mr. Green

# 382
  • Мнения: 3 447
Както вече съм казвала, Красива мама е един от най-благодатните форуми Grinning

подражка на удължена коса

# 383
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
по майченство сам но не сам на постоянен договор а на временен разбрах че титолярката ми ще се завраща през септември разговарях с директорката на цеха и тя ми обесни че ще ме варнат на работа само заняколко дни зада ме преназначат и пак ще си изляза по май4инство.Понеже несам запозната толкова със законите и се притеснявам дане стане така да си изгубя втората година вазможно ли е това което са ми обещали да стане или просто ме лажат колкото да несе притеснявам?
   

ooooh! ooooh! ooooh!

Изглежда потребителката не само със законите не е запозната Mr. Green

# 384
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Лалке, не само я" лажат, ами я и мажат"!!!!Малий-и-и-ужас!!!!!!! newsm78

# 385
  • Варна
  • Мнения: 758
Бях решила да не давам примери от форума, но ... 
"Приемането ми за више и казването на наще"
"Изражението на майка ми и таткото на детето ни на лицата когато разбраха че съм родила"

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 23:23 от Пунчик

# 386
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
видОзон е правилното  Peace


 #Crazy

Сериозно ли бе ??!

Видозон?

Сега го чувам.

Ами не сте чели списанието "9 месеца" от 1999-2000 г. Там непрекъснато се пишеше , че правилното е видозон и че е име на модел, станало нарицателно.Както Никол го обясни. Аз наскоро бях писала в една тема и очаквах, че може ще бъда поправена или цитирана тук, че съм сбъркала като съм написала видозон. Laughing Не видях обаче да ме поправят и реших, че всички го знаят. Laughing

# 387
  • Мнения: 13 512
Какво да направя за да ми доиде по рано цикала за да мине по барзо

# 388
  • Мнения: 5 622

 мускОл  Shocked

# 389
  • Варна
  • Мнения: 443
Аз съм виждала надпис пред едно магазинче "Хавлий по 2 лв." (разбирайте хавлии, а не някой си Хавлий Втори  Mr. Green)
Също така една неграмотна майка (за съжаление моя роднина, за щастие далечна  ooooh!) пишеше домашното на дъщеря си (в първи клас) и написа "шес" вместо шест.
А най-много се дразня като видя съжЕлявам

Общи условия

Активация на акаунт