Поставяне на мигли "косъм по косъм" (Eyelash Extensions) – 2

  • 9 337
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 89
На мен 1-вата седмица не ми падаха, но тези дни изведнъж изпопадаха супер много. Направо не приличам на нищо. Записах си час за поддръжка за почивните дни, но ако го карам на всеки 2 седмици, финансово ще издъхна. Sad

# 16
  • Мнения: 1 246
Здравейте, имам 3д мигли, но получих хроничен конюнктивит ( не от тях ). Пречат ли капките и геловете на миглите?

# 17
  • USA
  • Мнения: 7 297
На мен 1-вата седмица не ми падаха, но тези дни изведнъж изпопадаха супер много. Направо не приличам на нищо. Записах си час за поддръжка за почивните дни, но ако го карам на всеки 2 седмици, финансово ще издъхна. Sad


Aми точно на 2 седмици се обновяват.Аз съм вече на 8 дни и засега имам само 6-7 изпаднали миглички след сън,страшно доволна съм от новото момиче.Също така ги пазя,мия ги деликатно с памуче,не гримирам очите,сресвам като се сетя.

# 18
  • София
  • Мнения: 89
Момичета, махнах ги. Ревах като дете като си видях моите естествени мигли след махането. Ужасни са и до сега, нямат нищо общо с преди. Едната дълга, другата къса, много тънки. Самото махане също беше много неприятно, щипене, парене..
Взех си Бонилаш и сега се мажа, не знам дали и кога ще видя ефект.
Ако имате други идеи за заздравяване, ще ги пробвам.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 877
Спокойно, миглите се подменят почти изцяло за месец, месец и половина, просто ги подхранвай, не ги насилвай да растат бързо, дори и да не си била с мигли, пак щяха да се подменят, просто при нормални обстоятелства се подменят поетапно, при носене на мигли има и увреда и от тях и се вижда повече...
 Да не говорим и че като свалиш миглите винаги има ефекта на привикването към по-малко....
Както и като сложиш за първи път към по-голямо...
 И един съвет, по-малко грим, само като се налага, за да се възстановят по-бързо...
Аз 3 пъти го преживявам вече, оправят се, ако не са били изскубнати с фуликула.

# 20
  • София
  • Мнения: 89
DolliGi, много се ядосвам на себе си, че изобщо сложих. По принцип съм с гъста коса, гъсти мигли и винаги съм си ги харесвала. Не знам как ми хрумна изобщо... дано не съм ги унищожила завинаги.
От вътрешната страна на окото си има (на най-вътрешния ред), но на горния ред са доста редки и доста по-къси от долните. На дясното око имам направо една дупка, където няма никакви мигли. Дано не са от корен.
Мерси за подкрепата. Сега с това извънредно положение и с работа от вкъщи, не слагам никакъв грим, дано и това помогне.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз ги мажех с рициново или кокосово масло, и добавях витамини (не помня какви точно, тогава четях в нета какви препоръчват), по 4-5 пъти на ден, бях си измила една четка от очна линия и с нея, но витамините ги добавях за всеки ден, не да направя смес и да седи с дни, за 2 седмици се сгъстиха, за 4 си бяха и достатъчно дълги вече...

# 22
  • София
  • Мнения: 89
Рициново масло нямам, но кокосово имам. Ще пробвам с него. А това бонилаш дали помага? Четох за ревиталаш, че имал ефект, но точно сега не знам къде да го търся, а в аптеката има само на Бонилаш.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 877
Не съм ги пробвала, по простата причина, че и преди при други поводи ми се е налагало да ползвам горе изброените и съм била доволна от резултата, а и тогава нямаше такива нови измишльотини, та при положение че нещо действа достатъчно добре за мен не съм търсила други варианти...
Преди години, като по-млада, си носих косата все пусната, а бретона ми беше наравно с косата (под задните част)
та при опити да ми се натегнат да си запаля цигарата, на 2 пъти ми подпалваха бретона и миглите, единия път и веждите и от тогава си знам с тези неща че действат и с тях си продължавам Simple Smile

# 24
  • USA
  • Мнения: 7 297
Въобще не го вярвам това за естественото израстване на миглите за 1м.Преди имах нормални мигли,нито дълги,нито къси.
После се започна едно изпадане и оредяване и аз не знам от какво - спирала ли,възраст ли..Поизплаших се,че ще остана без нито една мигла.Една,две години все го чаках това израстване(намалих спирали до минимум) и най накрая се реших да сложа мигли.Първия път при японките,бях с някакви синтетични и след 4-5м реших да ги махна и миглите ми бяха още по зле от преди.Една къса,друга по-дълга,къде има,къде няма..бяха съсипани.Наистина.Мазах с ревиталаш и действително в рамките на 2-3м миглите отново пораснаха,но все така рехави.
От окт,ноември съм с мигли от норка,не съм правила пауза,но като гледам моите натурални,които са най-видими преди поддръжка,защото точно тогава екстеншъните са поизпадали,няма поражения.

Преди години съм мазала с рициново масло,бях чела,че подпомага растежа на мигли и вежди.Никакъв ефект при мен,така ми слепваше очите(мажех преди сън),че сутрин едва ги отлепях.Никога повече такива експерименти с масла.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 877
Ами не знам как сте се мазала, аз и през деня съм се мазала (както казах по 5-6 пъти на ден го правех) и слепване не съм имала, единствено очите около миглите лъщят и седи все едно са ти насълзени очите, аз затова писах, че съм си измила четка от очна линия и мажа само по корените на миглите, не си омазвам целите очи или мигли..
 Проверих си витамините, добавяла съм витамин Е...
 На мен ми действа, за Вас не знам, но нито е скъпо нито е трудно за намиране и не пречи да се опита, може и на друг да действа...
 И никъде не съм казала, че за месец ще станат както преди, а че ще се пооправят и ще заприличат на мигли, пълното израстване на мигли при нормали обстоятелства е за около 5-6 месеца...

# 26
  • Мнения: 24
Здравейте.Сложих си мигли косъм по косъм за пръв път.Сега ще станат 3 седмици..Махам си грима с мицеларна вода,но ги мия само с вода..Козметичката ми каза със сапун да ги мия,но мен ме е страх да си мия очите със сапун..

Моята козметичка ми препоръча да ги мия с пяна за лице, в която няма добавени масла. Така ми издържат по-дълго. Пробвах със сапун, но много люти и става мазало. Sob Innocent
Момичета вие къде си слагате миглите? Аз съм от Пловдив и ходя при съименничката Диана , много съм доволна издържат ми по 3-4 седмици, препоръчвам я, на които сте от Пловдив.  Kissing Heart  Ето и страницата във ФБ “Поставяне на мигли 3D и Косъм по косъм Пловдив от Диана“ https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1 … l=admin_todo_tour

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 20:04 от Didi 76

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.Сложих си мигли косъм по косъм за пръв път.Сега ще станат 3 седмици..Махам си грима с мицеларна вода,но ги мия само с вода..Козметичката ми каза със сапун да ги мия,но мен ме е страх да си мия очите със сапун..

Моята козметичка ми препоръча да ги мия с пияна за лице в която няма добавени масла. Така ми издържат по дълго. Пробвах със сапун но много люти и стана мазало. Sob Innocent
Момичета вие къде си слагате миглите? Аз съм от Пловдив и ходя при съименничката Диана , много съм доволно издъражат ми по 3-4 седмици препоръчвам ви е който сте от Пловдив.  Kissing Heart  Ето и страницата във ФБ “Поставяне на мигли 3D и Косъм по косъм Пловдив от Диана“ https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1 … l=admin_todo_tour
И аз съм от ПЛовдив.Ходя в едно студио Бюти Фейсис..

# 28
  • Мнения: 24
На мен 1-вата седмица не ми падаха, но тези дни изведнъж изпопадаха супер много. Направо не приличам на нищо. Записах си час за поддръжка за почивните дни, но ако го карам на всеки 2 седмици, финансово ще издъхна. Sad


Аз за това смених доста “козметички“ в Пловдив понеже ми падаха за седмица. Бяха ми препоръчали едно мило момиче, при което ходя вече половин година. Тя като ми ги сложи ми издържат спокойно по 3-4 седмици. Simple Smile Има значение материалите, техниката на поставяне и поддръжката им. Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 16:59 от Didi 76

# 29
  • USA
  • Мнения: 7 297
Салона е затворен и от месец не съм имала рефил.Останали са ми по 3-4 екстеншъни на око и вече слагам спирала(не бях ползвала такава от октомври миналата година).Чакам да паднат от самосебе си,вместо да ги дърпам и рискувам да повредя миглите,на които са залепени.
Като мине тази чума,която ни споходи,ще ми трябва съвсем нов сет мигли,този път ще е Hybrid,вместо класическото поставяне.

Общи условия

Активация на акаунт