Поставяне на мигли "косъм по косъм" (Eyelash Extensions) – 2

  • 9 396
  • 114
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 324
Здравейте, може ли да препоръчате салон в София, моля само без Лаштаг.

А защо без Лаштаг, точно си мислех да ги пробвам след карантината.

Салона е затворен и от месец не съм имала рефил.Останали са ми по 3-4 екстеншъни на око и вече слагам спирала(не бях ползвала такава от октомври миналата година).Чакам да паднат от самосебе си,вместо да ги дърпам и рискувам да повредя миглите,на които са залепени.
Като мине тази чума,която ни споходи,ще ми трябва съвсем нов сет мигли,този път ще е Hybrid,вместо класическото поставяне.

Какво значи Hybrid?

# 31
  • USA
  • Мнения: 7 334
Hybrid e техниката.Слагат класически мигли 1:1 (1 натурална мигла,върху която лепят 1 изкуствена),след което добавят допълнителни мигли за обем,които са по-плътни от класическите.

# 32
  • София
  • Мнения: 202
Защото останах ужасно разочарована от обслужването и наглото поведение в Лаштаг. Не искам да изпадам в подробности, но втори път не бих си дала парите там.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте.На колко време си правите поддръжката на миглите?

# 34
  • София
  • Мнения: 10 324
Защото останах ужасно разочарована от обслужването и наглото поведение в Лаштаг. Не искам да изпадам в подробности, но втори път не бих си дала парите там.

Благодаря, че споделихте! Ще търся друг салон, значи.

Къде поставят с Hybrid техника?

# 35
  • Мнения: 1 247
Момичета, според вас, как да постъпя в сегашното положение. Да изчакам сами да паднат миглите или да търся салон да ми ги свалят? Кое е по-щадящо за моите си мигли?

# 36
  • София
  • Мнения: 10 324
Момичета, според вас, как да постъпя в сегашното положение. Да изчакам сами да паднат миглите или да търся салон да ми ги свалят? Кое е по-щадящо за моите си мигли?

Със сигурност е по-щадящо да паднат сами, ако дупките ви дразнят обаче не знам как ще ги издържите....

# 37
  • Мнения: 1 247
Благодаря! Вкъщи съм си, излизам само със слънчеви очила и това не ми е проблем. Притеснявам се да не остана без мигли Grinning Нямах намерение да ги махам, но очите са ми проблемни.

# 38
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
С най-обикновенно олио или рициново масло върху тампонче за грим, ще ги свалиш за минути, без да навредиш на естествените мигли .

# 39
  • София
  • Мнения: 202
Изобщо не препоръчвам махането сам. 2 пъти съм го правила и то с всякакво олио и въпреки това не падаха изобщо лесно и се проскубах. По-добре да изчакаш да паднат, ако са няколко и стърчат много дълги може да си ги скъсиш с ножица за да се изравнят по дължина с естествените.

# 40
  • Мнения: 1 247
Благодаря ви! Ще изчакам да паднат сами.

# 41
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Някои в темата може ли да препоръча поставяне на мигли в Бургас?

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 877
Да, само че е в Меден Рудник и в момента заради ИП не работи, отделно в момента са сбутани с маникюриската в едно малко салонче защото ремонтират новите си студиа, ако имаш интерес пиши на лично ще ти пратя телефон да и звъннеш и да се разберете кога ще работи и може да те вземе...

# 43
  • Мнения: 52
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали добър салон в София? Била съм клиентка на лаштаг, от тях съм доволна, но искам да видя и други възможности. Последните два пъти в които си слагах мигли бяха в други салони, след няколко дни носене и двата пъти, осъзнах, че са лепяли екстеншъните върху поне 3 мигли на куп, което е недопустимо. Слава богу, миглите ми са добре, но не мога да изтърпя отново подобно нещо.. Бих отишла отново в лаштаг, но цените им са малко по-високи, за това Ви моля за препоръки към някой салон, в който си вършат работата добре.

# 44
  • Мнения: 278
Здравейте момичета! Искам да спра малко с поставянето на мигли и се чудя за lash lifting. Дали процедурата може са се направи в същия ден, в който ще се свалят миглите или се чака?Някоя от Вас правила ли го е, доволна ли е? Благодаря! ❤️😊

Общи условия

Активация на акаунт