Аз ли нещо не разбирам или...

  • 3 640
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 101
О да, ние тези без деца и идея си нямаме от проблеми!

# 31
  • Мнения: 8 917
О да, ние тези без деца и идея си нямаме от проблеми!

Ами явно са ви малко след като намирате време и за хорските Thinking

# 32
  • Мнения: 1 909
О да, ние тези без деца и идея си нямаме от проблеми!
Не от проблеми, а от следродилна (предполагам) депресия явно. И се радвай, 4е е така.
И не се сьрди, като си говорим искрено. Поне може ти да се опита6 да вле3не6 в положението на приятелката си, вместо да се цупи6 тук на непо3нати, които се опитват да помогнат и на теб.  Peace  bouquet

# 33
  • Мнения: 5 577
Аз лично мразя оплакващите се и вечно мрънкащи.
Слава Богу - нямам такива познати от  по-близките.  Praynig

# 34
  • Мнения: 101
О да, ние тези без деца и идея си нямаме от проблеми!

Ами явно са ви малко след като намирате време и за хорските Thinking
Това е по-грубо отколкото моя коментар.










# 35
  • Мнения: 8 917
О да, ние тези без деца и идея си нямаме от проблеми!

Ами явно са ви малко след като намирате време и за хорските Thinking
Това е по-грубо отколкото моя коментар.

Аз не мисля така, но за теб важно е твоето мнение, така че щом мислиш така - ок Wink Мога само да ти кажа "не се чуди, защото не знаеш какво ше ти дойде до главата"  PeaceКазах каквото имам и не мисля да спамвам излишно.  Wink

# 36
   Може наистина да е в депресия, а тогава и най-дребните проблеми ти изглеждат огромни.И мен понякога ме наляга и се мъчи да ме сбори, но гледам да се мобилизирам.То помощ отникъде, приятелите далече, няма с кого да споделиш и щеш не щеш стискаш зъби и пълен напред.Пък и предпочитам да не ги товаря с мойте -те си имат достатъчно.Гледам да не им се давам на проблемите-днес ги има ,утре ги няма, а аз оставам.
   Просто жената е открила отдушник в твое лице.Веднъж ми се случи и когато ми досадиха тотално(тая жена само се оплакваше, това и е мания), просто я затрупах с оплаквания за себе си, ама какви ли не, и да видиш как и мина веднага.Има хора ,които са добре само ,ако виждат други по-зле от тях.
  НО...ние не можем да я съдим, все пак кой познава чуждото сърце и неговите болести.В такъв случай може би специалист най-добре би и помогнал newsm78.

# 37
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Защо така осъждате жената? Вампир и не знам си какво... Авторката пише, че имала нервна криза. Значи не е просто мрънкане. Има проблем жената. Но трябва да си потърси лекар, който да и назначи съответното лечение. Всеки човек е различен! Това,което за единия е нормално и приемливо, за друг може да е края на света ! Може да е имала следродилна депресия, която се е задълбочила. Детето и е малко, върнала се е рано на работа. Като добра приятелка ( ако изобщо си и такава) не би я подлагала на обсъждане тук, а щеше да направиш нещо за нея. Например да я придружиш до болницата. Може жената да осъзнава до някъде проблема си, но да не може да намери сили да се обърне към професионалист. Понякога хората споделят проблемите си с надежда да им помогнат.

БТВ, ако моя приятелка така ме разнищи във форум- повече няма да ми е приятелка.  #2gunfire Жената е споделила нещо с теб, а ти го раздухваш на цяла България, че и отвъд.

Последна редакция: сб, 05 авг 2006, 15:25 от djemma

# 38
  • Мнения: 101
Това, което раздухвам си е лично моя работа, затова ако обичаш намали тона и не се изживявай на съдница. Определено си беше мрънкане, а здравето и се влоши точно от това постоянно да драматизира нещата - не си ли срещала точно такива хора. Естествено е да и съчувствам и да се опитам да и помогна.

Радвай се, че не съм ти приятелка!

# 39
  • Мнения: 1 383
Радвай се, че не съм ти приятелка!

Аз лично много се радвам!

# 40
  • Мнения: 2 978
Всеки живее със собствените си проблеми.
За един са парите (въпреки, че за някои хора той има), за друг са, че няма дете, за трети, следродилна или друга депресия, (което пък за мен може да не е нещо важно.)

В моите очи проблемите на другите са по- малки освен ако не са супер сложни и объркващи дори за самата мен.

Да, има и такива хора, които мрънкат нон стоп, а за мен те нямат никакви проблеми. Факт е, че ако аз мрънкам на моята приятелка, която няма дете, че дъщеря ми не спи по цели нощи, тя няма да ме разбере. Нали така?

Ако те уморява това, което ти разказва, просто не ходи при нея. Ясно е, че щом досега не си успяла да и помогнеш няма да го направиш.....само ще затормозиш себе си.

Ако все пак искаш да и помогнеш бъди до нея и изтърпявай всичко, за което ти се оплаква.

Ти си познаваш приятелката, познаваш си търпимостта на твоите нерви Wink
Решението е в теб самата. Peace

# 41
  • Мнения: 101
Да, Вини съгласих се с теб. Благодаря!

# 42
  • Мнения: 494
... хората имат склонност да преувеличават проблемите си или да си търсят такива. Честно не мога да разбера такъв тип хора, които се оплакват постоянно и техните проблеми са най-големите.


такъв тип хора се наричат енергийни вампири . избягвай контакта с тях!


Не мисля така. Ако ти попаднеш в подобна ситуация, как би се чуствала?Често хората изпадат в такива състояния и имат нужда да споделят с добър приятел .

# 43
  • Мнения: 2 674
... хората имат склонност да преувеличават проблемите си или да си търсят такива. Честно не мога да разбера такъв тип хора, които се оплакват постоянно и техните проблеми са най-големите.


такъв тип хора се наричат енергийни вампири . избягвай контакта с тях!


аз познавам един -двама   Sick....еми не питай как ме смучат ....просто го усещам, след среща се чувствам изцедена /Доста от пътите/.
Напоследък забелязвам ,че е пълно с такива вечно мрънкащи хора  Thinking все недоволни и неоценяващи това ,което имат.........

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Това, което раздухвам си е лично моя работа, затова ако обичаш намали тона и не се изживявай на съдница. Определено си беше мрънкане, а здравето и се влоши точно от това постоянно да драматизира нещата - не си ли срещала точно такива хора. Естествено е да и съчувствам и да се опитам да и помогна.

Радвай се, че не съм ти приятелка!

Как ще е лично твоя работа? Не говориш за себе си, а за друг човек. И по какво съдиш, че е точно мрънкане. Вече писах- всеки човек е различен, ако не можеш да я разбереш, поне не я обсъждай. Много е грозно и подло.
Здраве не може да се развали от мрънкане- има си първопричина. Не се изживявам като съдница, а свободно изказвам своето мнение, защото си е МОЕ,а не предавам думите на приятелката си например. И тона ми далеч не е обиден или там какъвто ти се е сторил. Като пускаш тема, нормално е да очакваш различни мнения, нали?

 П.П Наистина се радвам, че не си ми приятелка.  Peace

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 02:34 от djemma

Общи условия

Активация на акаунт