СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 27 013
  • 921
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 022
Български - обособени части в простото
Литература - Опълченците
Математика - до симетрала на отсечка ( аз им я предадох)

Притеснява ме ако прекратят ваканцията, поне докато не се види накъде отиват нещата... Матурите ще ги оправим, живи и здрави да сме само!

# 121
  • София
  • Мнения: 9 111
https://teacher.bg/%d0%b2%d1%8a%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%b8-%d … %82%d0%b5-%d0%bd/
Малко са объркали кръга на олимпиадата по информатика. Сега предстои национален.

# 122
  • София
  • Мнения: 7 193
Малко ми е неудобно да си кажа, ама нали сме си свои. Simple Smile
Ние сме с школо от сума ти години, обаче за първи път виждам вкарани уроци по предмети.
Къде да ги търся, ако изобщо са ги въвели преподавателите?

ПП: Намерих. Ужас, всичко е чинно написано, но кой да сети да види. Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 6 926
Отиваш в Дневник. Горе има менюта. Цъкаш на теми и виждаш по всеки предмет какво е въведено.
При нас повечето въвеждат редовно.

# 124
  • Мнения: 11 688
При нас или няма нито една въведена тема, или функцията не е достъпна при мобилна версия.

Миналата година голямата нямаше дори и годишна оценка по физическо и история. Толкова за ел.дневник от мен.

# 125
  • Мнения: 24 467
И при нас висят невнесени срочни оценки в Школо.

# 126
  • Мнения: 6 926
Сигурно официално сте с хартиен и затова не е внесено в ЕД.

# 127
  • Мнения: 24 467
Като са внесени останалите оценки, би било добре да се внесат всички. Иначе смисъл от тази платформа особен няма. Не дава пълна и точна, съответно - и вярна, информация така.

# 128
  • Мнения: 11 688
Не, просто си зависи от учителя 😉

# 129
  • Мнения: 4 967
При баткото има секция "Теми", там класният, по БЕЛ, нанася много прилежно всичко, по математика май приблизително, останалите учители не толкова. При наборката обаче въобще липсва такава секция "Теми".

# 130
  • Мнения: 6 926
Слушах сега "на живо" една международна среща на щаба и Бойко Борисов. Взеха решение в четвъртък да са на училище, освен в изключителните случаи.

# 131
  • Мнения: 47 996
При нас само класната по математика ги вкарва темите. Останалите са оле мале. Хартиен дневник няма
При другото дете никой нищо не вкарва, едва вкарват оценките, понякога едно към гьотере.

# 132
  • София
  • Мнения: 7 193
Всъщност при нас са въведени темите за цялата година, и в зелено с тикче за отбелязани взетите такива; например ОЛВ е чак в теми 115 и 118, и също е отбелязан като взет. Явно съвсем изрядно всички учители попълват.

# 133
  • Мнения: 1 951
Да, и при нас всичко е изрядно попълнено, до степен, че аз си бях решила, че платформата автоматично отбелязва с тикче и оцветява в зелено темата след като мине датата Joy

По литература са взели "Българският език", по български са на преизказни глаголни форми, по МАТ  - медиана към хипотенузата в правоъгълен триъгълник.
И по всички останали предмети е попълнено до дата 05.03.

# 134
  • Мнения: 3 049
Според мен точно от учителите ще зависи. Ако учителите са честни и кажат докъде реално са преподали, мон ще се съобрази. Ако учителите напишат, че всичко са предали, мон нямат основание да намалят материала.
Въпросът е кои учители? Колко и към кой момент ще си попълнят анкетата "избраните"? Дори и в понеделник 08.06 да сглобят вариантите, чисто технологично не ми е ясно как ще стане. Ако ще следят качествено усвоен материал, може би справките трябва да съдържат не просто до къде е взето, ами вземането дотам за сметка на упражненията на кой материал е станало и т.н. С две думи не го виждам и то без да мислим иска ли някой някого да прецака. Това изобщо не го обмислям.

Общи условия

Активация на акаунт