СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 27 005
  • 921
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 877
HAPPY, кое налага различните смени при дистанционно обучение..
За нас тепърва ще става ясно какво точно ще бъде ел обучение.
Вашите деца имат ли акаунти в Школо?
Моят хубоснтник не знаел дали има !

# 796
  • Мнения: 21 455
Както каза Хепи, да не прекаляваме. Може и баница с айран. Joy

# 797
  • Мнения: 6 587
Joy Дидева!

Има ученически акаунт и в Школо, отделни от родителските.

# 798
  • София
  • Мнения: 9 111
И една мусака - да видят лесно ли се готви като им се завие свят от кълцане Joy .

# 799
  • Мнения: 3 491
А вие изобщо ли не пускате децата навън, на открито?
Седмокласникът разхожда кучето два пъти дневно. Аз винаги съм била за разходките навън, но сега се  колебая. Иначе ние живеем в краен квартал, почти село. Няма много хора по улиците.

# 800
  • у дома
  • Мнения: 7 143
И двамата караха днес около 2 часа колелета с уговорката да не се събират с други деца.

# 801
  • София
  • Мнения: 1 570
Като ви чета за домашните по развлекателните предмети и...лошо ми става. Административният апарат ще впрегне да уплътни времето на децата с глупости. Това го могат.

# 802
  • Мнения: 449
При нас Школо мълчи и за 7, и за 11 клас. Ще видим...

И при нас също мълчи Школото за 7-ми и 11-ти клас. Никой и нищо не е пратил съобщение и на двамата, нито на мен.

# 803
  • Мнения: 47 991
Еми в рамките на учебния час ще им споделят нещо, не мога да се ориентирам още, ама ще си следват програмата Simple Smile а пък с ас различни смени
Абе ще видим Simple Smile

# 804
  • София
  • Мнения: 7 191
А пък при съседите в осмокласната има разкошна рецепта за панирани маслини с топено сирене.
В случай, че сте изпуснали. 😁

# 805
  • София
  • Мнения: 1 110
И  моите разхождат кучето навън, но от утре се разваля времето и няма да излизат толкова.
Днес реших да купя спирт и нямаше в никоя аптека. Мислех, че и дезинфектант няма да намеря, но за късмет тъкмо бяха докарали, та купих. Не се презапасяваме с храна.  
Дъщеря ми има вече втори ден онлайн уроци, сработиха се клас и учителка, но е само по БЕЛ.
Синът започва от понеделник, получи известие през Школо, че ще има регистрация  в MS Teams. Жалва се, че пак трябва да става рано. Flushed
Днес има само 7 нови случая, може би мерките имат вече своя резултат ....

# 806
  • Мнения: 569
Иначе ние живеем в краен квартал, почти село. Няма много хора по улиците.
Аманда, да не си ми съседка 😊 и ние сме като на село

# 807
  • Мнения: 6 926
Случаите днес, уви, станаха 8.

# 808
  • Мнения: 6 587
Red, какви са тези маслини, че и панирани? Осмокласни, панирани, че пък и с топено сирене. Отивам на балкона на осмоскласната:)

# 809
  • София
  • Мнения: 7 191
Бягай, бягай.
Жестоко звучат!
Сега като ще си стоим по къщите, може пък да ми дойде вдъхновение за готвене.

Общи условия

Активация на акаунт