СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 27 040
  • 921
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 24 467
При нас - пълна тишина. А миналата година на училището се отпусна субсидия и се достави компютърно оборудване. Иронично е.
Наясно съм, че системата масово живурка в миналия век, но е време да се посъбуди. Не че разчитам на нея за каквото и да било. Отдавна съм я отписала  Като данъкплатец се ядосвам просто.

# 841
  • Мнения: 2 022
Честно казано ми се струва, че това некоординирано дистанционно обучение е да се оправдаят някакви действия и да се брои даден материал за минат. Не виждам как ще се постигне еднаква ефективност навсякъде, а включването му в НВО практически ще класира готовността на училища за дистанционно обучение и възможностите на родителите за същото. Тази работа не става за 3 дни, няма кой да го направи... Опитвам се да мисля за това, само колкото да не мисля за другото нещо. Нашите госпожи засега качват файлове със задачи (стр еди коя си, зад еди кои си) и урочни теми за учене и за упражнения. Школото мълчи.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 10:08 от Cygnus

# 842
  • София
  • Мнения: 1 573
Бисе, подозирам, че и при нас ще бъде по същия "ефективен" начин преподаден новия материал. Поредното отбиване на номера.

# 843
  • гр.София
  • Мнения: 4 165
Имам чувството,че цяла нощ сте готвили.

В сайта на нашето училище пише,че в понеделник ще получат от класните информация за обучението.
И аз съм скептична към изпълнението.

# 844
  • софия
  • Мнения: 25 648
Снощи получихме съобщение от класната в Школо дали децата са регистрирани там, имат ли достъп до устройства и интернет и да очакват от понеделник указания.

# 845
  • Мнения: 48 023
И ние
Две деца, аз от вкъщи, нямаме принтер...

# 846
  • у дома
  • Мнения: 7 155
Черпя Ви виргуално-моят рибок навършва днес 14год!

Искам само да е жив и здрав,защото е по принцип с астма и от така наречените рискови групи и за него най-много ме е страх!

Иначе той още преди 2 седмици реши,че по време на РД ще има корона вирус в България и отказа да резервирам нещо за празнуване. Сега до довечера ще видя с какво да го изтенадам,защото виртуалните Ви почерпки са от миналата година,когато правиха празник на числото ПИ в класа.

Ние пък имаме 2 компа,2 лаптопа и 2 принтера със скенер у дома-напълно подготвени сме,ама от училище явно не са,защото школото мълчи.

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 12:06 от svetlaem

# 847
  • София
  • Мнения: 7 209
Да е жив и здрав, Светле! ❤️

# 848
  • Мнения: 3 491
Да ти е жив и здрав, Светле! И всички покрай него.
Много щастие!

# 849
  • София
  • Мнения: 922
Светле, да е жив и здрав рожденника! Много успехи и щастие!

# 850
  • Мнения: 4 970
Четейки, се сетих, че имаме един по-стар компютър. Май ще го вадя от архива, но трябва към интернет и него да включа. Ако ще учат дистанционно, ще е по-удобно отколкото с телефон. Принтер нямаме, и аз ползвам в работата.

# 851
  • Мнения: 6 616
Светли, да ти е живо и здраво момчето!

# 852
  • Мнения: 569
Светле, да ти е здраво и успешно момчето.

# 853
  • Мнения: 1 953
Да е здрав, много щастлив и да постига мечтите си с лекота, Светле! Flowers Four Leaf Clover

Покрай всичко това, което ни се случва си затвърждавам мнението, за себе си, колко съм разпиляна и склонна да оставям всичко за последния момент. От поне месец принтерът ми казва, че тонера е на привършване. Преглед на колата изтекъл, вчера успях в цялата лудница и това да свърша. В банката трябваше да свърша нещо, и за него си казвах айде утре. И още други неща. Не се харесвам. Особено сега.

# 854
  • Мнения: 6 616
Дикси, аз пък те харесвам! И преди, и сега!( прозвуча, като обяснение в любов😃)

Последна редакция: сб, 14 мар 2020, 12:24 от Biserka_a

Общи условия

Активация на акаунт