СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 963
  • 921
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 925
Няма и как от сега да е ясно дали и кой ще учи след два дни. Несериозно е дори да се прогнозира.
Написах каквото чух, че решиха. Тук на 45 минута:
https://www.facebook.com/boyko.borissov.7/videos/2696459007248819/

# 151
  • Мнения: 24 467
Не те обвиняваме в лъжа, спокойно. Mask Сигурна съм, поне аз, че е казано. Както и че са казани много други неща. И ще се кажат още повече.
За друго говорим - обстановката е толкова динамична, а управляващите ни от години се показват толкова променливи, че едно нещо, казано днес съвсем не е гаранция за това, което ще се случи утре, а за след два дни - съвсем. Поживем - повидим.

# 152
  • София
  • Мнения: 3 561
За друго говорим - обстановката е толкова динамична, а управляващите ни от години се показват толкова променливи, че едно нещо, казано днес съвсем не е гаранция за това, което ще се случи утре, а за след два дни - съвсем. Поживем - повидим.

Особено, когато става въпрос за думи на гръцкия Бай Ганьос Simple Smile

# 153
  • Мнения: 24 467
То даже понякога една идея и по няколко часа не издържа...

# 154
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
В Пловдив вече е удължена грипната ваканция. Да видим до петък какво ще се случи!

# 155
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
При нас пък във ВТ още преди да се обяви националната грипна, кметът обяви за общината до 15.03...и след това се обяви националната до 11.03..Така, че ВТ сме на 16.03 на училище...

# 156
  • Мнения: 24 467
В Пловдив вече е удължена грипната ваканция. Да видим до петък какво ще се случи!

Ми като прочетоха, че вчера трима габровци са ви посещавали... Laughing Ей-на, вече и вие сте в удължена.

При нас пък във ВТ още преди да се обяви националната грипна, кметът обяви за общината до 15.03...и след това се обяви националната до 11.03..Така, че ВТ сме на 16.03 на училище...

Тъкмо говорих с един преподавател от търновския университет и той ми каза, че до края на седмицата сте свободни училищата в града и ВТУ и той нямал часове. За след после - пак оставало неясно и при вас. Та не се стягайте още за 16-ти. Не се знае знае ли се.

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 14:17 от Judy

# 157
  • софия
  • Мнения: 25 453
Бащицата се е произнесъл, както писа Мария.
https://clubz.bg/95333-bojko_borisov_predlaga_da_ne_se_uvelichav … iLivu2sutxoiZr3Sk

# 158
  • Мнения: 24 467
Като го чуя точно него и тогава вече съм сигурна, че ще има промени на казаното най-късно след час-два.

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 14:15 от Judy

# 159
  • Мнения: 47 981
Оххххх, Той па сега и за това ли се произнесе....е щом Той така мисли, значи е съвсем правилно...и веднага примери от други страни....как па от всичко разбира!

# 160
  • Мнения: 6 586
Аз слушам само, когато говори Мутафчийски. Поне знае какво и как да го каже.

# 161
  • Мнения: 24 467
А аз ако хвана Борисов - винаги го слушам.
Ако е сутрин е най-добре - цял ден съм в настроение след това...

# 162
  • Мнения: 3 491
Не знам как ще  предпазим децата, ако родителите ходят на работа. В момента съм си вкъщи с тях, но съпругът ми работи в сграда, в която са близо 3000 души. Основно чуждестранни фирми. След няколко дни и аз ще съм пак на работа. Не съм шофьор - пътувам с градски транспорт. Работата ми предполага и срещи с много хора.

Последна редакция: пн, 09 мар 2020, 14:19 от Amanda.D

# 163
  • Мнения: 6 586
Вчера се насилих да го послушам малко- чак ми стана неудобно.  Сигурно всеки е попадал в такава ситуация, някой много да се излага, но на теб да ти става неудобно.

# 164
  • Мнения: 3 491
То ако на повечето ни ставаше неудобно, нямаше да си го преизбираме ....

Общи условия

Активация на акаунт