СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 991
  • 921
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 569
Честит рожден ден, Светле, бъди здрава и ухилена до ушите.

# 196
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Благодаря,момичета!Да сме живи и здрави,всичко др са бели кахъри...
Направо съм щастлива,че набора взе разумното решение да не си празнува след дни РД.

# 197
  • Мнения: 6 587
Светле, бъди жива и здрава, ценена и обичана!
П.п. И добри снахи да ти се паднат:)

# 198
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Честит Рожден Ден,  svetlaem! Wine GlassCakeCocktail

По математика взеха всички признаци за еднаквост, симетрали и прочие, упражняват в момента дистанционно тестове върху еднакви триъгълници.
По БЕЛ са на финала на "Една българка", имат за домашно през грипната ваканция съща няколко теста.

# 199
  • Мнения: 6 926
Светле, малкото не ти ли подари нов тонер и топ хартия? Да му печаташ с кеф!

# 200
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Светле, малкото не ти ли подари нов тонер и топ хартия? Да му печаташ с кеф!
Хаха не,обаче днес каза ,че е празник и не пипна нищо...В събота му е РД та пак е празник,въобще празници през март поне при нас бол.

# 201
  • Мнения: 21 455
Е, то дето рожден ден и ден на Пи, там и ден на пробния изпит може да спретнем. Пак. Joy

# 202
  • Мнения: 47 982
Ц, ц, умна жена си, неслучайно беше министър Simple Smile


От тоя вирус така се ошашках, че забравих да принтирам тестове. Добре че съм задала да решава от помагалото на Донка. Всъщност се оказаха лесни тестчета,но има и много полезни таблички и упражнения. Но ако има общ ден, ще се включа с тест Hug

# 203
  • Мнения: 24 467
Светле, да ти е сладко и хубаво, като френската торта /любима ми е/.

# 204
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Е, то дето рожден ден и ден на Пи, там и ден на пробния изпит може да спретнем. Пак. Joy
Като се замисли човек числото ПИ и ПИ /пробен изпит/ са с еднакви имена,явно неслучайно...а както се пада и в събота-чудно просто.

# 205
  • София
  • Мнения: 12 004
...въобще празници през март поне при нас бол.
Ние сме така през февруари. Добре че месецът е къс. Laughing

# 206
  • Мнения: 1 951
Честит рожден ден, Светла! Да си здрава и много щастлива! Flowers Four Leaf CloverFlowers Rose

Ние с набора днес нещо си разритахме конете. Определено не ни беше ден. Аз мърморих че нищо не го интересува, той се държа дръпнато, и така на няколко пъти...после си продължихме с нагнетено напрежение и мълчаливо докато заспа.
Не е хубаво да сме си вкъщи по цял ден, да.

# 207
  • София
  • Мнения: 7 190
Изпускам ви като пишете по нощите.
Честита да е Светла! 🎈🎉😊

# 208
  • Мнения: 3 491
И аз изпускам в късните часове. Светле, да ти е светло, хубаво на душата! Да сте здрави и весели всички!
Детето казва, че в училище решават и  от  помагалото с ПИ на "Регалия", което ме радва. 
Вчера направи един тест по математика от текущата подготовка на "Просвета"  и един ПИ по БЕЛ от помагалото на "Педагог". Странното е, че повече оспорваше необходимостта да прави тестове по български.
Малкият има много неща да прави за ваканцията, та днес ще обръщам внимание предимно на него.

# 209
  • софия
  • Мнения: 25 459
Честита да бъдеш, Светла! Помъдряването да ти носи повече спокойствие и послушание от страна на младежта, да бъдете щастливи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт