СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 27 023
  • 921
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 926
Аз учебните планове си ги разучавам предимно от интерес. Много ми се ще да имаме добра образователна система. В тази връзка, фб ме разкри Joy

# 256
  • Мнения: 6 593
Хаха, Мария, не знаех, че си почитател на МОН😜
Да не забравиш да си вземеш значката😀

# 257
  • София
  • Мнения: 7 194
Хаха Simple Smile
Много е смешно с тези значки.
Обаче вижте, страшно са показателни - аз съм разпозната като топ фен на "Как се пише" и ... "Удивителни хищници" (т'ва е за лисици, разкошно е). Поне с първото малко съм се отсрамила, все пак да дам леко вид на заинтересован родител.

# 258
  • Мнения: 3 881
Maрия, че Ния си има здрави мускули за всяко едно училище!
На рождениците ( малки и големи) да им е честито порастването и израстването!
На мен как ми идва точно навреме тази ваканция - в офиса имаме ужасно много работа и напрежение.. Да знам, че не е нужно да ръчкам и калпазана у дома, ми носи някакво успокоение
Госпожата се е погрижила за тях като им е дала домашни Simple Smile
Страда само и единствено, че спряха тренировките! Той не е по моловете, времето не става за разходки и така...
А и компютъра съм прибрала превантивно (Стон много си търпелива, не мога да се разправям всеки ден по 3 пъти, че домашното, а не компютъра, е приоритет!)

# 259
  • Мнения: 6 593
Деца по нашите молове аз не видях през тези дни.  Наложи ми се да плащам сметки и едни материали да взема- нямаше деца.

# 260
  • Мнения: 1 951
Поздравления за Ния! Успех ѝ пожелавам където и да се насочи! И ще го има, несъмнено!

Аз наистина не мога да разбера какво се случва с ваканцията. За страната, за Плевен и Габрово...всяка заповед е препоследна Simple Smile

# 261
  • София
  • Мнения: 476
Поздрави на Ния! Сигурна съм, че детето ще влезе в желаното училище. Най-важното е да е здрава и спокойна. За ваканцията чета и нещо за София май сме в позиция на очакване. Може би утре ще решат??? Аз съм за да се удължи до края на седмицата.

# 262
  • Мнения: 11 693
Дикси, днес звънях в ЕГ, защото на сайта им стои информацията, че в четвъртък са на училище.
Жената много любезно ми обясни, че просто нямат нищо черно на бяло.  
Каза, че най-вероятно утре ще имат по-голяма яснота и ще публикуват информацията.
Иначе разни министри имат време да се изявяват по телевизията, но нямат време да пратят официална информация по училищата.

Поздравления за Ния.

# 263
  • Мнения: 24 467
Успех на Ния по-нагоре!

Деца по нашите молове аз не видях през тези дни.  Наложи ми се да плащам сметки и едни материали да взема- нямаше деца.
Няма и при нас. То по улиците няма хора вече. В заведението под нас вчера жива душа нямаше, а преди по обяд беше фул. Автомобилите са рязко намалели също. Вече мога да паркирам в центъра без проблем. Mask

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 15:19 от Judy

# 264
  • Мнения: 6 926
Ми и мон не знаят (защитавам ги, защото съм топ почитател Simple Smile). Чакат информация от щаба. Те пък чакат едни съмнителни 8 проби и резултатите за броя болни от грип В. Затова се бавят.

# 265
  • София
  • Мнения: 9 111
Осемте проби излязоха и са отрицателни.

# 266
  • Мнения: 21 455
По МОЛове не съм ходила. Това, което виждам през прозореца ( на доста оживено място), не е по-различно от предишни дни като движение на автомобили и хора.  Само вчера пред пощенския клон имаше полицай, явно за да предотврати струпването на хора заради изплащането на пенсиите, не че имаше такова. Струва ми се, че градският транспорт се движи на по-малки времеви интервали от обичайното.

# 267
  • Мнения: 6 593
Да кажат и каква дезинфекция ще се извършва в училищата, когато децата тръгнат на училище. Щото, това, че печелим няколко дни ваканция никак не ме успокоява

# 268
  • Мнения: 11 693
ГПЧЕ Плевен обновиха сайта.
Не че е по-ясно, но пък е нещо Joy

  "Съгласно Заповед РД-01-117/08.03.2020г. на Министъра на здравеопазването учебните занятия и извънкласни занимания в училищата на територията на област Плевен се преустановяват до второ нареждане."

# 269
  • Мнения: 24 467
Да кажат и каква дезинфекция ще се извършва в училищата, когато децата тръгнат на училище. Щото, това, че печелим няколко дни ваканция никак не ме успокоява

Да видим кога ще тръгнат първо.
Иначе в обществените сгради, които са ми в периметъра, сутрин се пръска, минават се подовете с хлор, вече има забрани и за посещаване на редица обществени такива от външни лица.
Сега гледам - ванички вече по входовете с дезинфектанти и термометри даже, ако се налага да се обслужват външни.

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 15:25 от Judy

Общи условия

Активация на акаунт