СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 983
  • 921
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 6 587
Моника също преди години изкара двустранна пневмония без температура.

# 511
  • София
  • Мнения: 1 058
Аз писах, комбинирах писмото от осмокласната тема, с нашето писмо от миналата година. Реално са две отделни теми, но с една насоченост, и все свързани с короната. Затова реших да пиша сега. Натам не знам как ще се развие ситуацията с вируса, и ще има ли въобще кой да ме отрази.

# 512
  • Мнения: 5 278
Дикси, мерси за теста! Няма да им казвам, че ти си ми го дала Satisfied
Днес били учили по биология и се изпитвали един-друг Simple Smile Да видим после резултата, но тя госпожата малко им помага. Обаче по географияяяя - мале, мале, не ми се мисли.

# 513
  • Мнения: 569
Звънче, тия термометри не работят според мене.

Ей, така преди години ни правеха редовно проверка за алкохол с дрегер и ми показва минус 0.5
Един колега ми казва "Ама колежке, вземи пийни едно, барем да се занулиш". Simple Smile

и аз мисля, че е рано за писмото за втора дата, но се подписах в петицията за дистанционно обучение.

# 514
  • Мнения: 6 587
Хаха, Доди, занули ли се?Simple Smile

# 515
  • Мнения: 569
Хаха, Доди, занули ли се?Simple Smile
Аз в работно време никога не се занулявам, но вечер в къщи, понякога по 1-2 чашки червено - моооже

# 516
  • Мнения: 6 587
Ама твоят колега голям подстрекател ще излезе. Дръж го под око:-)

# 517
  • София
  • Мнения: 3 457
ОХ,оправи се времето и се почнаха борбите с наборката.ДНес следобед беше на урок по математика и се започнаха от сутринта пазарлъци- да излезе по-рано  в квартала да се види с не знам си кой.Пуснах я.ОДеве ми звъни  да останела и след урока.Ами-страх ме е да я пусна да щъка ей така  на групички.ДА се сърди.Накарах я да се прибира...Сега ми е тъпо

# 518
  • Мнения: 6 926
Почти всички европейски държави си спряха училищата.

# 519
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Много благодаря на всички отзовали се за моята дилема Simple Smile
Е, подадох документите, писах първо желание чужди езици, пък ако я приемат, да си ги учи. От тази година се предлага, освен немски език като втори, и испански - госпожицата обаче се е запънала на немски и това е. Каквото иска, такова, писна ми вече да се разправям. От АК ми казаха, че има вероятност да сменят датите на изпитите и да се проведат - в един ден английския, а на втория - останалите два - БЕЛ и математика накуп, защото там времетраенето е по-малко отколкото за английския.

# 520
  • София
  • Мнения: 3 561
Аз очаквам да се обяви тотална карантина и това ще е най-правилното. Не мисля, че трябва да чакаме да станем Италия.

# 521
  • Мнения: 6 587
Италия има ресурс и пак изпитва затруднения, а ние..

# 522
  • Sofia
  • Мнения: 688
я, кажете предвид повсеместната карантина Simple Smile има ли място/клуб в София, където да се тренира волейбол от  наборите, абсолютно сериозно, но непрофесионално лятото...
всичко навсякъде е коронясано... да питам нещо странично Simple Smile

# 523
  • Мнения: 24 467
Аз очаквам да се обяви тотална карантина и това ще е най-правилното. Не мисля, че трябва да чакаме да станем Италия.

Дано не ставаме. Имам лични познати там, такива имат и мои колеги - много е лошо положението, наистина. У нас сепремълчава тодса. Вероятно защото не е удобно да се каже и покаже /има кадри от камери онлайн - пустош е дори в Рим/.

Питанка, карантината е сериозно нещо и забраните, ако се обяви такава, включват клубове, дискотеки, заведения. Вкл. спортни клубове и фитнес зали.

Последна редакция: чт, 12 мар 2020, 16:44 от Judy

# 524
  • Мнения: 569
Аз очаквам да се обяви тотална карантина и това ще е най-правилното. Не мисля, че трябва да чакаме да станем Италия.
и колкото по-рано, толкова по-добре - мое мнение. Може да е ниска смъртността, но ако е мой родител ще е непрежалимо.
А, не мога да си представя някое от децата да зарази баба или дядо, как ще се живее после...

Общи условия

Активация на акаунт