Всичко за всички марки гел лакове - 29

  • 32 429
  • 816
  •   1
Отговори
# 720
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
prizesata, аз съм го измислила като свърши базата Simple Smile Ще пробвам с най-светъл цвят на Алесандро като база и отгоре, каквото си реша ... Те нали сложиха в цветовете базата Simple Smile Може и да стане Simple Smile Примерно - това:

https://www.alessandro-international.com/b2c_de_en/striplac-198-cashmere-touch/

# 721
  • Мнения: 4 872
Направих си педикюр. Най-накрая се преборих с фолиото и стана добре като за първи път

Скрит текст:


***
Взех си hard база и топ на Neo nail. Харесват ми като консистенция и качество. Базата е лесна за нанасяне, а топът има консистенция клоняща към каучукова и чуден блясък. Маникюра обаче не изтрая повече от 7 дни по мои критерии, защото имах забелване към свободния край на няколко нокътя. Махането  беше кошмарно. Лакът не мръдна след сериозно надраскване на топа и киснене два пъти по 15 мин.  Не си спомням дали сложих каре или тествах издръжливост без него, но беше голяма грешка Sad Стигам до заключение, че причината за нетрайността е самата ми техника и изключително изтънените ми нокти. Отново ги отрязах. Ще пробвам с още по-тънки слоеве, повече печене и каквото още се сетя.

# 722
  • София
  • Мнения: 470
Някой щеше да дава отзиви за Каучукова база ФОКС спрямо Коди. Интересува ме най-вече дали се бели като Коди
Аз 😁 извинявам се, забравих!
Добре пада, нямах проблем със свалянето, с киснене в течност на Коди свалям, като вече с ел.пила запилвам топа само, за по кратко киснене! 🙂
Бих предпочела Фокс пред Коди, защото не се разваля, четката е къса и ми е по-удобна да държа е нанасям, и шишенцето е малко и не седи година, примерно, отворено, а свършва по-бързо! Изобщо, бих предпочела вече марки, които предлагат малки разфасофки!

Последна редакция: нд, 17 май 2020, 11:29 от Lucky@Mamma

# 723
  • Мнения: 2 655
Аз пък защо реших, че ще махаш с белене Grinning Тогава следващия път ще пробвам с Фокс базата. Вече няма да купувам Коди, хем голяма разфасовка, хем повечето отива в боклука. А всъщност коя е точно обикновената каучукова база, гледам в сайта има много разновидности на база.

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 4 108
Здравейте, дойде една малка пила, която поръчах. Мисля че имам проблем или аз не разбирам. Опитвам се да завъртя на R или S за да сложа фреза, но ръчката не застава на позицията, на коята завъртам, за да извадя фрезата (или по-скоро металната част, с която дойте) и тя самата не позволява да се извади, за да се сложи фреза. Къде бъркам или ръчката има дефект?

# 725
  • София
  • Мнения: 470
Аз пък защо реших, че ще махаш с белене Grinning Тогава следващия път ще пробвам с Фокс базата. Вече няма да купувам Коди, хем голяма разфасовка, хем повечето отива в боклука. А всъщност коя е точно обикновената каучукова база, гледам в сайта има много разновидности на база.
Аз взех тази


Другите са тези
Скрит текст:




# 726
  • Мнения: 1 140
Здравейте, искам да си поръчам лампа от Али Експрес. Прочетох началната страница, че трябва да бъде поне 48w с минимум 30 лампи.
Харесах си “SunX5 plus” само, че има два варианта - 54w и 120w, та въпроса ми е има ли смисъл да взимам по-мощната и дали има разлика или е просто рекламен трик. Някой ползва ли тези лампи?

# 727
  • Варна
  • Мнения: 631
Аз ползвам X5plus с 36 диода е вътре. Доволна съм.  Незнам колко вата се води.

# 728
  • Paris, France
  • Мнения: 14 326
Здравейте, дойде една малка пила, която поръчах. Мисля че имам проблем или аз не разбирам. Опитвам се да завъртя на R или S за да сложа фреза, но ръчката не застава на позицията, на коята завъртам, за да извадя фрезата (или по-скоро металната част, с която дойте) и тя самата не позволява да се извади, за да се сложи фреза. Къде бъркам или ръчката има дефект?

Ако дълго е стояла без да се ползува маслото е засъхнало. Трябва да се разглоби, почисти и смаже. Ако си я купила от България се свързваш с продавача да ти я смени, ако е от чужбина погледни дали няма безплатно връщане. Ако няма е по-лесно някой, който разбира да я разглоби и сглоби отново. Идеално е да снемете видео при разглобяването и да поставяте всички части в кутия по реда, по който сте ги махнали и да ги сглобявате в обратен ред. Опитай първо по-силно да захванеш и въртиш колелото за отваряне! Успех.

Здравейте, искам да си поръчам лампа от Али Експрес. Прочетох началната страница, че трябва да бъде поне 48w с минимум 30 лампи.
Харесах си “SunX5 plus” само, че има два варианта - 54w и 120w, та въпроса ми е има ли смисъл да взимам по-мощната и дали има разлика или е просто рекламен трик. Някой ползва ли тези лампи?

И двете са предостатъчни. Втората, с 45 лампи е по-мощна и имам чувството че изпича по-бързо, но на мене ми пари на кожата. Която и да избереш ще изпича всичко.

Безобидна, а каре с матов топ правиш ли? Не слагам база вече, заздравител не съм слагала никога, но съвсем без каре и Алесандро не е цвете, особено с твърд китаец над него. Два слоя топ? Без реинфорс вече и обикновен лак не слагам. Верно е игра, обаче беленето става за секунди.

# 729
  • Мнения: 2 622
Здарвейте въпроса ми е какво мислите ако за ноктите си сложа гел лак база а за цвета съм избрала обикновен лак ще се получи ли вие опитвали ли сте и какви бяха вашите резултати
Аз опитах с уточнението, че под гел базата сложих заздравител. Изпекох гел базата и махнах лепкавия слой. Отгоре нанесох обикновен лак и изчаках до другия ден, за да изсъхне добре обикновения лак - момичетата бяха споделили, че е необходимо за по-голяма здравина. Отгоре си нанесох гел топ, изпекох и махнах лепкавия слой. При мен издържа 7 дни, но аз и на толкова съм доволна, защото не издържам да се гледам 3 седмици с един цвят. Свалих с ацетон и фолио. Ноктите ми бяха непокътнати след свалянето.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 4 108
Здравейте, дойде една малка пила, която поръчах. Мисля че имам проблем или аз не разбирам. Опитвам се да завъртя на R или S за да сложа фреза, но ръчката не застава на позицията, на коята завъртам, за да извадя фрезата (или по-скоро металната част, с която дойте) и тя самата не позволява да се извади, за да се сложи фреза. Къде бъркам или ръчката има дефект?

Ако дълго е стояла без да се ползува маслото е засъхнало. Трябва да се разглоби, почисти и смаже. Ако си я купила от България се свързваш с продавача да ти я смени, ако е от чужбина погледни дали няма безплатно връщане. Ако няма е по-лесно някой, който разбира да я разглоби и сглоби отново. Идеално е да снемете видео при разглобяването и да поставяте всички части в кутия по реда, по който сте ги махнали и да ги сглобявате в обратен ред. Опитай първо по-силно да захванеш и въртиш колелото за отваряне! Успех.



Благодаря Невена,
За моя радост се оправи, оказа че че при тази пила трябва по силно да се натисне просто. Но се притесних първоначално.

# 731
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
...

Безобидна, а каре с матов топ правиш ли? Не слагам база вече, заздравител не съм слагала никога, но съвсем без каре и Алесандро не е цвете, особено с твърд китаец над него. Два слоя топ? Без реинфорс вече и обикновен лак не слагам. Верно е игра, обаче беленето става за секунди.

Нев, точно съботния, който ми се наложи да сваля с киснене, беше с 3!!! слоя каре с мат топ. Сега - може да е от цветното китайче ... знам ли ... Сегашния е с 2 слоя каре топ на Есенсе - да видим как ще е. А от другия път задължително почвам да си слагам или рейфорс, или каучукова база, че май и с двете се сваляше добре ... Ама то, установих, че от китайчетата се свалят и без рейфорс и каучукова база Коко-то и Елит, ЛилиКуте и Лемус - трудни ...

# 732
  • Мнения: 145
Може ли да ми кажете тази декорация с конец върху неизпечен цвят, върху изпечен цвят или върху неизпечен топ се прави?

# 733
  • София
  • Мнения: 470
Може ли да ми кажете тази декорация с конец върху неизпечен цвят, върху изпечен цвят или върху неизпечен топ се прави?
Според мен на неизпечен лак. Днес ако ми остане време, съм решила да пробвам на мостра.

# 734
  • София
  • Мнения: 4 351
Наминавам оттук просто ей така за позитивен старт на седмицата и да ви млясна по една виртуална целувка Kiss за 2 неща - лаковото каре (следващият път ще го направя още по-правоверно) и мазането с олио на кожички и попрорастнали  в основата и задна част на ноктите. Чудеса правят тези неща, чудеса!
Все още събирам смелост за трика с отлепящата се база. Но и това ще стане след някоя друга седмица или месец.

Последна редакция: пн, 18 май 2020, 21:39 от Harpalike

Общи условия

Активация на акаунт