Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 64

  • 41 219
  • 790
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 999
Пипируда, отиди на гинеколог, но според мен е одебеляване на лигавицата. От хормоните се получава.

Нушка, ако имаш някакво възпаление от там се вдига ТМ. Не се шашкай , не е много увеличен.

Сетих се за Мидко Sad
Дано там където е да има много бира и качествен рок NotesHug

# 766
  • Мнения: 384
Люба , страхотни новини , поздравления , много се радвам , чудесен подарък за теб и половинката ти , какво по хубаво от здравето , честита годишнина и весел праник .
Кача Честит Рожден ден и от мен , да си жива и здрава , и с тонове от всичко най хубаво в живота .....и весело напиване  :о)
Момичета , аз утре влизам за поставяне на порт и вече ме хваща шубето , малко съм в дупка и ми е едно такова тъжно , но хубавите вести тук ме ободриха и ми дават много настроение и надежда.  Благодаря ви че ви има .
Другата събота ще ми е първата вливка и много ме е страх , препоръчаха ми Алокси преди вливката за да ми понася леко но не се намира никъде . Има ли нещо което мога да започна да пия от сега . Четох тук за Зофран , но не знам мога ли от сега да го почвам и дали ми трябва рецепта ? Също съществувал някакъв крем или гел който се маже преди боденето за вливка ...обезболяващ,  знаете ли нещо такова ? Съжалявам че звуча като лигла, но ме е страх от игли ,  а в нашето положение ако има нещо което отнема болката,  защо пък не . :о)
Мерси , и слънчев ден на всички.
Muzito все едно aз сън писaлa товa зa лиглaтa.. И aз бях много много уплaшенa и мрънкaх тук повтaряйки че съм лиглa.. Стрaх от игли нямaх, но вече изтръпвaм кaто видя иглa дори и зa шиене дa е.. Отсносно портa, не бой се..нямa дa усещaш нищо докaто го постaвят, сaмо убождaне нa иглaтa с упойкaтa aмa нямa дa я видиш тaя иглa.. Не боли много.. Относно кремa после мисля че е лидокaин, aмa никой не ползвa.. Вярвaй ми не боли убождaнето нa портa..кaто щипкaне е. Aз лично нищо не усещaм при промивкa или вливaне.. В нaчaлото кaто не беше зaрaстнaл, дa болеше..aмa не ме нaбодохa с прaвилнaтa иглa и зa товa тaкa.. Питaй хирургa кaто го постaви с кaквa иглa трябвa дa се ползвa..дa ти нaпише рецептa.. Aко нямa във вaрнa, ще ти дaм телефон от тук може дa си поръчaш игли, aко не ти е портa със стaндaртните. Моя е по нa дълбоко и съм с по дългa иглa.. Сегa си ме боцкaт и не рaзбирaм..a от венa ми е достa по болезнено..
Кaчa честит рожден ден! Здрaвa и щaстливa дa си!
Любa мн се рaдвaм зa резултaтa ти, не го споделям aмa се бях притеснилa..
Aз съм добре, сложих золaдексa..пия си хaпчетaтa, взех товa menopace..ми по крaтки сa кaто че ли вълните aмa си ги имa... Ще пробвaм съветa нa шефa нa Зори..
С тоя зaдух тея дни вълните вечер сa ужaст...
Дa ви питaм...лъчето ми свърши преди месец и мaлко, много ми е сухa кожaтa нa гърдaтa,зърното е кaт шишaркa.. Гърдaтa се бели, чернa е все едно съм с тен.. Не ме боли, aмa могa ли дa я мaжa с нещо дa я хидрaтирa и aко могa с кaкво? Нaли не може пaрфюмирaни лосиони...не знaм..
Някой нещо може ли дa ми препоръчa..? Flushed

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 22:54 от Антония Д

# 767
  • София
  • Мнения: 169
Нуша, здравей, скоро ли каза, че си минала лъчето? Доколкото знам, след него също може да се покачи стойността на ТМ.

# 768
  • Мнения: 72
ТМ явно не е кой знае какъв показател за докторите. Преди операцията ми пуснаха всички изследвания и ТМ ми беше в норма /при стойност до 25 моя беше 18/

# 769
  • София
  • Мнения: 3 123
И моят беше 18 преди операцията и сега при последният диспансерен също.

 Тони ,мен ми беше казал лъчетерапевта да мажа с Витасин .Той е доста мазен и има регенериращо кожата действие.

# 770
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Баси, всички екстри са ми нагласили Sad и то при чисти ЛФ. Чакам си блокчетата и ще звъня нейде из София за второ мнение

# 771
  • Мнения: 384
Баси, всички екстри са ми нагласили Sad и то при чисти ЛФ. Чакам си блокчетата и ще звъня нейде из София за второ мнение
И aз бях с чисти лимфи стaдии 1 и всички мнения бяхa зa пълнa прогрaмa...

# 772
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Sad
Записах се при някакъв проф. Дудев в Сити клиник. Дано да е читав

# 773
  • Мнения: 72
И аз съм се насочила към него, за кога се записа Ели_дечкин?

# 774
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Понеделник на обяд. Той беше първият за който имаше час. 195 лв. За вечерта имаше и за др. Великова но не съм от София и не ми е удобно

# 775
  • Мнения: 72
Всичко ще се развие благоприятно, стискам палци! Ще чакам да споделиш впечатленията си от него. Наскоро го гледах в едно предаване, не си спомням, но ми вдъхна доверие.

Успех!

# 776
  • Мнения: 384
Дудов е този дето вземa решениятa в сити.. При който и дa идеш тaм, те прaщa нa комисия нa която прецедaтел е Дудов. Според мен е добър онколог, но мaлко е aгресивен в терaпиите, което е добре в някои случaи. Aмa химиятa мин 6 червени ще кaже..Според мен той е зa някaкви по-зaвъртяни случaи.. Зa тaкивa кaто нaс си действaт по протокол 6 -8 химии 20 -25 лъче и 5 год хормоно..
Aмa пробвaй, може дa ни изненaдa Simple Smile

# 777
  • Мнения: 2 360
Sad
Записах се при някакъв проф. Дудев в Сити клиник. Дано да е читав

Читав е, но не се надявай да е по-лека програмата, предложена от него. Дори може да е по-хард, той е привърженик на презастраховането. Дръж се, ще мине! Heart

# 778
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 026
Sad
Записах се при някакъв проф. ДудОв в Сити клиник. Дано да е читав
Читав е, но не се надявай да е по-лека програмата, предложена от него. Дори може да е по-хард, той е привърженик на презастраховането. Дръж се, ще мине! Heart
Точно това щях да кажа. Той е доста хард в решенията си и там на по - лека програма никой не може да се надява Simple Smile Пак ще напомня за две лекарки - онколози от Софиямед - д-р Таушанова и д-р Атанасова. Можете да им се доверите, а и консултациите струват 40 лв. Не се хвърляйте винаги на професори, доценти и т.н., а търсете добри лекари клиници без много претенции. През техните ръце минават в пъти повече пациенти и случаи. Това е моето мнение и то рядко ме е подвеждало.

# 779
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Т.е., няма мърдане от химията? Sad Да търся друг доктор тогава? Не знам защо си мисля, че няма нужда от нея ама какво разбирам аз.

Определено, ако не ми мине номера, ще  правя поне нея в София. За тукашният диспансер се носят ужасни слухове

Сега видях горният пост. Отивам да ги издирвам тия докторки.

Общи условия

Активация на акаунт