БУРГАС, морето и неговите прелестни майки (10)

  • 16 224
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
Zori, имате и нашата подкрепа ! Успех !  bouquet

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
eli101 сетих сееееее,успяла съм да те запомня  Hug. Ох, много лошо това за момичето лежало с теб, дано не е тази ,за която се сещам.

# 77
  • burgas
  • Мнения: 83
Таня, ти я познаваше. Тя идваше в твоята стая да си говорите, даже тя ми разказа за теб. Помня, че и преди е била бременна с близнаци, които са се родили по рано и само единия е оцелял(на около 1,6г. беше) Познаваш я просто не и помня името.Когато лежеше беше в седмия месец.

# 78
  • Мнения: 5 713
Теди, много гадно това с гъбичките. И от какво са се появили? А отразяват ли ви се на яденето?
И аз питам от какво са се появили и къде са- по гърлото, по езика...?
Бързо да се оправя.

# 79
  • Мнения: 3 926
Здравейте, момичета Hug
Като гледам каква тема сте подхванали тъкмо по подобен повод исках да ви питам, а и да повдигна изобщо такава дискусия. Навремето, като си бях в Бургас си бях лично магаре, та ме поназнайваха някои хора. Сега ще търся съдействие, но ще ми е нужна и вашата сериозна помощ. Не знам дали сте чули, но на 7-ми август приключи Световната седмица на кърменето, която закрихме с фотоизложба на кърмещи майки. идеята сега е тази изложба да стане пътуваща и аз съм се хванала да помогна тя да стигне до Бургас. За целта трябват зала, спонсори и стабилна ПР кампания, а е добре да се включи и общината. Понеже не знам дали все още имам познати там, пък и друго си е вие да се включите, защото си живеете в Бургас, а аз само идвам от време на време (за което страдам, но... Sad ) искам от сега да ви питам какво мислите по въпроса. Идвам си в началото на другата седмица - да е живот и здраве и ще се радвам да се срещнем. освен това подготвям и разлепянето на няколко плаката за успешния старт на кърменето в родилното отделение (там имам връзки, ама да видим) и ми се ще да получа координатите и имената на педиарите, които подкрепят късното захранване, защото имам лудата идея и в Бургас да се отвори консултативен център по кърмене, какъвто се откри в рамките на ССК в Майчин дом - София Grinning
Предварително ви благодаря за проявеното внимание дори да изчетете поста Grinning И се надявам да се включите със свежи идеи.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 6 499
Асинка,нямам връзки и не познавам педиатър,който да препоръчва късното захранване,но за плакатите в родилното  мисля,че може да се обърнеш към д-р Георгиев

моя позната много ми хвали д-р Томова/педиатър/ ,аз нямам лични впечатления,но съм останала с чувството,като,че ли има представа за по-късно захранване,ако искаш мога да ти дам координати

# 81
  • Мнения: 3 926
Галхен, на драго сърце бих се радвала да ми дадеш координати Grinning И благодаря за съвета Hug

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 499
д-р Томова - 0888 261 176

д-р Георгиев - имам само в кабинета 826 602

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Assinka здравей,
Аз ти бях похвалила д-р Димитрова - 0888650145, завеждащ неонатологията.
eli101 наистина е Кремена. Ох, горката, те май нещо объркаха работата с хапчетата. А беше пациентка на Гамишев.

# 84
  • Мнения: 595
Танче ама наистина дай едно фото че и както сме клиентела на патология та може би наистина се знаем.
Ася, здрасти
тука късно захранване става само ако се заинатиш и кажеш категорично на педито че няма да даваш сокчета и точка по въпроса.
А за кърменето е много хубава идеята на мен определено щеше да ми е от полза и разяснения от някъде да получа и помощ на живо и ЛЛЛ да има наоколо ама на немааааааааа...........
ако мога ще помогна ама нищо конкретно не се сещам newsm78

# 85
  • Мнения: 3 926
Момичета, златни сте Hug Аз си записвам пък да видим до къде ще стигна с убеждението и идеите. Преди да тръгна ще ви пиша - може едно кафенце да си спретнем Grinning

# 86
  • Мнения: 9 908
Момичета, златни сте Hug Аз си записвам пък да видим до къде ще стигна с убеждението и идеите. Преди да тръгна ще ви пиша - може едно кафенце да си спретнем Grinning

аз не познавам никого тук. И не кърмя вече. Но за масовка съм готова, ако трябва такава Simple Smile

# 87
Здравейте мами,включвам се от работа(напоследък май само чета и нямам време да пиша) и не съм много в час , но определено съм ЗА късното захранване. Аз кърмих Василен пълни 8 мес. от които 6 само на кърма!!! Имах подкрепата и поощрението на всички около мен - педито, съпруга ми , родители те за което им благодаря!!!

# 88
  • Den Haag
  • Мнения: 1 851
Здравейте, знаете ли къде са преместели детския магазин "ТОНИ"?

# 89
  • Мнения: 1 035
Здравейте, знаете ли къде са преместели детския магазин "ТОНИ"?
в първата дясна пресечка на Александровска,като тръгваш от стоматологията надолу. магазина е точно на края на ули4ката.
Др на4ин да стигнеш там е от спирката на Ботева,пресичаш и си на пресечката на която се намира магазина.  Peace
дано съм ти обяснила ясно.

Общи условия

Активация на акаунт