Дългото чакане след трансфер - Тема 81

  • 37 417
  • 782
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 970
Има.

Оспорването не спира изпълнението на общия административен акт, освен ако съдът не постанови друго.

В този случай - епидемия, съдът няма да постави друго.

# 736
  • Мнения: 27
Подписана.
До кога ще мълчим и търпим това неуважение към народа.
Подиграват се с страдащите двойки, които чакаме с години за тези процедури, да не казвам колко средства са това.
Мизерия.

# 737
  • Мнения: 175
Здравейте дами, днеска мие 8 ден след трансфер (замразен) на 5 дневни два ембриона. Тази сутрин си направих тест престо според вас има ли надежда

# 738
  • Мнения: X
Asya, има втора черта. И моят беше такъв. ДА.

# 739
  • Мнения: 1 115
И аз виждам втора черта, стискам палци да се насища

# 740
  • Мнения: 7 898
И моя тест беше така, така че стискам палци.

# 741
  • Мнения: 1 845
И моят на 9ти ден На бластоцисти, с тест на престо, беше с толкова бледа черта ☺ На шуър чек беше по-наситена и на 10ти ден чхг беше 78.
Чакаме да се похвалиш с трицифрено чхг 🍀

# 742
  • Мнения: 410
Ох момичета, защо си го причинявате това с тестовете вкъщи? При петдневен си пуснете ЧХГ на 10 ден щом нямате търпение, но така за мен човек само се притеснява допълнително. Така или иначе след трансфер в най добрия случай  предстои  много по дълго чакане. Чакаш тест, после сак, после сърдечна дейност,  скрининнг, първа ЖК, фетална все нещо ще чакате та най добре да се въоражите със търпение 🙂
Пожелавам успех до заветната мечта на всяка- здраво, пухкаво и прекрасно бебче!

# 743
  • Мнения: 175
Преди малко имах зацапване и болки ниско долу свързах се с клиниката каза ми, че нищо не могат да направят сега е мн рано. Казаха ми да пия сега 2 табл утрогестан и към 18 часа пак да им се обадя да кажа как е кървенето.
Аз пия:
Нат аспин 2 х1
Естрофем 3х 1
Нош па 3 х 2
Неофолик мета 1 табл на ден
Утрогестан 2 х 3 табл
Изоптин 2 х1  240mg пия имам висока кръвно , но момента кръвното е нормално.

# 744
  • Мнения: 410
Мила аз имах такъв проблем преди време и ми спряха кръворазреждащите. При мен бяха Фраксипарин и Аспирин при теб това не е ли Натаспин. Може да попиташ доктора за тях. Както ми казаха ако имам от капките Кавит или витамин Ц да пия. И никакво ставане от леглото при нужда само до тоалетна. Незнем в коя седмица сте, но наистина на тези етапи само това могат на направвт. Но не се притеснявайте много голям процент от бременностите имат зацапване дори кървене и накрая всичко е наред. Успокойте се, защото и това си е проблем. Успех мила!

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 14:44 от Jordanka Dimitrova 590585

# 745
  • Мнения: 226
Не е хубаво да се спират кръворазреждащите без изрично доктора да е казал. И аз имах зацапване, бях с фраксипарин 0.6 и аспирин протект, но доктора категорично каза да ги продължавам, защото като ги спра мога да си докарам къде къде по голяма беля. Спазвайте препоръките само на вашият лекар. Успех желая

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 16:27 от Infinity90

# 746
  • Мнения: 1 221
Здравейте, подготвям общо апел за отмяна на наредбата за стопиране на АРТ процедури. Ако Вие също не подкрепяте тази наредба, бихте ли посетили тази тема и участвали в общото писмо
https://www.bg-mamma.com/?topic=1209134.new#new

# 747
  • Мнения: 6 371
Здравейте момичета. И аз като вас чакам за ЗЕТ и се нервя. Но мислили ли сте как ще се почуствате ако отидете на трансфер и ви зарязат със вируса, понеже някой служител, може би док., се е заразил от някоя безсимптомна пациентка преди вас. Да не забравяме че при прегледи и трансфер няма как да се избегне прекия контакт било то с хора, било то с кушетки и други повърхности.  Разбирам ви напълно, аз съм на 40, но все пак още малко търпение не мисля че ще навреди.

# 748
  • Мнения: 1 221
Geiger, скоро едно момиче писа, че ще й правят ЦС и са й поискали тест за коронавирус. Предполагам всяка клиника ще прецени какви мерки са нужни. Медици са все пак. Аз смятам, че щом моите лекари бяха решили да отворят клиниката, значи знаят какво правят.
А и тук въпросът е, че нека не се залъгваме. Скоро Коронавирус няма да изчезне. Тепърва се правят експериментални ваксини, за които следва една година следене на ваксинираните.
Това чудо ще бъде тук и след извънредното положение за съжаление.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 08:24 от teri__90

# 749
  • Мнения: 310
Аз не се страхувам ако бъда заразена.
Предпочитам да имам право да избирам дали желая да ми бъде направена манипулацията. Който се страхува да не се подлага сега.
Чувствам се здрава и смятам, че ще преодолея вируса. Мои близки в Германия бяха заразени и онлайн се виждахме и чувахме. При протичане при здрави хора, не е чак толкова страшен.
Все пак нали и учените казвали, че голям процент хора ще се заразим.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 08:43 от orenda90

Общи условия

Активация на акаунт