Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 32 170
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Преди малко видях, че всички магазинчета за НЕхранителни стоки са отворили. Баничарниците са отворили. Финтеси и салони за красота са отворили.

Видя го  или някой ти каза?
За "баничарниците" няма забрана да работят.

# 166
  • Мнения: 834
Видях го преди малко на Базар Левски и пазар Чаталджа. Имаше и жена която извършваше някакъв вид проверка с едни листи. И даваше инструкции "пускайте по един" и т.н. Това магазини съответно за обувки, за обреди и перилни препарати. А иначе един хибрид фитнес/салон за красота пуска реклами във фейс, че работи. Няколко баничарници в района не работеха от 2-3 дни работят. Предполагам и други имат впечатления....

# 167
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Да. Аз няколко пъти писах. Градът се оживява с всеки ден. Народа в бг мама може и да го е страх и да си седи закотвен вкъщи на запаси от килера ама обикновения човек на улицата потиска страха от вируса и тръгва да бачка щото трябва да се яде и да се плащат сметки.

# 168
  • Мнения: 1 997
Не е забранено да работят:
Цитат
Позволява се и работата на всички магазини и търговски обекти, които не се намират на територията на голям търговски център. Това се отнася, например, за зоомагазини, железарии, магазини за обувки и дрехи, фризьорски салони и козметични центрове, и всички други, които не са изрично упоменати в заповедта на МЗ.
https://www.svobodnaevropa.bg/a/30487591.html
А фитнеси и спортни зали не работят.

Браншовете, на които не е забранено, и имат работа си бачкат..
Тези, които не можем да прехвърлим работата си в домашен офис, си работим. Само спазвайки предписанията.

# 169
  • Мнения: 3 876
Вчера пред банките имаше такива опашки.. Всички чакат за каса, за кеш..

# 170
  • Мнения: 25 738
Не е един пример. Повечето строежи се довършват.

Пилците ще ги броим след поне шест месеца, ако не е и повече.
Не знам за какви пилци говориш, освен ако си купил кокошки носачки и чакаш да ти измътят пилци. Sweat Smile

# 171
  • Варна
  • Мнения: 995
Ренесанса бачкат ли? От седмица май ни човек съм видял, ни крана да върти /на камерата на сезони/.
А тия сезони от къде ще им е входа за подземния паркинг? Някъде от към парка може би?

# 172
  • Мнения: 89
Ренесанса бачкат ли? От седмица май ни човек съм видял, ни крана да върти /на камерата на сезони/.
А тия сезони от къде ще им е входа за подземния паркинг? Някъде от към парка може би?

Работят здраво в Ренесанс, почти все ден минавам от там, вече са на трети ежаж първите две сгради.
От камерата на Сезони се вижда съвсем мъничко от Ренесанс , но засега всичко е ок, надявам се да не спират Simple Smile
Преди няколко дни бях свидетел как слагат и уеб камери за Ренесанс, не знам защо не са ги пуснали още...

# 173
  • София
  • Мнения: 6
Ренесанса бачкат ли? От седмица май ни човек съм видял, ни крана да върти /на камерата на сезони/.
А тия сезони от къде ще им е входа за подземния паркинг? Някъде от към парка може би?

Откъм Орхид Хилс ще е входа за подземния паркинг.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 968
Хаха, тия от Бг-мама...и се замислих, че това е Бг-мама...ами те си стоят у дома защото има кой да носи. Иначе са ми много забавни с маски и ръкавици ама поръчват храна за вкъщи. Вируса няма да си замине, той си е част от природата вече. Разбира се драма и цирк ще има. И да града се оживява, но няма да коментирам защо, само намекнах по-горе. А, Сезони строят 7/7 дни от седмицата от сутрин до тъмно, даже се чудя тия от Орхид как търпят хората.

# 175
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте, нова съм в темата. Имате ли идеи за подходящо селце около варна, на 30тина км, за закупуване на имот.. Без денивелация и без много мангали. Лек ден

# 176
  • Мнения: 204
Здравейте, нова съм в темата. Имате ли идеи за подходящо селце около варна, на 30тина км, за закупуване на имот.. Без денивелация и без много мангали. Лек ден

Новаково.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 968
Почнаха запитванията за селски имоти, точно както предвидих. С. Алекс ако не е тайна, кое ви потикна да потъсите такъв имот?

# 178
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Алекс- Осеново, Кичево, Куманово, Орешак.

# 179
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
имаме скатани пари , които майка ми се страхува да не изгорят някак си след кризата ,я еврото да ги изяло , я някой деноминация и т.н.   предпочитаме да инвестираме в нещо ... а и аз винаги съм си мечтала за малка китна къща на село , с голям двор ..

Общи условия

Активация на акаунт