Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 32 254
  • 758
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 987
Е, как пише пред акт 15.

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Дам,това ми е убягнало.
Имайте предвид,че сега много строители ще се възползват от извънредното положение за да се забавят с някой срокове и ще се позоват на форсмажорни обстоятелства.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 987
Някои хора почват да се притесняват и се заформя една паника. Аз мисля позитивно защото другия вариант е да се оставим на "самосбъдващото се пророчество". Добре е да се информираш, да споделиш, но други отиват доста по далеч. Не случайно за банките има специални закони относно слухове и подобни.

# 213
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Здравейте, мнения за вилния район над възраждане - кочмар, сълзица? Какви са минусите там?

# 214
  • Мнения: 3 881
Здравейте, мнения за вилния район над възраждане - кочмар, сълзица? Какви са минусите там?
Свлачище и презастрояване с кооперации

# 215
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Вода?

# 216
  • Мнения: 3 881
Aми ужасно е, тясно намятани по баира... Вода не знам, но на места май не са на ВиК, а на кооперации, ай мерси .. Защо се отказваш от село .. По вилните зони е голяма блъсканица

# 217
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Разследвам още Simple Smile

# 218
  • Варна
  • Мнения: 15
Звездица е близо и приятно място.

# 219
  • Мнения: 18 600
И няма цигани, което отговаря на един от първоначалните критерии.

# 220
  • Мнения: 840
Звездица си е почти квартал. Виница и Галата не отговарят ли? Хем квартали хем от селски тип.

# 221
  • Мнения: 2 157
В Звездица имотите не са никак евтини. Освен, ако не са в някоя от вилните зони около Звездица. Иначе е приятно хубаво място.
Виница вече усилено се урбанизира и няма още дълго да е "селски" тип. Цената на имотите също е висока.

# 222
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Именно.. Галата, тополи, аксаково и винаца не са ми оферта, нито от към цена нито от към тип "село".. Звездица заглеждам също, но май и там с водата е зле работата.. Кочмар и сълзица в горната част май също нямат вода, ако се сондира за кладенец има ли шанс според вас?

# 223
  • Мнения: 18 600
По вилните зони ми се струва нормално да има проблеми с водата. В самата Звездица не е така, но е скъпо. Но пък няма цигани. Плюсове и минуси има навсякъде, така че си подредете приоритетите - кое ви е по-важно, с кое можете да направите компромис, - и успех в търсенето.

# 224
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Важен е и транспорта, инфраструктура.

Общи условия

Активация на акаунт