Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА- какво се случва реално? 7-ма тема

  • 32 190
  • 758
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Е какво искаш да ти каже, като не знае човекът? Да те излъже ли? И после що ме излъга... Никой не може да ти каже кога ще приключи всичко това!
Хазяйката ти по принцип не е длъжна да проявява гъвкавост. Тя също е в извънредно положение и парите й трябват. Не е неин проблем, че имаш бани и кухни да правиш! Но все пак имаш право да обсъдите вариантите. Ти май отдавна писа за проблемите си. Какво стана? Още ли не си говорил с жената??

Виница, но явно те тегли към Кайсиева.
Предполагам, че го влече към Кайсиева, защото е по-познат квартал, много хора живеят там или имат приятели и често ходят там. И има някака представа. А Виница е по-непознато място за масата народ. Голяма част от варненци никога не са стъпвали там, или за последно са ходили в ученическите си години. Не случайно в много глави Виница е някакво село на майната си. Един вид е непозната зона и затова не ги влече. Но лично аз не познавам човек, който по една или друга причина е опознал квартала и не му харесва!

..... Две по 18 кв е много интересно разпределение?!?!?! .....
Кое му е интересното? Обикновена дневна с бокс и голяма спалня. За мен това е плюс, тъй като апартаментът ще бъде подходящ дори и за семейство с малко дете. Ще има място в спалнята за кошара или детско легло. Това не е за пренебрегване, тъй като наематели с бебета сменят квартири значително по-рядко! Аз какво да кажа за моята мини спалня, в която даже за скрин няма място... А холът 30 квадрата в кайсиева наистина не знам как ще се отоплява зимата... Смисъл знам, но като наемател не бих искала да имам такива разходи.


п.п. Изчетох навднъж и предната тема и останах с впечатление, че купувачът няма угодия. Ако блокът е в гъсто населен район - няма въздух, няма гледка, няма зеленичко, мога да простирам в балкона на комшията. Ако блокът е в незастроен район - много индустриално, много пусто, ма то никой не живее там, ма то само цехове и складчета. Ако блокът е във вилна зона - много чукаресто и буренясало, много на майната си, ма то аз с каква кола ще стигна до там...
Е... къде да е тоя блок, че да ви хареса?? Перфектно място без компромиси НЯ МА !

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 12:26 от Didi168

# 301
  • Варна
  • Мнения: 968
Кайсиева ме влече защото имам някакво чувство просто, а пък на повечето хора може да им се стори странно, но част от моето обучение е да вярвам на интуицията си. Нямам нито приятели, нито познати там. Ходил съм дотолкова, доколкото е трябвало да отида заради друга моя инвестиция. Но, пък не пречи да диверсифицирам с Виница.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Интуицията не помага при покупка на имоти. В този умрял район се надявай на неплатежоспособни наематели или роми.

Последна редакция: сб, 18 апр 2020, 16:34 от Viviana91

# 303
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Интуицията не помага при покупка на имоти. В този умрял район се надявай на наематели роми или от провинцията.

Много крайно изказване. Хората от провинцията сякаш не работят и не могат да си плащат редовно наема.

# 304
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Не е крайно или обидно. Столичани също ни наричат така.

# 305
  • Мнения: 25 739
Не е крайно или обидно. Столичани също ни наричат така.
Как? Роми ли?

# 306
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Може би Вивиана смята, че само наематели софиянци са читави и платежоспособни... Joy

# 307
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Провинциалисти ни наричат. А аз им апострофирам с Хемингуей. Оспамихме темата.didi 168, ако напиша какво мисля за шопите, ще имам вечен бан.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 968
Виви интуицията е нещо много важно. Ако, не съм го учил това в училище за астрология, а училище за бизнес. Аз си правя анализите на база на факти разбира се, но усещането е важно. Може би Виница ще избера.

# 309
# 310
  • Мнения: 8
Варна е достатъчно голям град, за да намерите читави наематели и в двата квартала. Плюс това, хората лека полека се пренасят в периферията на града, а и новото строителство несъмнено рефлектира върху това. Такова разделение на кварталите сякаш лежи на "стари ларви", единствено за студентите съм съгласен, и то около всеки отделен университет. Достатъчно напреднали са технологиите и транспорта, за да бъдат все по-атрактивни и крайните квартали,разбира се всеки има своя гледна точка за нещата. Simple Smile

# 311
  • Мнения: 152
Христос Воскресе! Бъдете здрави и благословени!
Ние май се спряхме на жилище в Сезони, предстои ни евентуално среща. Загледах се в района и искам да ви питам имате ли мнение за сградите на Комфорт, които ще се строят по-надолу, на по 13 етажа.. Дали това ще е голям минус за нас. Не видях много информация да е коментирано за това... И отделно, кой си беше купил в Сезони, ако може да ми пише ЛС, ако е удобно да задам няколко въпроса?

# 312
  • Мнения: 204
Христос Воскресе! Бъдете здрави и благословени!
Ние май се спряхме на жилище в Сезони, предстои ни евентуално среща. Загледах се в района и искам да ви питам имате ли мнение за сградите на Комфорт, които ще се строят по-надолу, на по 13 етажа.. Дали това ще е голям минус за нас. Не видях много информация да е коментирано за това... И отделно, кой си беше купил в Сезони, ако може да ми пише ЛС, ако е удобно да задам няколко въпроса?

Задължително с гаражи/паркоместа трябва да го вземете. В момента няма къде да се паркира в района, след като ги вдигнат тези сгради ще стане още по-зле.

# 313
  • Мнения: 152
Това е задължително, харесала съм двойно закрито паркомясто.

# 314
  • Мнения: 7
Здравейте, може ли да споделите някои строители / сгради с акт 16 около ХЕИ и квартал Левски, с които мога да се свържа за покупка на имот директно от тях? Не искам да се занимавам с агенции.

Общи условия

Активация на акаунт