Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 9

  • 48 721
  • 781
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте,вече преминахме към следващата тема за уголемяване на гърди. Kiss

Ето и потребителките преминали към отбора на силиконките :

Аз - 350cc ,кръгли Ментор при д - р Йоздемир.Клиника "Естетика".

Milla_11 - 375 и 405cc, кръгли Натреле инспира при д - р Стоянов.

kaleia - 300cc, кръгли Ментор при д - р Молов.

Алина - 430cc, анатомични Ментор при д -р Молов.

shampein1 -425cc, кръгли Ментор при д -р Молов.

Петя Танева 604618 - 350cc, анатомични Политех при д - р Йозмен.Американска частна болница Коч.

veing79 - 300cc ,кръгли Политех при доц. Романски.

Galeto - 325cc, кръгли Ментор при доц. Романски.

SUNSHINE__ - 325cc, кръгли Ментор при д -р Йоздемир. Клиника "Естетика".

DolliGi - 420cc, анатомични Ментор при д - р Молов.

ники28 - 375cc, анатомични Политех при д - р Христов и д - р Кънев.

Моника Петкова 631617 -  275cc, кръгли Ментор при д - р Молов.

Lion_ess -  460cc, анатомични Ментор при д - р Молов.

Балли - 355cc, Мотива Ергономикс при д - р Хатър.

red soul - 355cc, анатомични Ментор при доц. Тепавичарова.

jiraf4e86 - 350cc, кръгли Ментор при д - р Синан.Клиника "Естетика".

Greta Nikolova - 380cc, импланти Ментор при д - р Молов.

slynchice - 330cc, анатомични Ментор при д - р Молов.

dete2 - 350cc, анатомични Политех при д - р Кънев и д - р Христов.

fannsy - 325cc, анатомични Мотива Ергономикс при доц. Янков.

kleopatra206 - 250cc, кръгли Ментор при д - р Владимиров.

Aleksandra Ivanova 639868 - 400cc, кръгли Ментор при д - р Молов.

Xetera - 620cc, кръгли Ментор при д - р Стоянов.

Bagira90 - 390cc,Политех при д - р Стоянов.

Ver4eto_7 - 330cc, анатомични Ментор при д - р Молов.

Monika799 - 550cc, импланти Ментор при д - р Молов.

Cristaline - 375cc, кръгли Мотива при д - р Хатър.

mims_861 - 375cc,кръгли Ментор при д - р Молов.

MunM - 305cc,анатомични Ментор при д - р Молов.

Edelwise - 325cc, кръгли Ментор при д - р Молов.

marieladok - 300cc, кръгли Ментор при д - р Йорданов.

veselinaiv80 - 395cc, анатомични Ментор при д - р Молов.

Veri Nikolova 650239 - 450cc, кръгли при д - р Стоянов.

polinka666 - 425cc, кръгли Ментор при д - р Молов.

dessy_grig - 445cc, анатомични Политех при д - р Пеев и д - р Христов.

JuDi_82 - 345cc, анатомични при д - р Георгиев.

Alfa - 555cc, анатомични Ментор при д - р Георгиев.

mamaden - 275cc, кръгли Ментор при д - р Йоздемир.Клиника "Естетика".

ivelina8888 - 425cc, кръгли Мотива при д - р Асенов.

inrad - 425 и 470cc, кръгли Ментор при д - р Стоянов.

Z - Тина - 475cc, анатомични Ментор при д - р Молов.

Zea - 350cc, кръгли Ментор при д - р Молов.

Juls77450cc, кръгли Ментор при д - р Молов.



Извинете ,ако съм пропуснала някои потребители ! Споделете отдолу в коментар при кого,колко кубици и какви импланти,благодаря !

Извинявам се ако има грешки !

Линк към старата тема - https://bg-mam.ma/t/1175359

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 14:33 от sunny___girl

# 1
  • София
  • Мнения: 134
sunny___girl ти си златна. Много благодарим за отделеното време и труда, който си вложила.
Имам въпрос.
След колко време Ви мина тежестта в корема? При мен е всяка сутрин като се събудя. Даже от това се будя сякаш. Вече ми е 6 ден и ми е много дискомфортно. Не усещам гърдите, спя, а корема ме тормози.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Съни, благодаря за информацията, супер полезна е вместо нон стоп да се питаме едни и същи неща!

Оффтопик: Вчера мина операцията ми абдоминопластика при др Молов, чувствам се чудесно.

# 3
  • София
  • Мнения: 134
Съни, благодаря за информацията, супер полезна е вместо нон стоп да се питаме едни и същи неща!

Оффтопик: Вчера мина операцията ми абдоминопластика при др Молов, чувствам се чудесно.
Бързо да се възстановиш. Ако искаш може да разкажеш повече, преди, след Simple Smile

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
sunny___girl, благодаря, че си ме споменала.

Бързо вазстановяване след абдоминопластиката за Buena esperanza и брово-смело момиче Simple Smile))

# 5
  • София
  • Мнения: 70
JULS77 450СС, кръгли висок профил при Доктор Молов.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
sunny___girl, благодаря, че си ме споменала.

Бързо вазстановяване след абдоминопластиката за Buena esperanza и брово-смело момиче Simple Smile))

Благодаря ви Heart Вече си имам и дата за уголемяване на бюста, 13.05. Ще уточним какви точно импланти в петък, като отида за махане на дренажите. Аз лично обаче ще държа на кръгли гладки, среден или висок профил, това 100 %, а какъв кубик, какъвто доктора каже. И разбира се, дано тоя смотан вирус не ескалира напрежението, засега операциите в частните болници си вървят гладко и нищо не им пречи. Дано положението не се влоши.

# 7
  • Мнения: 61
Buena esperanza, честито! Много бързо се възстановяваш, мислех че след абдоминопластика процеса на възстановяване е по-тежък. Казваш, че болките напомнят менструалните. Дали само при теб е така или при повечето?

# 8
  • Мнения: 77
Sunny__girl, и аз благодаря, че си ме споменала и за новата тема също ❤
Buena esperanza , честито ! Леко възстановяване 🤗🍀

# 9
  • Мнения: 36
Другата седмица ми предстои операция при д-р Стоянов - на 19ти март за уголемяване на бюста. Какво да очаквам -  споделете опит , мнения и нещичко за доктора.

# 10
  • Мнения: 136
Честито на всички дами с нови придобивки❤
Да не се записвам напразно, и аз ще дам ъпдейт.
Минаха 3 месеца от моята операция при Стоянов и за сега работата върви към “поправителен” - имат осезаема разлика в размера и даже май и в позиционирането на самите импланти. Едната е по-пълна отдолу, сругата седи някак различно. Шевовете са под всякаква критика- изобщо не са в сгъвката. На консултацията ми каза да изчакам до 6ти месец и че единия шев трябва да се покрие, а другия ще ми го коригира евентуално. Абе не беше очарован и самия той от резултата 😁
За мен като цяло не е върховна драмата, особенно предвид вида преди операцията, но все пак... Това са фактите и съм длъжна да ги споделя:)

# 11
  • София
  • Мнения: 4 884
Buena esperanza, честито! Много бързо се възстановяваш, мислех че след абдоминопластика процеса на възстановяване е по-тежък. Казваш, че болките напомнят менструалните. Дали само при теб е така или при повечето?

Благодаря ви, момичета и се изивнявам за офтопика. Ми мен наистина ме боли точно като цикъл, днес съм пила един аулин на обяд и това беше. Довечера ще си сложа една свещичка профенид, много ми помагат на мен, за през нощта да ми е спокойно. Даже не съм купувала предписаните от доктора обезболяващи, защити тоя Дексофен много дразни стомаха. Иначе ето това ми изписа
И за да съм по темата, след мен имаше оперирано едно момиче с 350 сс анатомични.. Абе много ми налеят тия анатомични, много малки ми се сториха, а пък 350 не е толкова малко количество, що така не знам. Може би защото са сплескано от медицинския сутиен ли Rolling Eyes А при това сигурно има отоци, като спаднат отците то нищо няма да остане.

# 12
  • Мнения: 3 018
Честито на всички дами с нови придобивки❤
Да не се записвам напразно, и аз ще дам ъпдейт.
Минаха 3 месеца от моята операция при Стоянов и за сега работата върви към “поправителен” - имат осезаема разлика в размера и даже май и в позиционирането на самите импланти. Едната е по-пълна отдолу, сругата седи някак различно. Шевовете са под всякаква критика- изобщо не са в сгъвката. На консултацията ми каза да изчакам до 6ти месец и че единия шев трябва да се покрие, а другия ще ми го коригира евентуално. Абе не беше очарован и самия той от резултата 😁
За мен като цяло не е върховна драмата, особенно предвид вида преди операцията, но все пак... Това са фактите и съм длъжна да ги споделя:)
Много кофти, че така се е получило...Sad А преди операцията имаше ли асиметрия? Аз имах и затова ми сложи различни импланти, притеснявах се да няма обратна разлика, но са 1:1 сега. Странно, че при теб така. И моите шевове не са в сгъвката, 1 см по нагоре са, на самата гърда. Не ми пречи, де. По добре отколкото да се виждат отдолу.
Обаче, изчакай наистина, защото с времето много се променят и улягат и асиметрията може да отпадне. Другото е козметично и ще го оправи лесно. Моите шевове също не са чертички, но и кожата си ми е по принцип кофти, та...
Качи снимка тук да видим ( може и на лични)

# 13
  • София
  • Мнения: 134
Честито на всички дами с нови придобивки❤
Да не се записвам напразно, и аз ще дам ъпдейт.
Минаха 3 месеца от моята операция при Стоянов и за сега работата върви към “поправителен” - имат осезаема разлика в размера и даже май и в позиционирането на самите импланти. Едната е по-пълна отдолу, сругата седи някак различно. Шевовете са под всякаква критика- изобщо не са в сгъвката. На консултацията ми каза да изчакам до 6ти месец и че единия шев трябва да се покрие, а другия ще ми го коригира евентуално. Абе не беше очарован и самия той от резултата 😁
За мен като цяло не е върховна драмата, особенно предвид вида преди операцията, но все пак... Това са фактите и съм длъжна да ги споделя:)
Много кофти, че така се е получило...Sad А преди операцията имаше ли асиметрия? Аз имах и затова ми сложи различни импланти, притеснявах се да няма обратна разлика, но са 1:1 сега. Странно, че при теб така. И моите шевове не са в сгъвката, 1 см по нагоре са, на самата гърда. Не ми пречи, де. По добре отколкото да се виждат отдолу.
Обаче, изчакай наистина, защото с времето много се променят и улягат и асиметрията може да отпадне. Другото е козметично и ще го оправи лесно. Моите шевове също не са чертички, но и кожата си ми е по принцип кофти, та...
Качи снимка тук да видим ( може и на лични)
И на мен ми е интересен случая. Моите гърди имаха голяма разлика в размера, но друг проблем нямаха. И аз съм с различни импланти.
Bagira90 много съжалявам, че не си удовлетворена на 100%,но имай търпение поне 6 месеца. Ако може и на мен да споделиш на лично преди и след.

# 14
  • Мнения: 30

Аз съм 425 фул ергономични Мотива при д-р Заякова!На вече месец.

Последна редакция: ср, 11 мар 2020, 18:24 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт