Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 62

  • 12 456
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 159
Физиономията на Зорница не беше на жена , която флиртува . Тя беше озадачена от  целувката на Пудела .
Надявам се Марио да не го  опростачат  с тъпа ревност .

# 631
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски, ако вземем този отделен случай, наистина е малко и ще е глупаво, но имаме предистория и няма да се учудя, това, на което Марио ще стане свидетел ще прелее чашата. Иначе съм далеч от мисълта, че има някаква умисъл у Зорница, но при нея определено е проблем поставянето на граници, но ще видим де.
Иначе аз мисля, че ХХ истински ще се възхити от постъпката на Огнянова и все повече ще я харесва, съответно ще става и все по настъпателен и предизвикателен към нея. Ще се опита да прекрачи границите, това очаквам. Не искам да повярвам, че би използвал Зорница, за да получава повече пари.

Дрийми, Марио и Зорница нямат обща история, освен някакви имагинерни опити за бебе. Зорница има история с ХХ, на Марио историята е, че е лекар. За това и няма как да има нещо смислено или последователно.

Роси, не се разбра направил ли е теста или не. Май е изпратил пробата, поне така разбрах от разговора на моста.

# 632
  • Мнения: 3 269
Роси, замисли ме. Всъщност, ако ХрХр наистина започне да се върти около Зорница, тя ще има възможност веднъж за винаги да затвърди дали се мята на всеки, в каквото я обвиняват или пък да опровергае последното.
Ще видим.

# 633
  • София
  • Мнения: 9 558
Предвид неособенно радостното очакване и щекотливата тема за Зорница може и да не е много подходящо, но все пак искам да отдам дължимото на много хубавия паралел, който ни показаха вчера.
На фона на напъните на ХХ и на Зорница за сложен случай, с който да блеснат, ни показаха един наглед обикновен такъв с пациента на Марио и Тасев. Уж само жлъчка, обикновена операция, но видяха проблем с черния дроб на пацинта, за който Марио каза, че среща за втори път в кариерата му. И накрая, както каза суеверния пациент два пъти спасиха живота му.
Признавам си, че в началото ми бяха много странни тези сцени и се чудех какъв им е смисъла, защото обикновено винаги има препратки към историята на героите. Говорих си с една позната за това какво точно трябваше да значи и само заради обажданията за Христо ли беше всичко, и стигнах до извода, че сценаристите искаха да ни покажат, че и в обикновения случай може да блеснеш, да видиш нещо ново, да спасиш живот. Не се налага да търсиш звездния случай, с който да влезеш в новините, защото за пациента, чийто живот си спасил, дори и с обикновена операция, лекарят ще е герой и звезда.
Тъпо е, че тези сцени остават незабелязани и не се акцентира на тях.

# 634
  • София
  • Мнения: 2 301
Tози случай беше свързан основно с фаталния 13-ти, но и кореспондираше напъните на урологията, както и с думите на Зорница към ХХ Blush

# 635
  • Мнения: 726
От анонса излиза, че Марио е искал да заведе Зорница с него в стаичката за материала, вместо да гледа списания и видео...В този случай според мен изобщо няма да отиде да прави спермограма. Ехх и той е един.. Все пак се надявам Зорница да го вижда и да тръгне след него.

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 14:55 от Rosi9550

# 636
  • София
  • Мнения: 9 558
Ами, за пациента може и да е свързано с петък 13, но за мен, на фона на останалото в епизода, посланието беше друго - да работиш и спасяваш без да се правиш на звезда.
А за думите на Зорница, хубави и смислени, в това няма никакъв спор, но добре че беше Тасев да им подреже крилцата, защото малко преди това случаят изглеждаше много привлекателен, независимо от това, че излагаха на ненужен риск живота на пациента, който можеше да се оперира в болница, която разполага с нужната апаратура. А Зорница се примири, защото нямаше избор, поне наля малко ум в главата на ХХ.
Но ще видим днес дали иска отново да е на кориците на списанията Simple Smile

Роси, защо според теб, и той е един? Как да постъпи, на фона на всичко случило се до момента, защото не е само целувката?

# 637
  • Мнения: 12 401
Роси, въобще не мисля, че такава му е идеята. Той нали вчера каза в разговора, че ще им занесе на място пробата. Мисля, че ще вземе Зорница след това, а не преди.

# 638
  • София
  • Мнения: 9 558
Моски и аз така мисля. Нали каза, че ще заненсе материала, а няма да го дава там. По-скоро идеята може да е да отидат да вземат резултата.

# 639
  • Мнения: 726
Ами Роси, защото това с ХХ е недоразумение и не бива да спира плановете им за бебе. Всъщност идеята да си направи изследвания е свързана с мечтата им да си имат дете и трябва да я следва. Това обаче не изключва тезата ми, че Зорница го вижда според мен и е редно да му даде обяснение точно, за да не стават недоразумения.

# 640
  • Мнения: 726
Моски, аз така го разбирам от следното изречение: “По-рано през деня Марио я моли да го придружи някъде, но не й казва, че става въпрос за изследванията, които иска да си прави.”
Които иска да си прави, а не които е направил. Ама явно много задълбочавам в писанията на анонсаджията Simple Smile

# 641
  • Мнения: 12 401
Еми да де, ще си даде пробите и заедно ще чакат резултатите, аз така го разбирам.

# 642
  • София
  • Мнения: 9 558
Ами Роси, не е така, ситуацията с ХХ е поредното нещо, което кара Марио да си зададе въпроса - дали неговата мечта за бебе е и мечта на Зорница, дали не и трябва нещо повече и просто да я обича не и е достатъчно.
Повтарям се, но не е случайно че ни дават Марио дистанциран и монолози, че иска да избяга, че не може да стои до безкрай и понякога трябва просто да си тръгне. нещата се наслагват, не е само целувката.
Ще видим, аз имам съмнения, че Зорница ще тръгне след Марио. По скоро нещо друго ще я накара да се замисли, ако въобще идеята е да останат заедно де.

# 643
  • Мнения: 726
Еми да де, ще си даде пробите и заедно ще чакат резултатите, аз така го разбирам.
Хаха искаш да кажеш, че си държи пробата в джоба? Wink По-логично е да си вземе жената с него в тайната стаичка според мен, ама естествено не съм сигурна в това.

# 644
  • София
  • Мнения: 9 558
Аз си мисля, че тук въпросът ще е Марио вижда ли още някакъв смисъл да си прави тези тестове. И ако отговорът е Не, то тогава няма да отиде, иначе би го направил и сам.

Общи условия

Активация на акаунт