Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 350
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 401
Кракът си сряза, не ръката, не че има значение.
Любопитно ми е какво ще измисли Тасев с това шефчето.

# 76
  • София
  • Мнения: 27 162
Поне да бе дезинфектирала ножчето, Чилингирова... Това не е истина просто дето го показват, нереално е.

Иначе извън това ми хареса епизода, имаше силни моменти. Особено Марио и Нора в асансьора. Пенев с Кунка в края и още имаше.
Нора ще затъне здраво, Тасев няма и да забележи, а когато го стори може да е късно. Не вървят на добре нещата, ще се самоизядат отвътре в болницата, уф.

# 77
  • Мнения: 12 401
Дяволо, да не задълбваме, приеми, че го е направила преди да я покажат.
Кое е нереално, рязането ли? Изобщо не е даже.

# 78
# 79
  • Мнения: 5 846
Кетиту квичи като нерез.
Явно ще са шутовете в сезона.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 301
Ще е купон Joy

# 81
  • Мнения: 142
Хаджихристев ми харесва много и се радвам, че най-после го сблъскаха с изнервената Нора, пред която си показа характера, макар и да беше за кратко... Heart Eyes

# 82
# 83
  • Мнения: 12 401
Малката гад днес прояви много човешко лице - отношението му към момиченцето беше чудесно, съобразителен, тактичен, с чувство за хумор.
Чакам с нетърпение Укротяване на опърничавия Joy

# 84
  • София
  • Мнения: 27 162
Дяволо, да не задълбваме, приеми, че го е направила преди да я покажат.
Кое е нереално, рязането ли? Изобщо не е даже.

Ами дадоха как си го слага в джоба (който между другото също е мръсен, но хайде да не издребняваме) и после пак от там го извади и веднага се поряза. Кога го е дезинфекцирала. Да бе ок, фикция, нп.
Леко се издразних просто. Това е нереалното
А иначе за самото рязане изобщо не съм си и помислял даже. Имам позната, която така се бе самонаранявала и това е доста често срещана практика (за съжаление).

# 85
  • София
  • Мнения: 4 429
ДИРЕКТЕН ЛИНК - за България и ЧУЖБИНА
      
     В спойлера съм показала, как се отварят НОВИТЕ ДИРЕКТНИ линкове от Нова плей.
Скрит текст:

                Линковете се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
                      но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
        на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 




Линка може да се пусне и във VLC player
 




    
  Откраднат живот - С09Е10
          Епизод: 10    12.02.2020

  
      за компютри



                       ЗА МОБИЛНИ

 

# 86
  • Мнения: 12 401
Ние хем ги гледаме като фикция, хем ни се иска с хирургическа точност да предават нещата. То е приказка, представяме си, че в приказката няма болни и зарази Grinning

Искам да отбележа, че много ми харесва, че поне приятелството на Тасев и Ковачев съхраниха. Поне засега.

# 87
  • Мнения: 9 484
Аз не мисля, че човек, който иска да се нарани ще тръгне да дезинфекцира предмета, с който го прави.
В такъв момент мисли как да се накаже и да си причини болка... някакси няма много логика да иска и да се предпазва в същото време.
Така поне си го обяснявам, не знам.

# 88
  • Мнения: 9 619
Случващото се с Нора ми напомня леко на това с Добрева. Тасев предполагам няма да забележи дълго време случващото се с нея. Някак ми е странно това с Чилингирова, представяха я стабилна, а не със слаба психика.

Гринчи много ми хареса, имал сърце - с  момиченцето беше много готин . Зорница вижда потенциала му като лекар и добрият му подход с пациентите, явно затова му търпи отношението и мисли, че ще помогне на Урологията.

# 89
  • Мнения: 12 401
Зорница има нужда от съюзник, който да й е опора. Затова и Николова нямаше как да остане, твърде обикновена беше. Гринчи съска и хапе, но тя вижда, че е кадърен и подава ръка въпреки зъбите му. Изисква се доста вътрешна сила да смириш така егото си.

Майче, Нора е дете, което е нахакано и си мисли, че морето й е до колене. И тупна на земята много лошо..

Общи условия

Активация на акаунт