Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 367
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 619
Ирис40, мисля Дяволчето спомена, че Цонев беше добър директор,а не Захариев.
А за донорството от роднини, ами колкото и да е странно често дори най-близките родственици(майка, баща, брат или сестра) не са съвместими, иначе ако всички роднини ставаха, нямаше да има толкова чакащи органи за трансплантация.
И айде по-спокойно с тона към останалите, става ли?

# 631
  • София
  • Мнения: 2 305
Eвала на Стаменова - Не каза на Цонев! “Уморих се” / от Тасев/. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 632
  • София
  • Мнения: 9 558
Нора има проблем, тя ако беше добре психически нямаше да тръгне да се реже. Смята, че така изкупва вина, като жертва себе си за някой друг. Та нещата са далеч по-дълбоки от просто малоумна история. Тя затова потърси Чакъров, защото е част от вината, а не е мислила за скандали и журналисти.

За Стаменова написах, тя след разговора с Цонев беше размислила, но Тасев излъга професора и го убеди да влезе в борда. След това Тасев и се обади и и каза, че вече не е част от управлението.

Хора, какъв е този език???? Моля ви, нека да се държим възпитано!

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 10:56 от rosi_ta

# 633
# 634
  • София
  • Мнения: 8 932
Ама Нора не може да дари бъбрека си законно на момчето! Тя затова отиде при Чакъров. Трябват й неговите контакти, за да го направят в чужбина. Но пак ще е незаконно, ще трябва да излъжат, че му е роднина, да се фалшифицират документи. Напълно невъзможно за обикновен лекар. А и защо тя се засили да се тества, при условие, че бащата може да се окаже подходящ донор. Не видях него да са го тествали, пък и други роднини сигурно имат. Абе поредната драма в болницата.

# 635
  • Мнения: 5 846
И, ако може, операторите, спестете ми забавеният каданс и полутоворените джуджки на актрисата, с отчета втренчени в нищото. Не изглежда по-драматично, а претрупано и фалшиво.

# 636
  • Мнения: 9 484
Аз изпуснах малко историята с момчето, но останах с впечатление, че това е последната надежда на бащата. Предпологам преди това се е тествал и той, и други роднини ако имат, не мисля, че директно е тръгнал да дава пари на Нора, за да му уреди донор.

# 637
  • София
  • Мнения: 6 074
Хм, те току-що разбраха, че има проблем с бъбреците на момчето, че даже и диализа ще трябва. Няма кога да са се изтествали всички роднини за ден-два, ама... драма да има. Simple Smile

# 638
  • Мнения: 9 619
Аз изпуснах малко историята с момчето, но останах с впечатление, че това е последната надежда на бащата. Предпологам преди това се е тествал и той, и други роднини ако имат, не мисля, че директно е тръгнал да дава пари на Нора, за да му уреди донор.
Едва ли. Той докато говореше със Зорница и тя му обясни какво ще следва за сина му, Нора мина покрай тях. Бащата явно я е разпознал по име и че се е дигнало шум около нея и болницата за търговия органи. И директно отиде да я пита дали може да ги "уреди" и тях.

# 639
  • Мнения: 9 484
А, ясно. Ще си пусна пак епизода значи, защото го хванах от средата и мислех, че момчето е с установен проблем отдавна.

# 640
  • Мнения: 142
Видяхте ли краткото промо? Стори ми се, че Борис и Нора спореха за нещо и той я гледаше доста осъдително...

# 641
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
rosi_ta, благодаря! Това за "бялата кръв" съвсем го изключих.
А Цонев не разбра за манипулацията - нали София също скри истината - както almadji написа - каза му, че се уморила.
А и защо тя се засили да се тества, при условие, че бащата може да се окаже подходящ донор. Не видях него да са го тествали, пък и други роднини сигурно имат. Абе поредната драма в болницата.
Смятам, че отговорът вече е даден:
Нора има проблем, тя ако беше добре психически нямаше да тръгне да се реже. Смята, че така изкупва вина, като жертва себе си за някой друг. Та нещата са далеч по-дълбоки от просто малоумна история.

Честито Благовещение на всички!

Дано възможно най-бързо ни споходят добри вести!
Бъдете здрави!

# 642
  • София
  • Мнения: 8 932
Честно казано дори не разбирам, защо Нора е чак толкова зле психически. Тя е лекар, би трябвало да е наясно, че пациентите умират. Освен това не виждам нейната вина в смъртта точно на онзи пациент. Пък и кой изкупва вина със същото престъпление?

# 643
  • София
  • Мнения: 2 305
Този сезон върви много мрачно - Захариев - изоставен, нещастен, брадясал; Ковачев-Гринчи-Огнянова - нерви и караници; Нора - пребиха я, медиен скандал, сега съвсем я психясаха; Тасев - Стаменова и другите колеги... Confused
Миналия сезон Жени ни дойде в повече, но те са решили, че ни е харесало и ни увеличават дозата.Rage
Да дават повече Пенев и Кунка за компенсация Stuck Out Tongue Winking Eye

# 644
  • Мнения: 6 159
Този сезон ми е доста  бозав и даже не виждам какво да коментирам .

Общи условия

Активация на акаунт