Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 39 215
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Да, wella 12/81 ми е другият фаворит, няма да съжаляваш, особено ако сложиш и коректор. Успех и сподели резултата.

# 691
  • Мнения: 4 734
Търся си хубава безамонячна боя пепелно русо на ниво 8-ца.. До сега ползвах Лореал Иноа 8.1, в началато беше ОК, но сега нищо пепелно няма... А косата ми е с оранжево/червеникав подтон, тъмно руса е, но не мога да добия пепелен оттенък. И тонер на Престиж слагам и същото, жълтее и това е... Някой с подобен проблем да е открил решение?

# 692
  • Мнения: 9 991
Търся си хубава безамонячна боя пепелно русо на ниво 8-ца.. До сега ползвах Лореал Иноа 8.1, в началато беше ОК, но сега нищо пепелно няма... А косата ми е с оранжево/червеникав подтон, тъмно руса е, но не мога да добия пепелен оттенък. И тонер на Престиж слагам и същото, жълтее и това е... Някой с подобен проблем да е открил решение?

# 693
  • Мнения: 198
Аз използвам вела 12/81 за втори път, но не съм слагала коректор до сега. Първоначално ми е доста сиво, но след второто измиване е добре. С 9ка оксидант. Може ли съвет за коректора, за да го пробвам?



Да, wella 12/81 ми е другият фаворит, няма да съжаляваш, особено ако сложиш и коректор. Успех и сподели резултата.

# 694
  • Мнения: X
Защо ти е да го пробваш, след като първоначално ти е доста сиво? С коректор ще е още по-сиво...

# 695
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Търся си хубава безамонячна боя пепелно русо на ниво 8-ца.. До сега ползвах Лореал Иноа 8.1, в началато беше ОК, но сега нищо пепелно няма... А косата ми е с оранжево/червеникав подтон, тъмно руса е, но не мога да добия пепелен оттенък. И тонер на Престиж слагам и същото, жълтее и това е... Някой с подобен проблем да е открил решение?

Аз вчера се боядисах 8.1 от 9.0 , защото с 9-ката ми жълтее и реших да я потъмня. Не мога да дам сега отзив дали е добър цвета чак след няколко измивания ще пиша. Използвам REF , шведска боя професионална.

# 696
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Може ли да помоля за снимка и с какъв процент окислител се прави?

# 697
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Menerva ако питаш мем аз се правя с 6 оксидант. Ще ти снимам боята , не си цитирала и не разбрах кого питаш?

# 698
  • Мнения: 470
Естествената ми коса е може би петица.
Боядисвам от години на ниво 10,но все неуспешно изсветлени корени -вечно ставаха добре веднага след боя,но оранжевееха след няколко измивания.
За втори път ползвам Лорвен 1021 и съм очарована-коренът изсветлява достатъчно до бяло русо,имам и сиво лилавеещ оттенък.Доста е силна-двоен оксидант 12% слагам,но пък крайният резултат е перфектен!

# 699
  • Мнения: 1 600
На мен пък от Лорвен корените ми станаха оранжеви,ужас. Но имам още половин боя и ще я смеся с допълнително изсветляващата им добавка и ще видим,дано е по-добре

# 700
  • Мнения: X
С кой номер са ти станали оранжеви? И аз имам добро мнение за Лорвен.

# 701
  • София
  • Мнения: 939
Здравейте момичета, от известно време ви чета и научих за коректорите от вас. Боядисвам се пепелно русо с боя 8.1, но винаги ми жълтее, вместо да има сив печелене отенък. Може ли да ме посъветвате какъв коректор и на коя марка да си купя, колко да слагам в боята и слага ли се допълнително оксидант към коректора? Извинете ме за многото въпроси и ви благодаря предварително русокоси феи!

# 702
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Menerva ако питаш мем аз се правя с 6 оксидант. Ще ти снимам боята , не си цитирала и не разбрах кого питаш?
Извинявам се, да към теб ми беше въпроса, защото и мен нещо напоследък ме влече към 8-те но те моля, ако не е проблем, разбира се, може ли да си снимаш косата да видя крайния резултат 🌷

# 703
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Лорвен години ползвах 1001.1 . Спазят ли се точно пропорциите и времето за стоене с боята грешка няма. Хард боя е обаче,затова и постоянно търсех нещо по-щадящо и добре работещо.

# 704
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Menerva ако питаш мем аз се правя с 6 оксидант. Ще ти снимам боята , не си цитирала и не разбрах кого питаш?
Извинявам се, да към теб ми беше въпроса, защото и мен нещо напоследък ме влече към 8-те но те моля, ако не е проблем, разбира се, може ли да си снимаш косата да видя крайния резултат 🌷

Снимката не е много хубава, сама се снимах на вън сега. Това е нанесено върху 9.0 цвят , основа обаче.

Общи условия

Активация на акаунт