Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 39 386
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 898
На мен цвета много ми харесва, но мисля че подхожда на жени с бала кожа, тип скандинавки и полякини.

# 676
  • Пловдив
  • Мнения: 606
И аз имах такъв период,боядисваха ми корена в пепелна седмица,но падне ли боята с миенето,отдолу си ставаше топъл кафяв нюанс,израстваше и много ме дразнеше,дори и русото някак ставаше по-тъмно и убито с боядисването на корените в тъмно. Та и аз много трудно си върнах цялостния рус цвят, повече не бих си правила подобни експерименти. А твоят тъмен корен с боя или супра го поддържаш сега? Наистина е въпрос на вкус,на мен много ми харесва
Задължително супра и после боя. Само с боя става рижавеещо. Ще пробвам боята на Вела Колестон, тук казаха че се справя с корена без супра. Ще я пробвам да видим на мен как ще ми повлияе.

# 677
  • Мнения: 198
В нотино имат в момента 20% намаление да доста продукти! Може да разгледате Simple Smile аз се възползвах от велла 👌🏻

# 678
  • София
  • Мнения: 974
Някой може ли да сподели мнение за силно изсветляващата боя Platinum? Дали се справя добре с тъмен корен ( ниво 5)?

# 679
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Аз лично не бях доволна за тъмен корен от нея.

# 680
  • София
  • Мнения: 974
Благодаря, добре че не избързах да поръчам.

# 681
  • Мнения: 43
Здравейте прекрасни блондинки 😀
Хайде и аз да се присъединя към темата с молба, ако някоя от вас може да ми посочи фризьорски салон в София, в който могат да постигнат този цвят.

Имам приятелка рускиня която се прави с 9 колестон от супермаркета и и става така.Основата им е друга,каквото и да намажат става супер хубаво русо без оранжево-червени отенъци.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 857
Да, при естествено светли и тънки коси едва ли е трудно да се постигне. Но моята например бълва жълто и оранжево на поразия. Това е най-русото, което съм била, мисля, с техника с тупиране в корена. Залагам на пясъчно русо.

Скрит текст:

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Много приятно русо. И добре направено.

# 684
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Аз си поръчах от Златна рибка 8.72 на боята Platinum - нали е на промоция... Simple Smile Ще дам отзиви, но след седмица някъде. Моята коса обаче е светла, към 7-ца и нямам проблем с каквато и да е боя, откъм изсветляване.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Бързам да похваля Permesse, при моят корен, който си е 4ка,и е ужасен 12.1176 с оксидант 12,много хубав цвет, корен без разлика почти! Пише, че с техния тонер, който веднага ще закупя се вдига с още един тон. От рибата бях я взела. А да ми препоръчате розово - рус цвят, безамонячна, така да си я боядисам цялата, но да се отмие, разбира се. Нещо безредно.

Последна редакция: пт, 05 юни 2020, 16:00 от ivka_smile

# 686
  • Мнения: 1 600
Ще трябва и аз да я пробвам. И моят корен е ужасен. А розово,пробвала съм на Лорвен, имам и на Гарниер,но нея не съм още. С Лорвен стана много нежно и красиво и въобще не ми изтощи,някакъв пастелен май се водеше цветът

# 687
  • София
  • Мнения: 974
Аз точно заради промоцията се чудех на Platinum, но се отказах и поръчах Permesse , но 12.131. Още не съм се намазала, но ще споделя когато го направя. Боря упорит червен пигмент на ниво 5.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Platinum както писах по - рано с моя корен - не сработи.

# 689
  • Мнения: 992
Аз пък си купих вела колестон 12.81 най-накрая. Не знам кога ще я пробвам защото скоро се боядисах. имам и още от алфапарф и оsp. В магазина имаше и тази боя permesse, но аз не я бях чувала и въобще не я отразих. Корена изглежда доста добре на снимката и щом е 4 ка. Моя е седмица Simple Smile
Аз пък се матирах онзи ден много успешно с бюти 02 . То малко тъпо след професионална боя да сложа друга от 3 лв, но нещо ме дразнеше. Намазах си корена и стоях 15 минути най-много, после разредих и си обллях дължините. Ами много готино си получи и с всяко измиване лекичко се отмива и става много приятен цвят без жълто. Даже не знам дали да го нарека матиране защото боята за корените не съм я разреждала. нещо като мини боядисване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт