Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 38 843
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ами 15 мл са си много, не разбирам точно какво си сложила, но предполагам, че е коректор.

# 736
  • Мнения: 197
Да, при мен сд получи абсолютно същия ефект 😀 маха се сивото на второ измиване


Момичета шок и ужас при мен. Боясисах се с 12/81 на Вела колестон с 12% и сложих 15 мл от специсл мих перманентен цвят със същото количество оксидант ииии станах мнооого сива на места синя 🤦♀. Никога вече. Много се чудих да сложа ли тая перманентна боя, голяма грешка. Надявам се да се измиии. Опитах да се снимам, но не мога да докарам истинският цвят.
Прикачам снимка

# 737
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Ами 15 мл са си много, не разбирам точно какво си сложила, но предполагам, че е коректор.
Да, коректор. Ами то никъде не пише колко се слага.Това беше най-малкото отбелязано на тубичката, добре че не се полакомих половината да сложа, че.... 🤦‍♀️Дъщеря ми каза, че поне ми пъдчертава сините очи😂

# 738
# 739
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
15 мл коректор е страшно много, на толкова светла коса повече от 2-3 см е рисковано да се слагат, ама така е, човек се учи от грешките си 😊 и аз преди години се сдобих така с лилаво теме 😂 лошото беше, че, за беля, не пожела да се измие по никакъв начин и се наложи фризьорката ми да ме мие с "американския шампоан" 😊

Общи условия

Активация на акаунт