Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 39 217
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
lina&,много благодаря, чудесно е станало 😍, поръчах и аз току-що 8.0 и 8.1 с 6% но на Лонда профешънъл 😊

# 706
  • Мнения: 1 600
Понякога имам чувството,че косата ми е дефектна... Правих се с 1021,точно както си му е редът и корените станаха много оранжеви и ужасни.   ще пробвам някой път и друг номер. 1000.1 ли би станало най-светло на много тъмен упорит корен като моя?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Christina, 1018 според мен, заедно с подсилвателя, ако държиш на тази боя.
Jeni E, коректора се слага КЪМ разбърканата боя с оксидант,с която си се боядисваш нормално.

# 708
  • Мнения: 148
Обмислям да се разделя с част от коректорите на Oway - ash, blu, red, gold, green. Ако някой се интересува, да ми пише Simple Smile


Останаха свободни red, gold, green.  Simple Smile

Последна редакция: пн, 08 юни 2020, 10:48 от Anelia Dimitrova 649961

# 709
  • Мнения: X
Затова не си остана много доволна. 1018, 1081 или най-новият им цвят 12.81 ти трябва. Hands V
Скрит текст:

# 710
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Май вече повече марки взеха да правят такива супер изсветляващи нюанси с добър ефект.. Въпросът вече е и да се избере според това доколко щадяща е боята за косата. От години съм само с Wella, косата ми е в отлично състояние, не ми дразни и скалпа. Сега пробвах Permesse, ще преценя с коя да остана.

# 711
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз забелязвам, че любимите ми бои с лилав подтон правят такива номера и оставят жълти/оранжеви корени. Много ме е яд, защото обожавам пепеляво-лилаво, но не се получава в корена без супра, а вече не ми се губят няколко часа в боядисване и му търся лесното ... Уви Simple Smile

# 712
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Точно така, Shiny, и аз това съм забелязала, веднъж нямаше моя номер на Wella, пробвах такава с виолетов, съвсем съседен номер - оранжев корен. Пробвала ли си да слагаш виолетов коректор в боята, тогава, трябва да стане.

# 713
  • Мнения: 1 466
Момичета,аз се боядисвам с Wella Koleston Perfect,която сега е с нова опаковка - Perfect Me+ ,бях си купила голяма опаковка 1 литър оксидант Welloxon 9 vol.Мислите ли,че ще мога да смесвам от  оксиданта за старата боя с новата  или са сменили и неговата формула? Nerd

# 714
  • Мнения: 198
Аз също използвам новата на Вела със стария оксидант 9ка, не виждам разлика



Момичета,аз се боядисвам с Wella Koleston Perfect,която сега е с нова опаковка - Perfect Me+ ,бях си купила голяма опаковка 1 литър оксидант Welloxon 9 vol.Мислите ли,че ще мога да смесвам от  оксиданта за старата боя с новата  или са сменили и неговата формула? Nerd

# 715
  • Мнения: 1 600
Wdv,подсилвателят 1:1 се смесва с боята,нали?

# 716
  • Мнения: X
Ако питаш за Лорвен 00.00, не знам. Не са дали никаква информация... За коректорите също няма хубава, подробна информация. Имай в предвид, че той може и да подсили изсветляването, но може и да разреди пигмента (наскоро някой сподели подобно впечатление за Алфапарф). Не съм сигурна, че бих го ползвала. Hands V

# 717
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Да, за съжаление при мен с усилителя на Алфапарф и 11.11 точно така се получи, косата ми беше ужасно жълта след това, явно доста разрежда и трябва задължително да се сложи и коректор за да стане хубав цвят.

# 718
  • MJF
  • Мнения: 334
Здравейте, момичета,

Бихте ли ми препоръчали матиращ шампоан?

# 719
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Точно така, Shiny, и аз това съм забелязала, веднъж нямаше моя номер на Wella, пробвах такава с виолетов, съвсем съседен номер - оранжев корен. Пробвала ли си да слагаш виолетов коректор в боята, тогава, трябва да стане.

Ами, аз за себе си стигнах до извода, че много зависи от виолетовия коректор. На селектив виолетовото е с доминиращо синьо и се получава долу-горе добре. За разлика от него, обаче, виолетовото на Compagnia del Colore e повече червено в сместа и подсилва топлия оттенък. Аз така или иначе задължително добавям синьо, или пепеляво (което е реално двойно синьо - 0,11 е на селектив) и обикновено е добре. НО, имайте предвид, че поддържам по-тъмен корен и много рядко се случва да е всичко перфектно без супричка. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт