Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 39 615
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 198
Здравейте, туко що се намазах с тонера на престиж... на опаковката обаче пише 10 мин. Вие по колко седите?

# 616
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Здравейте, туко що се намазах с тонера на престиж... на опаковката обаче пише 10 мин. Вие по колко седите?

Зависи кой, зависи на каква основа...

# 617
  • Мнения: 198
Извинявам се, не бях определила напълно. Основата на косата е 10ка взех тонер перлен цвят. Правя го за освежаване и махане на лвко жълто. Просто ми е чудно дали е проблем ако седя повече


Здравейте, туко що се намазах с тонера на престиж... на опаковката обаче пише 10 мин. Вие по колко седите?

Зависи кой, зависи на каква основа...

# 618
  • София
  • Мнения: 1 752
Не е проблем, аз съм стояла и час.
При мен за 10 минути ефект няма.

Да похваля арлен - бърза доставка, добро опаковане, коректно отношение, 2 мостри и персонализиран код за отстъпка 5%

# 619
  • Мнения: 2 846
Някой пробвал ли е на боя Permesse , цвят 9.176 -  много светло русо наситено пепелно перлено?

Аз съм я ползвала. Става доста по-тъмно от нормална 9-ка, заради многото пепелно. После се отмива и става много хубав, естествен цвят.
Благодаря ти 🌺 само още един(2) въпроса 😊... а като боя имаш ли спомен дали е щадяща или по- агресивна и като трайност как е?

# 620
  • Мнения: 36
Някой пробвал ли е на боя Permesse , цвят 9.176 -  много светло русо наситено пепелно перлено?

Аз съм я ползвала. Става доста по-тъмно от нормална 9-ка, заради многото пепелно. После се отмива и става много хубав, естествен цвят.
Благодаря ти 🌺 само още един(2) въпроса 😊... а като боя имаш ли спомен дали е щадяща или по- агресивна и като трайност как е?
Аз се боядисах точно преди 1 седмица с тази боя, само че номер 12.176. Корените ми оранжавеят (но може би, щото поръчах с по слабия оксидант) но след това косата ми си беше супер мекичка, не усетих да е много агресивна. На мен лично много ми хареса.

# 621
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Йоана, 9% ли поръча и колко време стоя с боята?
Аз последно се боядисан с 9.31 на Олио сета с 12%, стоях общо около час, 40 минути под шапка и се получи доста добре. С малко син коректор стана чудно, но бързичко падна цвета и сега жълтее, а корена е рижав.
Харесват ми перлени цветове напоследък, чудя се дали да пробвам 12.176 с 9% или някоя 10-ка с 9% и шапка заради корена.

# 622
  • Мнения: 2 846
Скрит текст:
Някой пробвал ли е на боя Permesse , цвят 9.176 -  много светло русо наситено пепелно перлено?

Аз съм я ползвала. Става доста по-тъмно от нормална 9-ка, заради многото пепелно. После се отмива и става много хубав, естествен цвят.
Благодаря ти 🌺 само още един(2) въпроса 😊... а като боя имаш ли спомен дали е щадяща или по- агресивна и като трайност как е?
Аз се боядисах точно преди 1 седмица с тази боя, само че номер 12.176. Корените ми оранжавеят (но може би, щото поръчах с по слабия оксидант) но след това косата ми си беше супер мекичка, не усетих да е много агресивна. На мен лично много ми хареса.
Благодаря 😊 ще взема да пробвам, дано е ОК 😉

# 623
  • Мнения: X
Колко често боядисвате корените си? Дали е възможно на втора седмица след боядисване на цялата коса да боядисам само тях без дължините или ще стане неравномерен цвета?

# 624
  • Мнения: 36
Йоана, 9% ли поръча и колко време стоя с боята?
Аз последно се боядисан с 9.31 на Олио сета с 12%, стоях общо около час, 40 минути под шапка и се получи доста добре. С малко син коректор стана чудно, но бързичко падна цвета и сега жълтее, а корена е рижав.
Харесват ми перлени цветове напоследък, чудя се дали да пробвам 12.176 с 9% или някоя 10-ка с 9% и шапка заради корена.
Да, 9% поръчах понеже ме беше страх да не я изгоря много, а и боята не познавах дали е агресивна иии за това. Стоях около 45-50 минути. Иначе там където ми беше по светла косата си стана много хубаво перлено пепелно.
Скрит текст:
Някой пробвал ли е на боя Permesse , цвят 9.176 -  много светло русо наситено пепелно перлено?

Аз съм я ползвала. Става доста по-тъмно от нормална 9-ка, заради многото пепелно. После се отмива и става много хубав, естествен цвят.
Благодаря ти 🌺 само още един(2) въпроса 😊... а като боя имаш ли спомен дали е щадяща или по- агресивна и като трайност как е?
Аз се боядисах точно преди 1 седмица с тази боя, само че номер 12.176. Корените ми оранжавеят (но може би, щото поръчах с по слабия оксидант) но след това косата ми си беше супер мекичка, не усетих да е много агресивна. На мен лично много ми хареса.
Благодаря 😊 ще взема да пробвам, дано е ОК 😉
Дано, надявам се и на теб ти хареса боята. 😊

Колко често боядисвате корените си? Дали е възможно на втора седмица след боядисване на цялата коса да боядисам само тях без дължините или ще стане неравномерен цвета?
И аз това се чудя дали да пробвам, нали скоро се боядисах цялата ама корена искам да не оранжавее и сега се чудя дали да мацам пак или да чакам повече....

# 625
  • Варна
  • Мнения: 3 087
На 20 дни поне. Сега е топло времето и корена ще хване добре.

# 626
  • Мнения: 152
Здравейте прекрасни блондинки 😀
Хайде и аз да се присъединя към темата с молба, ако някоя от вас може да ми посочи фризьорски салон в София, в който могат да постигнат този цвят.

В началото на месеца ходих на фризьор и ми направиха балеаж, но стана светло жълто 😟
Яд ме е, но здраве да е!
Мечтая си да намеря фризьор, който да ми направи точно този цвят. Това е така нречения air tuch, нооо като гледам тук в България никой не го прави за съжаление. Руснаците са направо страхотни в това. Гледах много и направо изумителни цветове.
Благодаря ви 😀

# 627
  • София
  • Мнения: 1 752
Рускините имат по-светла основа, обикновено 7-8 и затова се получава този цвят. Освен салон Inspire не се дещам къде може да го направят

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 3 746
Точно така 🤔. За постигане на този цвят е важна основата, а повечето рускоговорящи са със светли коси- 7,8, че даже и 9 и без червен пигмент. Ако някой фризьор започне да постига този цвят при испанките или гъркините, тогава ще го призная 😉 за гуру.

# 629
  • Мнения: 152
Много благодаря момичета! Heart

Общи условия

Активация на акаунт