СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 468
  • 753
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 491
Следя непрекъснато някакви неща и затова пиша със съкращения. Аз не знам какви трябва да са тезите. На него като му кажат няколко изречения, пише точно няколко изречения и нито думичка повече.

# 361
  • Мнения: 6 587
А Дидева къде изчезна?

# 362
  • Мнения: 21 455
А, тук съм си. Просто няма какво да пиша. Simple Smile

# 363
  • Мнения: 45
Здравейте,искам за попитам имали майки на дечица посещаващи курсове в школа Регалия,да попитам нещо ако е удобно?


Поздрави

# 364
  • Мнения: 6 587
Дидева, някак по- спокойно ми е като си наоколо😉

# 365
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Радвам се, че в тази тема сме се събрали по-трезвомислещи. При нас учебният процес тече с пълна сила и във всяка малка пауза се яде.

# 366
  • София
  • Мнения: 3 561
Децата нагледно доказват, че гладна мечка хоро не играе Simple Smile

# 367
  • София
  • Мнения: 9 110
Все повече си давам сметка колко са натоварени всъщност Flushed .
И малко весело - днес четох някаква смешка в стил:
2039 година:
- Ти къде си завършил?
- По БНТ 2 - и основното и средното.
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 368
  • Мнения: 21 455
Аз се изморих само като чета колко учат, представям си какво им е на децата. Joy

# 369
  • Мнения: 6 587
Да, пък другият от смешката бил завършил по БНТ 4😃

Те май повече се изнервят, отколкото да се изморяват. Ако заданията идват регулярно, а не се изсипват като градушка, няма и да се нервят🧘♀

Днес имаме съфорумка, която е обявена от Моника за гениална и  за математическа фея! Благодаря ти!:sparkling_heart:

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 18:16 от Biserka_a

# 370
  • Мнения: 7 279
Извода след ден трети от дистанционното обучение е :"сега уча повече , от колкото като си ходя на училище , но без да ми преподават...".
Уморихме се , и деца и родители, а кой знае още какво предстои...Само здраве да е !

# 371
  • Мнения: 6 926
Аз съм парцал само от слушане. А днес са от 9 до 19, защото имаха и школи. Аз и 3 (три) не мога да изкарам по никой предмет (с изкл. на мат.), та Дикси, поздравления! Но и децата много ме впечатляват. Защото никой не иска от тях да ходят и на школи, а те бяха на школа и решаваха задачи от национален кръг на олимпиадата без да е ясно, дали изобщо ще се проведе, а дори и да се проведе не всички са се класирали. Но участват, питат. Освен това винаги могат да се измъкнат, че не им работи микрофон или подобно, а това не се случва. Ако някой не знае си казва, че не знае и казва кое го затруднява. Ако някое дете сгреши, учителят започва да му дава още и още подобни примери, докато не се убеди, че детето ги е разбрало. Оценки никой не пише. Целта е да се научат. Дори днес по някой предмет им казаха да не си снимат и пращат домашното, то е за тях, ако искат да научат, ще го напишат, пък и следващия час щели да започнат с проверка на правилността на домашното и ако учителят реши винаги може да разбере, кой го е написал. Направо се влюбвам в нашите учители.

# 372
  • София
  • Мнения: 11 998
Да не пренаредите заявлението за участие в приема? Laughing

# 373
  • Мнения: 6 926
Да не пренаредите заявлението за участие в приема? Laughing
Няма такава опасност. Важно е, какви са интересите на детето, а те не са мат и инф. Но не мога да си кривя душата колко съм впечатлена.
Но да кажа, че според детето има голяма разлика между дистанционното и присъственото провеждане на часовете. Когато е там в голяма част от часовете дисциплината е толкова лоша, че чак не чува какво се преподава. Пречат си. Пък и сега няма как да се ядосвам на НЕвръщането на контролни Simple Smile.

# 374
  • София
  • Мнения: 7 190
Като слушам колко е ужасена моята приятелка от дистанционното обучение във ФЕГ, хич не знам как ще ви хареса там след СМГ. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт