СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 464
  • 753
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 6 926
Като слушам колко е ужасена моята приятелка от дистанционното обучение във ФЕГ, хич не знам как ще ви хареса там след СМГ. Simple Smile
Ама то няма ли да свърши тази карантина до септември? Моля те, нека в следващите 5 години няма такъв кошмар пак Simple Smile

# 376
  • София
  • Мнения: 7 190
Мисля, че на всички ни е ясно колко е показателна организацията на това форсмажорно обучение за самото училище.

# 377
  • Мнения: 47 981
Е щерката си учат, поне по френски и български, ама нещооо някои са се заели за отсъствия, което е пълен смях, предвид че часове има цял ден във всички платформи ( след като школо нещо май така и не проработи напълно за нас).
И в двете училища има учители, които веднага се ориентираха и стегнато почнаха, и други които или не се появиха, или надробиха смешки Simple Smile.
Но ние също организиране хоум офис за няколкостотин души последните дни и може би заради това съм леко зен. С желание ще влязат в крачка.

# 378
  • София
  • Мнения: 7 190
Детето на моята приятелка е 10 клас във ФЕГ и нещо не е розово положението с дистанционното обучение.

# 379
  • Мнения: 6 926
Аз вече съм мега отвратена от писанията в темата за АК. Не зная дали от стоенето вкъщи съм станала по-раздразнителна или нещо друго, но такова самочувствие и такова отношение, че към днешна дата се отказвам дори да се явява на изпит. Даже бих се възползвала ако предложат опция да си взема таксата, в крайна сметка аз съм платила да се яви на изпит на 22.03, за друга дата може да съм имала други ангажименти. Не бих могла да търпя това 5 години (и то срещу заплащане), предпочитам 18-то ако се издъни на нво, пък с парите за таксата ще си ходи на извънкласни каквито я влекат. Със стоенето вкъщи преосмислям много неща на спокойствие.

# 380
  • Мнения: 5 234
Е, АК предполагам, че едва ли имат нещо общо с потребителите в някаква бг мама тема?

# 381
  • Мнения: 21 455
Попрехвърлих темата, заинтригувана от писаното тук. Нищо ново под слънцето. Все едно не сте му свикнали на горския обитател. Joy

# 382
  • Мнения: 6 926
Не беше само той. И изведнъж се включиха хора, които си споделиха и разочарованията, които са притеснителни.
И друга суетня ми направи впечатление, но здраве да е. Премислям за АК, за да не мисля за вируса.

# 383
  • София
  • Мнения: 11 998
Аз вече съм мега отвратена от писанията в темата за АК. Не зная дали от стоенето вкъщи съм станала по-раздразнителна или нещо друго, но такова самочувствие и такова отношение, че към днешна дата се отказвам дори да се явява на изпит. Даже бих се възползвала ако предложат опция да си взема таксата, в крайна сметка аз съм платила да се яви на изпит на 22.03, за друга дата може да съм имала други ангажименти. Не бих могла да търпя това 5 години (и то срещу заплащане), предпочитам 18-то ако се издъни на нво, пък с парите за таксата ще си ходи на извънкласни каквито я влекат. Със стоенето вкъщи преосмислям много неща на спокойствие.
Ееее, стига де, не може да се оставиш Ежко и няколко ежкоподобни да ти повлияят. Wink Не може да му мине през бодлите колко лошо се отразяват писанията му върху училището, но училището си е добро и прекрасни деца учат в него. Решението ще си го вземете сами, има достатъчно аргументи "за" и "против", но не слагай на кантара Ежко. Навремето подобен потребител, с подобни писания отказа хора от СС, пък я виж какви читави родители има в него /моя милост визирам, ако някой не се е сетил Joy /

# 384
  • Мнения: 3 491
Свидетел съм само на обучението на малкия ми син, защото се случва пред мен. Големият има онлайн уроци само по математика, всичко друго, по думите му, са зададени задачи чрез съобщения. Не ми остава време да ги проверя по ред причини с това извънредно положение. Мисля си, че каквото е научил досега, това ще бъде за тази учебна година.
Аз съм в някакъв хипохондричен филм, защото леко подкашлям. Дано да е така, защото си направих офис в градината и стоя предимно навън...

# 385
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Аз сега си представих една 5 годишна карантина и нашите деца да кандидатстват направо за Университета:)

Аз също следя темата за АК. Това, което се случи може да се окаже полезно за нас, защото се поуспокоихме, пренастроихме сме...стресът за изпитите понамаля.

# 386
  • Мнения: 710
Аз не знам пука ли му вече на някой за изпитите..
Ясно, че и на тях ще им дойде времето, но вече изобщо не ги мисля.

# 387
  • София
  • Мнения: 7 190
Слязохме от ниво 5 до ниво 2 или 1  в пирамидата на Маслоу. 😁

# 388
  • Мнения: 21 455
И в заявлението за кандидатстване след седми клас:
1. Завършил по БНТ 2
2. Завършил по БНТ 4
3. Започнал по Zoom, но не завършил....
Всичко ще е наред накрая, поне така се надявам, но е добре някои учители да преосмислят обема на задължителните задания. Сега товарят децата повече, отколкото когато занятията бяха присъствени.

# 389
  • Мнения: 47 981
Че ние тия за университета отписахме...гаджето в Германия трябваше и той да държи матури,и те май ще отпаднат... изобщо в момента не се знае нищо. Но е така за всички, по целия свят ( изключва Англия...)

Общи условия

Активация на акаунт