СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 14

  • 22 460
  • 753
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 607
При моята девойка е проблема с шестокласният материал по математика, сама си казва, че все едно го е изтрила. За Литературата няма проблем.

# 451
  • софия
  • Мнения: 25 452
Вече не знам моята какво знае, какво помни и какво не. В момента не мога да мисля за това. Ще изчакам да кажат какво и кога ще се прави и тогава ще се прави разбор.
Иначе и аз мисля, че ще им сложат повече материал от 6 клас, което е нормално. Но предвид това, че не се знае знае ли се, предпочам да преговори, когато има някаква яснота. Ако я карам да преговаря сега, до май-юни пак ще е забравила.
В пълна безтегловност и безвремие сме в момента.

# 452
  • Мнения: 8 228
Моят си прави тестове от разните книжки с ПИ, които имаме вкъщи. Така де факто и постоянно преговаря, защото там има много разнообразни задачи. Сега като започнаха виртуалните класни стаи вече и за новия материал не се притеснявам.
На него му се ходи на училище. Тъпо било да е цял ден пред лаптопа.

# 453
  • Мнения: 6 586
Накрая няма да искат да ползват никакви устройства.

# 454
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Щерката щом взе сама да оставя телефона, натам вървят нещата, Биси Wink
Иначе, учението е проформа. Стоят пред лаптопите от 8.50 до 11,30 и това е. Имат да правят разни презентации по разказвателните, но срок нямат. Ще видим как ще потръгнат нещата следващата седмица.

# 455
  • софия
  • Мнения: 25 452
Извинявайте, че мрънкам, но ако децата  знаят кога да седнат за "обучение", са щастливци. Нашата госпожа по музика се е появила по някое време сутринта и е дала домашно за следобяд. Не е драма домашното, хаосът е изнервящ.
Госпожата по бел с огромното домашно е казала, че не иска да го изпращат, да си го пазели.
Откакто започна "дистанционното обучение" виждам детето по-рядко и от преди, а съм вкъщи.

# 456
  • Мнения: 6 925
Добре де, а защо са такива сроковете? Домашното винаги се е давало от единия час за следващия път, когато децата имат час. Така по музика може всеки ден да им дават домашни...

# 457
  • Мнения: 6 586
Ми ще си го пазаят, я! Ако може и в сейф , защото ще има висока стойност, когато всичко премине.
Звънче, а дали се проверява такъв обем домашни?...
Що се халосват така тези хора.

# 458
  • софия
  • Мнения: 25 452
Добре де, а защо са такива сроковете? Домашното винаги се е давало от единия час за следващия път, когато децата имат час. Така по музика може всеки ден да им дават домашни...
По програма днес имат час.
Охххх, добре, че е петък. Дано другата седмица е по-подредено.

# 459
  • София
  • Мнения: 3 561
При набора рефренът е "Имайте търпение"... То ще свърши извънредното положение, докато тръгне евентуално синхронно дистранционно обучение. И после някой ще ми говори за равнопоставеност. Bull shit e цялата работа.

# 460
  • софия
  • Мнения: 25 452
Много мразя да ходя на вилата, защото майка някак е успяла да превърне ходенето там в задължение и правене на неща, които тя иска, когато тя иска. С тази карантина усещам, че ако времето е хубаво следващата седмица бих отишла с удоволствие. На час път е от София и почти няма хора. Scream

# 461
  • Мнения: 6 586
За мен , в този 6лучай по- добре работи самоподготовката. Няма нужда някой да дава безброй домашни, а да не се преподава.

# 462
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Много мразя да ходя на вилата, защото майка някак е успяла да превърне ходенето там в задължение и правене на неща, които тя иска, когато тя иска. С тази карантина усещам, че ако времето е хубаво следващата седмица бих отишла с удоволствие. На час път е от София и почти няма хора. Scream

Ако не затворят София:(

# 463
  • софия
  • Мнения: 25 452
От безбройни домашни не остава време за самоподготовка.

# 464
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Много мразя да ходя на вилата, защото майка някак е успяла да превърне ходенето там в задължение и правене на неща, които тя иска, когато тя иска. С тази карантина усещам, че ако времето е хубаво следващата седмица бих отишла с удоволствие. На час път е от София и почти няма хора. Scream

Ако не затворят София:(
Живея на 30 км. от София. От понеделник всички столичани с имоти в региона са се изнесли в нашата община. Поне да си седяха в имотите. А те са плъпнали навсякъде. Моля ви, спазвайте карантината. Тя не е за да си ходим на вилата. А оплюваме масово тези, които след 13.03. отидоха на Банско. От вчера всичките ми клиенти (работя в общинска администрация) са не местни жители и идват с репликите: "Ние щото не сме на работа, та решихме да дойдем тук и сега, нали, няма опашки да си оправим имотите / платим данъците", "Ма нас вирусът не ни плаши. Вас като ви плаши, стойте си в къщи", "Ма аз не съм болен (подсмърчайки)". Аз ли нещо не разбирам - в отпуска ли ни пуснаха, или сме в извънредно положение?
Можете да ме убиете с камъни!

Общи условия

Активация на акаунт