Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 038
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 873
Има ли някъде работеща книжарница?
"Дивапо" в Кючука работи.

# 61
  • Мнения: 1 210
Момичета, ръкавици по повечко бройки да сте засичали някъде в Кючука?
Ръкавици купих днес от аптеката в блока срещу поликлиниката на Събота пазара

# 62
  • Мнения: 2 570
Днес ходих до магазина за торбички зад Торакс и беше затворен.
Хулиганка, за аптеката на ъгъла ли говориш? 36.6?

# 63
  • под тепетата
  • Мнения: 9 262
Аз си взех ръкавици от Марешки в  ДКЦ2.

# 64
  • Мнения: 1 210
Днес ходих до магазина за торбички зад Торакс и беше затворен.
Хулиганка, за аптеката на ъгъла ли говориш? 36.6?
Не, аптека Диа Фарм, в панелния блок срещу поликлиниката, цяла кутия си купих

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 18:25 от huliganka

# 65
  • Мнения: 2 570
Ех, как ме е яд, днес минах покрай Събота пазара, спрях на 2 аптеки там и нямаше. Утре ще мина през Марешки в ДКЦ 2, че ми е на една крачка. Благодаря, момичета, че споделяте.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Ръкавици имаше и в Метро онзи ден - 100 бр. взех за около 11 лв.

# 67
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Днес към 13:30 часа минах с колата пред Метро Тракия. Имах желание да влезна в магазина, ако няма хора, но отпред на опашка чакаха над 20 човека. Отказах се. Ако някой е ходил, може ли да сподели дали се влиза бързо в   магазина?

ПП - магазинчето за торбички зад Торакс работи май само преди обед. Няколко дена поред ходих, преди да го хвана отворено.

Последна редакция: пн, 23 мар 2020, 21:46 от `ТуиГ

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
‘ТуиГ, пускат на траншове по седем-осем човека,  пак през толкова минути. Опашката се измества бързо.

# 69
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря! Наистина ме уплашиха толкова хора в дъжда днес.

# 70
  • Мнения: 2 779
Здравейте! Моля, препоръчайте ми зоомагазин, от който можем да си купим малка сухоземна костенурка. Благодаря Ви🤗

# 71
  • Мнения: X
Здравейте! Моля, препоръчайте ми зоомагазин, от който можем да си купим малка сухоземна костенурка. Благодаря Ви🤗
Оптимист си. В нашия квартал не остана отворен магазин за храна за кучета/котки. Но за сметка на това има работеща книжарница.

Не понасям латексови ръкавици, последните пъти липсват нитрилни в Метро. А са ми жизнено необходими, не за да се пазя от вируса, а защото домакинствам с тях. Едни зеленчуци да обеля в момента без ръкавици и почва да ми се цепи кожата по пръстите. Имам запас максимум за десетина дни, та моля ви, ако знаете къде има.... Нямам претенции към цвят вече, само да са нитрилни и без талк.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Някой от Тракия да е купувал суха мая за хляб? В Лидл няма.Оказа се, че е дефицитна стока.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 40 689
А що не търсите в малките магазинчета? В нашето всичко заредиха. И мая има.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 145
А що не търсите в малките магазинчета? В нашето всичко заредиха. И мая има.
Живея до Мебелна къща и проверих около нас в малките магазинчета-никъде нямаше. Моя колежка е търсила и в Метро,и там нямало.

Общи условия

Активация на акаунт