Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 050
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 491
Май е навсякъде, но ако няма хора, едва ли ще те върнат.
Да питам и аз - мога ли да платя чужди местни данъци и такси само с ЕГН на собственика в изи пей?
Може да се плати с ЕГН, общината и имената на собственика. Аз лично платих мдт за друго населено място, само че има такса 1,20лв за превод.

# 331
  • Мнения: 2 127
Добър ден! Дали, днес има някъде  работещ Изипей?

# 332
  • Майничка
  • Мнения: 12 564
В Гранда работи.

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 3 355
Изи пей и за Пловдив имат такса за плащане на данъци - левче

# 334
  • Мнения: 2 127
Благодаря момичета!:)))

# 335
  • Мнения: 21
Къде в Пловдив зърнени закуски на Кellogg? Търси се специално froot loops, че нещо не ми се плаща 7лв за доставка.

# 336
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Дали в това ИП има физически магазин, който да работи за нощници/пижами и такива неща? Конкретно нощници за бременни търся, че ми се щеше да преценя размера на живо.

# 337
  • Пловдив
  • Мнения: 2 199
Къде в Пловдив зърнени закуски на Кellogg? Търси се специално froot loops, че нещо не ми се плаща 7лв за доставка.
В Лекситата има.

# 338
  • Мнения: 2 622
Дали в това ИП има физически магазин, който да работи за нощници/пижами и такива неща? Конкретно нощници за бременни търся, че ми се щеше да преценя размера на живо.
Магазините за бельо, които продават и пижами на 6-ти септември срещу областната управа вчера работеха.

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 3 208
Дали в това ИП има физически магазин, който да работи за нощници/пижами и такива неща? Конкретно нощници за бременни търся, че ми се щеше да преценя размера на живо.
B Pepco може да има нещо подходящо.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Николов, Хипократ на бул. България.
Благодаря, имаше час за Костадинова? Имате ли отзиви?
Много е добра, внимателна и обстойна в обясненията. Била съм и при двамата.

# 341
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Ще погледна до областна, не се сетих, че там има магазин. В Пепко има, ама нямат копчета за кърменето и не мисля, че ще е удобно, макар че ако не намеря, с преправяне малко може и да се получи. Благодаря за включването Simple Smile

# 342
  • Мнения: 2 779
Момичета, Геника дали ще работят утре...?

# 343
  • Мнения: X
Не вярвам. Утре е официален почивен ден, най-вероятно във вторник.

# 344
  • Мнения: 3 784
Къде мога да намеря отворен магазин за бижутерия утре? Търся пиърсинг за нос.

Общи условия

Активация на акаунт