КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 980
  • 748
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 943
Титания, а Венера като преминава сега през 12-тия ми дом, какви психични отклонения дава? Laughing Laughing Laughing
Това е закрила в скрити дела,в чужбина,... За психиката - отклоненията са от творческо естество Simple Smile
Закрила в скрити дела??? А за чужбина дори и не мисля... Интересно... Абе този дом си ме плаши и това е. И Луната и Хирон в наталната ми карта са там. Не го разбирам. Flushed

# 166
  • SF
  • Мнения: 21 499
Ами затова те плаши - защото имаш Луна и Хирон в 12 дом. Луната са нашите емоции, способността ни да оцеляваме, а Хирон са нашите страхове.

# 167
  • Мнения: 1 295
Титания,а какво значи за теб Венера в 10 дом?

Венера в 11 дом какви придобивки дава?

Титания, а Венера като преминава сега през 12-тия ми дом, какви психични отклонения дава? Laughing Laughing Laughing

В крайна сметка всички прогностични техники спомагат да се реализира това, което е обещано от наталната карта.

Венера "дава" само през призмата на обещаното от наталната карта.  Примерно при транзит на Венера през десети при натална в 12, може да лъснат, излязат наяве някакви тайни, скрити неща.

# 168
  • София
  • Мнения: 2 016
Замислих се, как в прогнозата от предишната седмица и квадратурите на Меркурий със тежките и значими планети се получи на практика.
Даде се свобода на хората под натиска на който подложиха правителствата си, ама тази свобода е толкова измамна ако се приеме буквално, информацията се раздуха и разшири и хората си помислиха, че всичко е приключило. В същото време ограничения и най-вече вътрешни за човека останаха. Много хора ще продължат да си спазват дистанцията и то без някой да я иска от тях от страх, няма да се втурнат към кафенета масово. Говори се и за паспорти за пътувания, ето го Меркурий и Юпитер. Вдигнаха се предпазни мерки на фона на увеличени случаи у нас, някак си не мога да усетя тази свобода.

# 169
  • София
  • Мнения: 943
Ами затова те плаши - защото имаш Луна и Хирон в 12 дом. Луната са нашите емоции, способността ни да оцеляваме, а Хирон са нашите страхове.

Laughing Laughing така де... мисълта ми беше, че не го разбирам в дълбочина. Благодаря, все пак за разяснението. Simple Smile

# 170
  • SF
  • Мнения: 21 499
Първо трябва да научиш принципите на планетите, после на домовете, как работят аспектите, и тогава ще можеш да ги комбинираш и да си обясниш много неща. - Луна (емоции) - Сатурн (страхове) в съвпад в 12 дом (неясно, далечно, мъгливо).

# 171
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134
Титания, а Венера като преминава сега през 12-тия ми дом, какви психични отклонения дава? Laughing Laughing Laughing
Това е закрила в скрити дела,в чужбина,... За психиката - отклоненията са от творческо естество Simple Smile
Закрила в скрити дела??? А за чужбина дори и не мисля... Интересно... Абе този дом си ме плаши и това е. И Луната и Хирон в наталната ми карта са там. Не го разбирам. Flushed

Теб си те плаши, пък при мен наталната ми Венера е там.SadВ съвпад с Асцендента - Козирог. Сега се чудя и мая какво ще ми донесе, като се обърне ретро?! Венера ми управлява 4-ти и 9-дом. Транзитната Венера в момента е в пети дом. Не знам какви аспекти прави с другите планети.

Пълнолуние в 10 - ти дом какво дава? В този дом имам стелиум от три планети: Слънцето, Луната и Марс са там. Уран пък е точно между девети и десети дом.

Последна редакция: пт, 08 май 2020, 09:34 от Hrispa76

# 172
  • София
  • Мнения: 2 016
При мен транзитната Венера и ретроградна ще бъде във 2-ри/7-ми дом. Ще наблюдавам как се развива темата с деловите партньорства и приходите Simple Smile

# 173
  • Мнения: 1 750
Предстои много интересна седмица,изпълнена с  няколко астроакценти.
1.Сатурн тръгва обратно на 11.05, понеделник, в 19ч и 10мин от 2-ия гр. на Водолей и в продължение на ок. 4месеца ще си правим равносметка на трудностите в живота,работата,кариерата,кармичните обвързаности ,като периода до 02.07,ще е по-лесният,защото Сатурн ще е все още във Водолей.
2.На 12.05, вторник, ок. 0ч и 59мин ,Меркурий ще ингресира в своя знак Близнаци и ще е силен по въздействие.
3.На 13.05,сряда,  в 7ч и 18мин  Марс са потапя във водите на знака Риби и ще се успокоим психически,но физически няма да ни "има".
4. Също на 13.05,сряда, но в 9ч и 46мин Венера тръгва назад и ще правим разбор на личния си живот и пристрастия,парите ще намалеят,цените ще се повишат.
5. На 14.05, четвъртък, ден на Юпитер,огромният Юпитер ще тръгне бавно назад в 17ч и33мин, за да стигне до 17-ия гр. на Козирог на 13.09. Там той заряза големия си чувал с подаръците,ще си го вземе и ще тръгне отново напред, като по пътя си ще ги раздаде,ще са малко,малки и скромно опаковани,но ще ги има. Но дотогава има доста време. По време на ретро движението на Юпитер ще правим разбор на живота си,в какво вярваме,до къде сме стигнали и "защо така се случи?", къде изгубихме оптимизма си и зарязахме истинското голямо щастие и късмет.Юпитер в Козирог не е щедър до безразсъдство, а дава награди само при добре свършена работа.
Луната ще премине от Стрелец до Риби ,ще е намаляваща, емоциите ще са приглушени . Седмицата не е подходяща за започване на нови бизнес дела,за финансови операции, за смяна на работа,за брак и нови съдружия.Тази седмица е добре да не инициираме каквото и да било. Повече - в сайта ми asrto-titania.com

# 174
  • Мнения: 548
Юпитер, Юпитер! Толкова го чаках, като един депресиран Козирог! Но нейсе, септември ще бъде май!!! Благодаря, Титания!

# 175
  • Мнения: 3 877
Мен това обръщане на Венера малко ме плаши да ви кажа и то точно в Близнаци :/
При мен ще транзитира в 10Д и ще прави квадратури към лични Планети. В натала ми е У на 9 и 2Д. Не знам какво да очаквам.

# 176
  • SF
  • Мнения: 21 499
Като се обърне Венера, ще се върнем обратно в офисите си. Simple Smile Тя нали е управител на Телеца, който много обича комфорта на дома си. Е, стига толкова!
Ще ни вкара в допълниелни разходи - обяд навън, транспорт.
При мен ще се разхожда из 8 дом. Тя му е управител.

# 177
  • Мнения: 3 877
Аз не искам да се връщам в офиса, не още. За мен това е безумие, особено за хората, които имат възможност да работят от вкъщи.
Ще чакаме да видим компанията какво ще каже идните дни, но се надявам да не ми се налага да ползвам градски транспорт скоро, там няма как да се спазва дистанция.

# 178
  • Мнения: 1 750
И при мен е в 10-ти дом ,управлява ми 10-ти и 3-ти,но е в 4-ти. Вероятно ще възстановя стари социални връзки и бизнес отношения ,ще попътувам и във връзка с имотни въпроси. Преди карантината ги бях задвижила . Интересното е ,че ми се обажда човек с твърде личен интерес към мен  Blush  и неговият ЮЛВ е в точен съвпад с моето рождено Слънце , зодия Лъв е. Ето едно проявление на тази Венера ,която е в опозиция на моята ,но прави  положителни аспекти с други натални планети.Ще опитам тотото Grinning !

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 08:52 от Титания

# 179
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134
Като се обърне Венера, ще се върнем обратно в офисите си. Simple Smile Тя нали е управител на Телеца, който много обича комфорта на дома си. Е, стига толкова!
Ще ни вкара в допълниелни разходи - обяд навън, транспорт.
При мен ще се разхожда из 8 дом. Тя му е управител.

Това да са допълнителните разходи! Мен ме уплаши това от Титания:


4. Също на 13.05,сряда, но в 9ч и 46мин Венера тръгва назад и ще правим разбор на личния си живот и пристрастия,парите ще намалеят,цените ще се повишат.

При мен Венера транзитира в шести дом, управител е на 4-ти и 9-ти в картата ми.

Последна редакция: пн, 11 май 2020, 16:18 от Hrispa76

Общи условия

Активация на акаунт