КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 948
  • 748
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 38 635
Всичко е така за Девата, обаче защо така са ми заседнали нещата? Надявах се да се раздвижат, като навлязоха в знака, а те кретат по една крачка на седмица. На 4 имам рожден ден.

# 391
  • София
  • Мнения: 872
vihrogonche, къде във Фейсбук можем да видим тези снимки?

# 392
  • Мнения: 1 750
Днес ,6.09.202 г, неделя, в 10ч и 22мин Венера навлиза в знака Лъв ,отърсва се от смирението и предаността на Рак
и застава на сцената и под прожекторите Grinning ! Ще бъдем щедри в любовта , с "широки пръсти" в пазаруването,
ще изискваме внимание,комплименти и възторжени похвали от околните.Ще се разкрасяваме с цел да привлечем
солиден партньор, ще влизаме в открито съперничество с еднополовите ни индивиди, ще търсим интересни занимания извън семейната среда и в най-лошия случай ще се държим като пауни - ще се перчим и афишираме най-безцеремонно. Всичко това ще продължи до 03.10.,когато планетата ще ингресира в Дева. Венера в Лъв може да наблегне  върху творчеството и силната връзка с децата ни.
Венера харесва земя, въздух и малко вода /само в Риби/,огънят я прави по-мъжествена,агресивна,напориста и безразсъдна,но въпреки това Лъв е знакът на нашата звезда Слънцето и всички планети ,преминавайки през него сякаш се пречистват и обновяват. Меркурий пък вчера навлезе във Везни ,знак на Венера, и така от днес  Слънцето в Дева,знак на Меркурий, Венера в Лъв,знак на Слънцето и Меркурий образуват взаимна рецепция,което означава ще ще си партнират положително - ще бъдем склонни да използваме ума и думите за търсене на правилни решения и компромиси, като не забравяме и не игнорираме своите желания. Освен това Меркурий и Венера са в аспект секстил  /60гр./ - работен, предполагащ намиране на най-точните възможности по възникнали проблеми и най-различни обстоятелства. Така ще бъде до 23.9, когато Слънцето ще премине във Везни и тройната рецепция ще се разпадне , но ще остане между него и Венера още 10 дни.
Освен това септември ще е месец на "спрелия" Космос Simple Smile - Марс в Овен, Юпитер, Плутон и Сатурн в Козирог са в очакване на обръщане на посоките на движение : Марс в ретро , а триото в Козирог - в директна. Уран в Телец в ретро посока, също е бавен,дори не се е отлепил от 10-ия гр., където се обърна. Само ретро Нептун в Риби е с "мръсна газ" назад : връщане към идеалите,мечтите,заблудите и слагане на "розовите очила" - настоящето не ни харесва.Някои от нас вероятно ще запрашат към родното море ,за да си припомнят доброто старо време Simple Smile или пък да видят какво става по нашето Черноморие - стига с тази Гърция!!!
Най-лошият аспект е квадратурата между бавните Марс и Сатурн ,така ,че следващата седмица ще е връх на напрежението навсякъде по света, докато Марс се обърне назад. На лично нива това ще се отрази негативно най-вече върху работата,личните планове и проекти, здравето, спъване на инициативата и т.н.
Днес в11ч и 44 мин Луната ще ингресира в Телец и ще попадне в обсега на действие на Уран , също ще направи и квадрат с навлязлата в Лъв Венера. Женското съсловие ще сме извън контрол, раздразнителни, предизвикателни и непослушни Grinning . Луната тези дни е подложена на въздействие от непослушниците на зодиака Марс и Уран . Те са само на 12 гр. разстояние един от друг и намаляващата Луна е между тях - емоционално напрежение,несъгласие и безкомпромисност.
Затова пък 08.09 ,вторник е прекрасен ден - да го използваме за добри дела!

Последна редакция: нд, 06 сеп 2020, 11:17 от Титания

# 393
  • Мнения: 24 461
Тази борба между Марс и Сатурн я усещам....Докога ще продължи това  напрежение?
Ретро Марс е неподходящ период за търсене/ започване на нова работа, нали?
Допълвам се, защото се сетих нещо.
Ако човекът е роден в ретро Марс този предстоящ период късметлийски и ще е за него?!

Последна редакция: нд, 06 сеп 2020, 10:24 от Г-жа Рамацоти

# 394
  • SF
  • Мнения: 21 318
Аз съм си намерила работа преди ретрограден Марс, но ще я започна и ще подписвам договорите по времето на ретроградието му. Той ще бъде ретрограден много дълго време и няма как да изчакам с подписването, а освен това той не отговаря за документацията.
Физическият старт и поставянето на новото начало ще бъдат в ретроградния му период.

# 395
  • Мнения: X
Здравейте, а забелязвате ли непредвидени разходи? Мен ме изненада автокаското... От юни съм без работа и търся, но искам коренна промяна, да работя за себе си, използвайки талантите си, а не това, което има в джобса, но все сметки, сметки...

# 396
  • Мнения: 2 360
И аз се нареждам сред редиците на търсещите работа...Изобщо нямам намерение да гледам планетите, защото ще се сдухам тотално. Дано имаме късмет. Винаги ми е било адски трудно новото начало, а все ми се налага по една или друга причина да сменям не само работното место, но и естеството на работа. Disappointed

# 397
  • Мнения: 1 517
Здравейте, може ли малко повече информация за планетите на 09.09.2020 г. Питам за приятелка, която и предстои раждане. Благодаря!

# 398
  • София
  • Мнения: 38 635
Това, което аз виждам е лично число 22 според нумерологията. Голяма работа, голямо число. Детето ще е много чувствително, с което трябва да се внимава, но ще е умно, талантливо, организирано и работливо.

# 399
  • Мнения: 1 517
Това, което аз виждам е лично число 22 според нумерологията. Голяма работа, голямо число. Детето ще е много чувствително, с което трябва да се внимава, но ще е умно, талантливо, организирано и работливо.
Благодаря Simple Smile

# 400
  • Мнения: 11 394
Това, което аз виждам е лично число 22 според нумерологията. Голяма работа, голямо число. Детето ще е много чувствително, с което трябва да се внимава, но ще е умно, талантливо, организирано и работливо.
Това като цяло ли се отнася. Сина ми е роден на 09.09

# 401
  • Мнения: 1 178
Разбира се, че не. 9+9+2+0+2+0. Тогава е 22. Зависи и от годината на раждане

# 402
  • Мнения: 1 750
Ето, днес в 1ч и 23мин, Марс пое в обратна посока от 28-ия гр. на своя знак Овен. Това ще повлияе най-вече върху физическото ни състояние, желанието ни за действие ,вътрешния ни запас от енергия и всичко онова, което е подвластно на Марс в рождените ни карти. Възможно е да се появи и "заспал" здравословен проблем , също да възникне и непредвидена тежка физическа работа ,в резултат на която можем да си докараме болки в костната система / Марс квадрат Сатурн/ и обща отпадналост,както и да си нанесем леки травми - да се "чукнем" тук-там , да си направим по някоя синина или драскотина. Добре е ,че Марс не прави  негативни аспекти, освен този със Сатурн в Козирог.Изобщо Марс при обръщането си е силен по характер в Овен , но слаб по действие - няма много аспекти, т.е не е особено активен и няма да има особени поражения върху отделните хора. Но все пак зависи от положението му в наталната карта . Квадратурата му със Сатурн ще се прояви по-скоро на социално и държавно ниво. Марс обаче прави положителни аспекти с Лунните възли,което ме кара да мисля,че тази му двумесечна ретро фаза е необходима ,за да ревизираме правилно темите на Марс. Преди всичко  "АЗ"-ът - трябва ли винаги да сме първи, да продължаваме да разбиваме стени с глава  / с "рогИте" напред Grinning /, да сме войнствено настроени и винаги готови за битка , и т.н. Друга тема - чисто физическото ни състояние, от какво имаме нужда и дали не е вече време да го постигнем или да се откажем от спорт,който вече не ни е нужен,но го правим за да убием скуката ... Ние ,жените, може би ще се върнем назад във времето и ще анализираме отношението на и към половинките си, може и след два месеца да ги погледнем с "други" очи Simple Smile. За мъжете Марс е основният източник и движещата сила за тяхното съществуване ,затова ретро фазата ще е трудна за повечето от тях, печелят тези,които са с ретро в рождените карти.В бизнеса - ревизия на фирмените ресурси ,стагнация, намаляване на персонала,свиване или закриване на производства, но и поява на нови конкуренти или забравени такива.Има и други теми ,но най-важното за всеки един човек е в кой натален дом попада този транзитен Марс и какви аспекти прави с рождените планети.
Днес,10.09 е особен ден - имаме опозиция Слънце в Дева/Нептун в Риби ,а пък те - в квадратури с Луната в Близнаци,т.е "тау" конфигурация - емоционална нестабилност и противоречивост, люшкане между мечти,идеали и суровата земна действителност , днес е добре да не вземаме решения под въздействие на емоцията. От друга страна тази опозиция е в прекрасни аспекти със спрелия Юпитер в Козирог, който на 13.09,неделя, ще тръгне в права посока. Още една причина да забавим поне с още три дни важните дела,особено юридически.
Все пак денят можем да  използваме за срещи и неангажиращи развлекателни и приятни разговори - имаме две планети във въздух ,Луната и Меркурий; две планети в огън - Венера и Марс  /чудесен тандем Grinning/; пет!!! планети в земя - Слънце в Дева, триото в Козирог и Уран в Телец и само Нептун в Риби - вода,но пък е достатъчно силен.
Повече за Марс в Овен 2020 г. съм писала в сайта си astro-titania.com

Последна редакция: чт, 10 сеп 2020, 09:35 от Титания

# 403
  • Мнения: 9 152
Точно за ретроградния Марс гледах снощи, че заради ретроградието си, ще се задържи в една по- сложничка област от съзвездията, наречена от Ведите - Ганданта. Тя носи препятствия, сложности, проблеми, трансформации.
Добре е всеки, които има точка/планети в тази част да погледне за какво отговарят и в кой дом попадат.
Или ако самият Марс им е важна/ключова планета, също да се внимава повече и да не се подлагаме на необосновани рискове.

# 404
  • Мнения: 1 517
Титания какво имаш предвид под това, че жените ще погледнат с други очи на половинките си? Моят Марс е в 11ти дом, а транзитния Сатурн в 7ми. Марс не прави други аспекти с натални планети освен съвпад с Юпитер.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 11:54 от sladkoto_agi

Общи условия

Активация на акаунт