КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 976
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134
Точно за ретроградния Марс гледах снощи, че заради ретроградието си, ще се задържи в една по- сложничка област от съзвездията, наречена от Ведите - Ганданта. Тя носи препятствия, сложности, проблеми, трансформации.
Добре е всеки, които има точка/планети в тази част да погледне за какво отговарят и в кой дом попадат.
Или ако самият Марс им е важна/ключова планета, също да се внимава повече и да не се подлагаме на необосновани рискове.

Как се определя важна/ключова планета? Натален Марс ми е в Скорпион, 10-ти дом. Транзитен Марс е в 3-ти дом,  3-ти дом ми е в Овен. Това прави ли Марс ключова планета?

# 406
  • Мнения: 1 750
Титания какво имаш предвид под това, че жените ще погледнат с други очи на половинките си?
Защото ще направим анализ на връзките с мъжкото съсловие и може да поискаме променим нещо в отношенията.

# 407
  • Мнения: 9 152
Точно за ретроградния Марс гледах снощи, че заради ретроградието си, ще се задържи в една по- сложничка област от съзвездията, наречена от Ведите - Ганданта. Тя носи препятствия, сложности, проблеми, трансформации.
Добре е всеки, които има точка/планети в тази част да погледне за какво отговарят и в кой дом попадат.
Или ако самият Марс им е важна/ключова планета, също да се внимава повече и да не се подлагаме на необосновани рискове.

Как се определя важна/ключова планета? Натален Марс ми е в Скорпион, 10-ти дом. Транзитен Марс е в 3-ти дом,  3-ти дом ми е в Овен. Това прави ли Марс ключова планета?
По принцип,  всички планети са от значение. Но някои са от особено значение, такива като управителя на Асц., Планетата на душата; тези, които са в ъглови домове и др.
При теб Марс е силно поставен, защото е в ъглов дом, в свой знак. (Според описанието, което си дала, без да гледам картата ти). Считам, че в момента може да имаш раздвижване по темите на 10, а също и на 3 домове.

# 408
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Точно за ретроградния Марс гледах снощи, че заради ретроградието си, ще се задържи в една по- сложничка област от съзвездията, наречена от Ведите - Ганданта. Тя носи препятствия, сложности, проблеми, трансформации.
Добре е всеки, които има точка/планети в тази част да погледне за какво отговарят и в кой дом попадат.
Или ако самият Марс им е важна/ключова планета, също да се внимава повече и да не се подлагаме на необосновани рискове.
Може ли малко информация как да открием тази област от съзвездия в нашата карта къде се намира?

При мен Марс е в 1-ви дом , при това в съвпад с АСЦ Hushed

# 409
  • Мнения: 9 152

♥ LoVeLy Wife ♥
,  ако разполагаш с точен час и място на раждането, въвеждаш данните в някоя програма, която изчислява наталната карта. За да е в съзвучие с понятието  Ганданта, е най- добре да се използва ведически калкулатор. Такива има в нета, безплатни. Например ,https://vedic-horo.ru/
В Западната астрология тези проблемни преходи между съзвездията вода / огън не са дефинирани или на мен не ми е известно. Лично на мен те ми дават обяснения за противоборството между стихиите/ енергиите и до там. ; -)
Не целя и не търся прогностики или каквито и да е предсказания. :- )

# 410
  • SF
  • Мнения: 21 487

Как се определя важна/ключова планета? Натален Марс ми е в Скорпион, 10-ти дом. Транзитен Марс е в 3-ти дом,  3-ти дом ми е в Овен. Това прави ли Марс ключова планета?

Не, ТОВА него прави ключова планета, което не означава, че не ти е.
За да прецениш дали картината е феноменална, трябва да я видиш цялата, а не само ъгълче от нея.

# 411
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134

Как се определя важна/ключова планета? Натален Марс ми е в Скорпион, 10-ти дом. Транзитен Марс е в 3-ти дом,  3-ти дом ми е в Овен. Това прави ли Марс ключова планета?

Не, ТОВА него прави ключова планета, което не означава, че не ти е.
За да прецениш дали картината е феноменална, трябва да я видиш цялата, а не само ъгълче от нея.

Esmee, ТОВА е цялата картина. Коя тук е ключовата планета?

# 412
  • SF
  • Мнения: 21 487
Ключова за какво?

# 413
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134

Колко ключови планети може да има в една карта? Мислех, че ключовата планета може да бъде само една.

# 414
  • София
  • Мнения: 38 861
Не знам какво става, но тази седмица не мога да докосна пари. Стават хиляда невероятни глупости, криво ляво се оправям с една кредитна карта.
Затова пък приятелите ми ми се обаждат и се виждаме повече.

# 415
  • Мнения: 4
Не знам за вас, но седмицата преди марс да се обърне и продължителния квадрат със сатурн се усетиха доста силно. Марс се обърна на 3 градуса от слънцето ми в 10ти дом, ще го гази още 2 пъти , а то горкото в момента е наквадратено от плутон и сатурн. Днес юпитер се обърна на десцендента ми. Освен като малко по-позитивна енергия, няма други проявления. По времето на стационарния марс ме боля гърлото 3-4 дни, а откакто сатурн ми квадратира слънцето отлсабнах с 2-3 kg и нямам апетит. Юпитер май ще излезе балон под налягане в 7ми. В транзита му там от януари насам е дал само несериозни онлайн флирчета, без да се е появило нещо качествено на хоризонта. А уж и сатурн У5 ми транзитира от доста време в 7ми и нищо в личната област. Юпитер в 7ми се прояви и като подаръци от приятели, получаване на допълнително суми парти от работодател. Сигурно е това.

# 416
  • Мнения: 1 750
Тази седмица, до 21.09, ще имаме доста предизвикателни аспекти на небето : Венера в Лъв квадрат Уран в Телец ; Меркурий във Везни квадрати с Юпитер,Плутон в Козирог;  Слънцето с Лунните възли плюс разпадаща се опозиция с Нептун в Риби; ретро Марс в Овен със ретро Сатурн в Козирог вече си го знаем. Засегнати са всички зодиакални знаци - никой няма да се "скатава" Grinning ! Неподвижните знаци  : Водолей,Телец,Лъв и Скорпион ще са обхванати от парично-любовна треска Grinning ; подвижните знаци: Близнаци,Дева,Стрелец и Риби ще са във вихъра на кармични събития ,т.е  с дългосрочна перспектива; кардиналните знаци: Овен,Рак,Везни и Козирог ще продължат с проблемите работа/семейство,лична изява. Единственото добро нещо е обръщането на Юпитер в права посока ,вчера,13.09, но ще трябва да почакаме докъм 08.10,когато ще се е отлепил на един градус от точката на обръщане и вече положителното му действие ще има резултат. Във всеки случай Юпитер - дядо Коледа- си взе чувала с подаръците от 18-ия гр. на Козирог,където го беше захвърлил на 18.02,защото му беше тежко и трудно да върви  /Юпитер в Козирог не се чувства добре - в падение е и не раздава просперитет,а стагнация и свиване на потреблението и развитието/.
Така,че ни предстои бурна седмица, разместване ,преместване,най-вече разминаване с планове и проекти,но пък и крайна лична мобилизация,особено за третата декада на огнените и въздушни знаци - ще свършат тежка ,дълго отлагана работа под въздействието на  ретро Марс.
На 17.09, четвъртък,ни предстои особено Новолуние в Дева ,в 14ч, в 25-ти гр. на знака.

Последна редакция: пн, 14 сеп 2020, 15:38 от Титания

# 417
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
Аз лично усещам огромна агресия не само в околните , но и в мен самата.
Септември не само ми е март  ,а на квадрат . И пак подяволите е въпрос на дни да ме напусне човек   , тогава беше свекър ми , сега татко .....
Абсолютно всичко е с главата надолу от 03.09. до тогава поне аз работех  ,при мъжо от месеци е трагедия .
Вярвам , че .....пф бе да плащам каквото още има за плащане и да се свършва вече , извинете за депресарското дуднене ...
П.п. (от Бургас съм работа си търся)

# 418
  • SF
  • Мнения: 21 487
Какво си работила до момента? Какво се е случило на 3 септември и си останала без работа? Сезонна заетост?

# 419
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Агресията и аз я усещам. Основно в себе си. А по дефолт съм твърде търпелива и стискаща зъбки. Имам чувството, че всеки момент ще скоча да пребия някой, ако ми влезе остро. Joy Така да ми е паднало пердето....но доста преди септември. Напоследък забелязвам тук там и у другите една нетърпимост, негативни реакции за незначителни неща. Ретроградният Марс ли е виновен или някой от аспектите му?!

Общи условия

Активация на акаунт