КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 879
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 750

Титания, как тренирам с Уран в Телец?
Променяй се!!! Търси нови пътища, намери нови приятели,не се забивай в проблеми,които не можеш от години да решиш както ти искаш и т.н. Виж кой натален дом ти е във Водолей и къде е твоят рожден Уран , и най-вече какви аспекти прави тр.Уран с рождените ти планети,всякакви аспекти - не само основните  /180 гр, 120 гр, 90гр, 60гр, и съвпад/. Уран винаги дава възможност за избор.

Последна редакция: чт, 05 ное 2020, 09:58 от Титания

# 646
  • SF
  • Мнения: 21 167
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Точно той е толкова внезапен и действа без предупреждение, че възможността за избор трае буквално колкото една светкавица. Wink С Уран изборите са при форсмажорни обстоятелства. Какво ли можеш да избереш, когато има земетресение - взимаш решението дали да бягаш или да тичаш. Simple Smile Ей такива избори ти дава Уран.

# 647
  • Мнения: 1 750
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Точно той е толкова внезапен и действа без предупреждение, че възможността за избор трае буквално колкото една светкавица. Wink С Уран изборите са при форсмажорни обстоятелства. Какво ли можеш да избереш, когато има земетресение - взимаш решението дали да бягаш или да тичаш. Simple Smile Ей такива избори ти дава Уран.

Joy Много ме развесели ,Есме, имах нужда рано сутрин от искрена усмивка и голяма доза хумор, дори и "черен" !
Да, така е ! Обаче ,поне ти оставя възможност да избереш скоростта на движение!!! Точно по Уран ! Grinning

Сега ,сериозно – вярно е,че при действието на Уран нещата се случват внезапно и е възможно човек да не види всички възможности . "Урановите" хора  ,тези, които имат силен Уран в хороскопа и донякъде с Асцедент във Водолей, успяват до уловят почти всички ситуации.

Последна редакция: пт, 06 ное 2020, 08:39 от Титания

# 648
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063

Титания, как тренирам с Уран в Телец?
Променяй се!!! Търси нови пътища, намери нови приятели,не се забивай в проблеми,които не можеш от години да решиш както ти искаш и т.н. Виж кой натален дом ти е във Водолей и къде е твоят рожден Уран , и най-вече какви аспекти прави тр.Уран с рождените ти планети,всякакви аспекти - не само основните  /180 гр, 120 гр, 90гр, 60гр, и съвпад/. Уран винаги дава възможност за избор.

Водолей ми е управител на втори натален дом. Рожденият ми Уран е в 9-ти дом, Скорпион. Управител на 9-ти дом ми е Венера. Венера ми е в 12-ти дом, Козирог. Аспекти не знам какви прави, освен този: Уран прави секстил с Венера, което аз тълкувам така: Внезапна и неочаквана любов!:smiles:Smile Ама, такава няма!:smiles:

# 649
  • Мнения: 1 529
Може би не при всички Уран действа така..Вече 2 години е на Слънцето ми в 12ти дом, в опозиция на Плутон и в тригон с Нептун. Ами нищо не се  е случило, пълна скука. Единственото странно нещо, което стана тази година е заради вируса - преминахме на работа от вкъщи, нещо немислимо преди пандемията.

# 650
  • SF
  • Мнения: 21 167

Водолей ми е управител на втори натален дом. Рожденият ми Уран е в 9-ти дом, Скорпион. Управител на 9-ти дом ми е Венера. Венера ми е в 12-ти дом, Козирог. Аспекти не знам какви прави, освен този: Уран прави секстил с Венера, което аз тълкувам така: Внезапна и неочаквана любов!:smiles:Smile Ама, такава няма!:smiles:

Мммммнннее е точно така. Няма как цял живот да очакваш неочаквана любов и тя непрекъснато да те връхлита.
Напротив! Уран влияе на Венера доста свободолюбиво. И я прави една такава самодостатъчна. Уран/Венера са кратки, бързи връзки и не изпитват нужда да са много обвързани. Ценят си свободата, заниманията, собствените приятели. Аз по това ги разпознавам уранийците - като влязат във връзка и започват да си пазят личното пространство.
И понякога напускат партньора си с бележка на възглавницата.
И какъв избор ти дава? Simple Smile Да си кажеш: "Е, знаех си, че не е като другите!"
Колкото до Венера в 12 дом... Тя пък е една такава тайна, неясна, прикрита, типичната представителка на невъзможната любов.
Не виждам как Уран от девети дом прави секстил с Венера в 12.

# 651
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Скрит текст:

Водолей ми е управител на втори натален дом. Рожденият ми Уран е в 9-ти дом, Скорпион. Управител на 9-ти дом ми е Венера. Венера ми е в 12-ти дом, Козирог. Аспекти не знам какви прави, освен този: Уран прави секстил с Венера, което аз тълкувам така: Внезапна и неочаквана любов!:smiles:Smile Ама, такава няма!:smiles:

Мммммнннее е точно така. Няма как цял живот да очакваш неочаквана любов и тя непрекъснато да те връхлита.
Напротив! Уран влияе на Венера доста свободолюбиво. И я прави една такава самодостатъчна. Уран/Венера са кратки, бързи връзки и не изпитват нужда да са много обвързани. Ценят си свободата, заниманията, собствените приятели. Аз по това ги разпознавам уранийците - като влязат във връзка и започват да си пазят личното пространство.
И понякога напускат партньора си с бележка на възглавницата.
И какъв избор ти дава? Simple Smile Да си кажеш: "Е, знаех си, че не е като другите!"
Колкото до Венера в 12 дом... Тя пък е една такава тайна, неясна, прикрита, типичната представителка на невъзможната любов.
Не виждам как Уран от девети дом прави секстил с Венера в 12.

Esmee, това с внезапната любов беше шега.Simple Smile А, за това, че Уран от девети дом прави секстил с Венера в 12 -ти дом, ами така пишеше в Астро.Thinking

# 652
  • Мнения: 1 750
Днес,12.10.2020 г, в 23ч и 39мин ще се състои последният, трети , съвпад между Юпитер и Плутон за следващите 13 години ,с което ще "закрием" негативното влияние на "отровното" трио : Юпитер,Плутон и Сатурн в Козирог
/повече в сайта ми/. Това  ще става постепенно до 20.12.2020 г.  Юпитер,  най-голямата и Плутон ,най-силната планета, ще обединят за последно тежките си енергии и ще ни кажат : "Довиждане ,земляни ! Оправяйте се! И умната !". Само искам да отбележа,че такъв съвпад има Бил Гейтс роден на 28.10.1955 г в 22ч в Сиатъл, САЩ, когато тези планети са съвпадали също три пъти по между си.
 Днес Луната е във Везни ,при Венера, и двете ще се опънат на изтощения спрял Марс в Овен и ще изпратят остро,но дипломатично, предупреждение към планетите в Козирог. Вероятно ще имаме раздвижване в редиците на женски организации. На лично ниво ,като жени, ще сме окрилени и готови за нападение или защита.
Освен това Нептун е започнал квадратури с Лунните възли,така,че не вярвам на новата германска ваксина. Докато Марс е в Овен нищо добро не идва от там и  ще бъдем задължени да я купуваме с кредит ,естествено.  Толкова бързо да  създаде качествена ваксина може само този, който е  "пуснал" заразата. Май се отплеснах !
Затова - хубав,приятен и безавариен ден!!! Бъдете здрави!

# 653
  • София
  • Мнения: 2 014
Благодаря Титания! Бях забравила, че днес е  този съвпад а го чаках още от пролетта!

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 992
Моля ви, напишете някаква краткосрочна прогноза за тази измислена пандемия. Има ли някакъв съвпад на планети, които да отворят очите на хората и да ги накарат да "прогледнат" през жестоките манипулации с данни, на които сме свидетели. Благодаря предварително.

# 655
  • SF
  • Мнения: 21 167
Някой май е под влияние на Плутон Simple Smile

# 656
  • Мнения: 1 750
Днес, петък, 13.11.2020 г, само черната котка липсва Grinning ! Влизаме във фаза Новолуние - около 5 ч тази сутрин
 много ясно се виждаше тъничкият сърп на Луната и до него ярката Венера - всичко това около 20-ти гр. на Везни.На небето има всякакви аспекти между планетите . Най-силната в момента е Марс - спира за три дни,уморен е, но много бързо ще се възстанови и отново ще грабне меча на справедливостта, утре ще се обърне в права посока, а ще се раздвижи в други ден - денят на Новолунието,начало на обновлението и на съживяването на птицата Феникс от пепелта. За съжаление сега Марс няма подкрепа от никоя друга планета.  Но, от 03.12. Слънцето в Стрелец ще му даде "царско" рамо, огнената енергия ще е достатъчно силна и въпреки затъмненията или може би точно с тяхна подкрепа, ще започнем да възвръщаме вътрешния си енергиен потенциал и да погледнем нещата с други очи. Времето на Стрелец 2020 г. ще е доста интересно. Наближава. Flowers Hibiscus Heart Christmas Tree

# 657
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Кой е подходящия времеви прозорец за писане на желания утре?

# 658
  • Мнения: 24 329
Желания се пишат в първите 24ч от настъпването на Новолунието. Най- добре в първите 8часа т. е до 15 часа

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 05:22 от Г-жа Рамацоти

# 659
  • Мнения: 1 750
Докато Луната е в същия знак също може - това го научих от Вихрогончето, т.е до 17ч и 47мин днес. Тази сутрин посрещнах това Новолуние с чаша кафе в ръката и с оформени желания в главата.Ще ги пиша по-късно. Венера предвождаше изгрева и Новолунието.

Общи условия

Активация на акаунт