КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 950
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 517
При мен в 12 дом ...управител на 4-5ти и 11ти.

# 181
  • Мнения: 1 290
13 май - със Слънце в Телец и Луна във Воделей. Ден на възможни внезапни обрати. Информационен проблясък. Засилена комуникация с хора живеещи и пребиваващи в чужбина. Метаморфоза, трансформация, неочаквано развитие във взаимоотношения, партньорства. Потенциал за вододелна комуникация, взаимоотношения. Скритият смисъл, възможност, шанс могат да излезат наяве. Достъп до "архивирана" информация. Разархивиране.

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
13 май - със Слънце в Телец и Луна във Воделей. Ден на възможни внезапни обрати. Информационен проблясък. Засилена комуникация с хора живеещи и пребиваващи в чужбина. Метаморфоза, трансформация, неочаквано развитие във взаимоотношения, партньорства. Потенциал за вододелна комуникация, взаимоотношения. Скритият смисъл, възможност, шанс могат да излезат наяве. Достъп до "архивирана" информация. Разархивиране.

Много ти благодаря за информацията и препоръката! Flowers Hibiscus Хубава вечер!

# 183
  • София
  • Мнения: 943
Не знам за вас, но мен ме е налегнало едно добро настроение, един баланс усещам, хармония. Едни положителни мисли... Усещам прилив на енергия и нямам търпение да видя какво ще ми донесат планетите. Smile Хич не се притеснявам. Е**ла съм му майката, каквото и да е все ще ми е интересно. Smiley Сякаш Баба Меца се събужда от дългия си няколко годишен сън...

# 184
  • Мнения: 10 015
Совичката, с асцедент Рак ли беше и ти?
Чувствам се точно така.
На 10.05. изживях невероятен катарзис. Изплуваха стари страхове, фобии, неосъзнати дори...и се освободих от тях.
Февруари започнаха подсказки, че трябва да разреша тези неща. Всъщност, през юли 2018 разбрах, че имам неосъзната, първична и ирационална фобия от нещо, което изобщо не е необходимо. Предполагам е от минал живот,  колективно съзнание, ранно детство или всичко наведнъж.
Както и да е.
Голямо психологическо бреме бе свалено от мен. Чувствам се като нов човек, и съм свободна духовно и психологически. 12 дом (Близнаци) ми е празен. В него ми е Марс, но на асцедента. Не разбирам как да го тълкувам.

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 09:27 от Deziderata

# 185
  • Мнения: 1 517
Совичката, с асцедент Рак ли беше и ти?
Чувствам се точно така.
На 10.05. изживях невероятен катарзис. Изплуваха стари страхове, фобии, неосъзнати дори...и се освободих от тях.
Февруари започнаха подсказки, че трябва да разреша тези неща. Всъщност, през юли 2018 разбрах, че имам неосъзната, първична и ирационална фобия от нещо, което изобщо не е необходимо. Предполагам е от минал живот,  колективно съзнание, ранно детство или всичко наведнъж.
Както и да е.
Голямо психологическо бреме бе свалено от мен. Чувствам се като нов човек, и съм свободна духовно и психологически. 12 дом (Близнаци) ми е празен. В него ми е Марс, но на асцедента. Не разбирам как да го тълкувам.

И аз съм асц. рак и точно от юли 2018 предприех промяна, която смятам, че беше най-правилното нещо, което можех да направя, не съжалявам ...но защо не мога напълно да се оттъра от страховете си? За партньорските взаимоотношения говоря ...в 12 дом (близнаци) имам само Хирон.

# 186
  • Мнения: 10 015
На мен дефицита ми лъсна в пълен блясък тогава, юли 2018. И вече бях конфронтирана с този проблем, но разрешаването отне много време. Друга кулминационна точка достигнах август 2019. Пак катарзис, прошка, смирение с миналото и "пускане" на старото в мир.
Сега беше третата фаза, и кулминира в пълно освобождение, поне аз така го усещам.

Мисля че е нужно време, за всеки процесът е различен, а и уроците различни, предполагам.

# 187
  • При децата ми
  • Мнения: 6 110
Совичката, с асцедент Рак ли беше и ти?
Чувствам се точно така.
На 10.05. изживях невероятен катарзис. Изплуваха стари страхове, фобии, неосъзнати дори...и се освободих от тях.
Февруари започнаха подсказки, че трябва да разреша тези неща. Всъщност, през юли 2018 разбрах, че имам неосъзната, първична и ирационална фобия от нещо, което изобщо не е необходимо. Предполагам е от минал живот,  колективно съзнание, ранно детство или всичко наведнъж.
Както и да е.
Голямо психологическо бреме бе свалено от мен. Чувствам се като нов човек, и съм свободна духовно и психологически. 12 дом (Близнаци) ми е празен. В него ми е Марс, но на асцедента. Не разбирам как да го тълкувам.

Dezi, при мен в 12-ти е Венера, също на Асцендента, в Козирог. И аз не знам как да го тълкувам, но където и да прочета пише, че Венера в 12-ти дом не е добре... Тегава работа.

# 188
  • Мнения: 1 750
Мисля,че "тегавото" е от характера на Венера по Козирог , това ,че е в 12-ти е добре. Добротворци в 12-ти дом дават подкрепа в невидимите дела и изкуството /ако има и други показатели за това/,както и скрити таланти,които се развиват по-късно в живота.12-ти се съпоставя с Риби. Почти същото се отнася и за транзитната Венера в Близнаци в момента.

# 189
  • При децата ми
  • Мнения: 6 110
Мисля,че "тегавото" е от характера на Венера по Козирог , това ,че е в 12-ти е добре. Добротворци в 12-ти дом дават подкрепа в невидимите дела и изкуството /ако има и други показатели за това/,както и скрити таланти,които се развиват по-късно в живота.12-ти се съпоставя с Риби. Почти същото се отнася и за транзитната Венера в Близнаци в момента.

Благодаря за коментара!:smile:Flowers Tulip А, Венера по Козрог каква е? Строга, респектираща, хладна /но само привидно/или? Освен това е и в съвпад с Асцендента.

Последна редакция: чт, 14 май 2020, 13:39 от Hrispa76

# 190
  • София
  • Мнения: 1 114
Титания, би ли могла малко повече да разкажеш за "тегавото" на Венера в Козирог ?

И аз имам Венера в този знак, едва на 3-ти градус и в края на 11 дом. В Сатурнов знак е, тоест нещата няма да се случат лесно и бързо ?  Аз се чудя защо все я чакам тая голяма любов, а тя ще ми се тътри и сигурно ще се появи като стана на 100г.

# 191
  • При децата ми
  • Мнения: 6 110
Титания, би ли могла малко повече да разкажеш за "тегавото" на Венера в Козирог ?

И аз имам Венера в този знак, едва на 3-ти градус и в края на 11 дом. В Сатурнов знак е, тоест нещата няма да се случат лесно и бързо ?  Аз се чудя защо все я чакам тая голяма любов, а тя ще ми се тътри и сигурно ще се появи като стана на 100г.

Оф, Caramell, разсмя ме! С най-добри чувства го казвам това! И аз така я чаках години наред, нооо едно голямо дръвце! С това не искам да те разочаровам, ни най-малко.Simple Smile Все пак всяка карта си е строго индивидуална. Да не говорим, че постоянно се разкъсвам от противоречиви чувства. А, за капак на всичко отгоре и Сатурн ми е в седми дом! Чудничко просто!:smiley:

# 192
  • Мнения: 1 750
Венера е управител на Телец -земя и Везни - въздух ,затова тя харесва тези две стихии,но напр. в Дева проблемите са по - други. Там,тя е в падение. В  Козирог е по-придирчива,избирателна,търси престижна и високопоставена връзка, строга,не изневерява,когато вече е сериозно обвързана,дори с времето се  "впива" в избраника, дори той да изневери. Търпелива, особено горда и непристъпна, "костелив орех" и с оттенък на кармичност.Много важно е как е поставен нейният управител Сатурн в натала. Нейната активност ще зависи от това,какво управлява тя в рождената карта,кои домове. Ако е управител на 10-ти ,то положението й в Козирог е чудесно.Разбира се важни са и аспектите й. Малко по-различно е положението,ако тя е управител на 2-ри или 7-ми.

# 193
  • При децата ми
  • Мнения: 6 110
Венера е управител на Телец -земя и Везни - въздух ,затова тя харесва тези две стихии,но напр. в Дева проблемите са по - други. Там,тя е в падение. В  Козирог е по-придирчива,избирателна,търси престижна и високопоставена връзка, строга,не изневерява,когато вече е сериозно обвързана,дори с времето се  "впива" в избраника, дори той да изневери. Търпелива, особено горда и непристъпна, "костелив орех" и с оттенък на кармичност.Много важно е как е поставен нейният управител Сатурн в натала. Нейната активност ще зависи от това,какво управлява тя в рождената карта,кои домове. Ако е управител на 10-ти ,то положението й в Козирог е чудесно.Разбира се важни са и аспектите й. Малко по-различно е положението,ако тя е управител на 2-ри или 7-ми.

Все едно за себе си прочетох! Не управлява 10-ти дом при мен. Управител е на 4-ти и 9-ти дом.

Сатурн ми управлява цялата карта и в седми дом. Това е.

# 194
  • Наблизо
  • Мнения: 6 176
И моята Венера е в козирог,само че 7 дом,първите градуси.Не я усещам на любовния фронт,но се чувствам сама без приятели и други хора да виждам ...изолацията ми действа зле..

Общи условия

Активация на акаунт